I would do anything for love...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

stugots

Čovek
Poruka
36.833
3lw4j8.jpg



Šta ne biste uradili za partnera? Čega se ne bi zbog njega odrekli da vam to zatraži? Šta on voli da radi, pa je tražio od vas da mu se pridružite, a vi niste hteli jer to nikako ne volite?
 
Baš ništa?! Uradila bi bilo šta za njega, odrekla se svega zbog njega?
Ajde mani se budalasanja. To nije prost odgovor, i zahteva pitanje: šta bi on uradio za mene, između svih ostalih.
I, osim toga, zaebi ljubav ako je čovek pijanica, kockar i švaler - ne, onda ne bih uradila SVE za njega.
Jel vi uopšte razumete pojam: unconditional love?
Naravno da ne, šta pitam gluposti. Jer, da razumete zaista, onda vi ne bi pitali gluposti.
 
Ne bih se preselila negde gde ne zelim,ne bih zivela kod njegovih(sem ukoliko nije bas bas kriticno stanje i nikako ne zauvek),ne bih bila nezaposlena,ne bih skratila kosu i prestala da slusam sta volim da slusam,ne bih se odrekla svojih hobija ni dragih mi ljudi,porodice,ne bih se odrekla nicega sto mi znaci i volim a ne bi ni on bio taj ako bi trazio od mene da se odreknem bilo cega sto volim i sto me cini sretnom :mrgreen:
 
Ako si vozio rolere slicno je...

Inace verujem da bih se prilagodila frajeru ako se moj interes ne narusava, tj. ako se cak i ispunjava. :zper:
A ovo za klizanje vrlo lagano... Ne bih gledala utakmice s njim u istoj meri u kojoj i on. I ako bi mogao da se odlepi malo od mene, hvala.
 
Ja ne bih nikada više pustila kosu kad bi mi tražio, možda bih samo stavila periku ili neku nadogradnju.Ne bih ostavila ni cigarete... ne bih radila ništa od toga što spada u domen moje lične sfere,a njemu nije po volji.Ljubav podrazumeva-pusti me da živim!
 
Ja ne bih nikada više pustila kosu kad bi mi tražio, možda bih samo stavila periku ili neku nadogradnju.Ne bih ostavila ni cigarete... ne bih radila ništa od toga što spada u domen moje lične sfere,a njemu nije po volji.Ljubav podrazumeva-pusti me da živim!
Ja mislim da bih cigarete ostavila zbog sebe, a njemu bih rekla "ostavljam ih zbog tebe, vidis li sta sve cinim za tebe" :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top