I would do anything for love... even that thing that Meatloaf won't do.

Hm. Sad kad razmislim, ne znam koliko je to uvrnuto, jer bih rekao da je učestalo. Mislim da mnogi to rade, u većoj ili manjoj meri. Osoba koja ti se sviđa voli film x, odjednom moraš da gledaš film x i postaješ fan i tako to.

Možda treba tome posvetiti posebnu temilicu.
Pa da to je zakon sviđanja. Preplićeš se s nekim.
 
Pa da to je zakon sviđanja. Preplićeš se s nekim.

Ne pričam o preplitanju, pričam o "ou šit, devojka na koju se ložim se loži na Koldplej, ali ja ne volim Koldplej, štaviše malo mi se i gade, pre bih slušao Sinana Sakića nego Koldplej, zašto sam joj upravo rekao da volim Koldplej?"

To refleksno gravitiranje ka tome da žrtvujemo deo sopstvene individualnosti da bismo se svideli drugim ljudima.Toliko priče o tome kako treba da budeš svoj, da slediš svoje instinkte... sprajt... i opet se pretvaramo da smo nešto što nismo.
 
Ne pričam o preplitanju, pričam o "ou šit, devojka na koju se ložim se loži na Koldplej, ali ja ne volim Koldplej, štaviše malo mi se i gade, pre bih slušao Sinana Sakića nego Koldplej, zašto sam joj upravo rekao da volim Koldplej?"

To refleksno gravitiranje ka tome da žrtvujemo deo sopstvene individualnosti da bismo se svideli drugim ljudima.Toliko priče o tome kako treba da budeš svoj, da slediš svoje instinkte... sprajt... i opet se pretvaramo da smo nešto što nismo.
Pa ti si dobar. Ja stvarno počnem da volim to što neko voli. :)))))
A Coldplay ne bih slušala, pa nikad.
Ali kad voliš to što neko voli, to i nije tako veštačko... Ne foliram ja, ja kažem ne sviđa mi se to. Mislim ja i ne očekujem da se nekom sviđa baš sve što se meni sviđa. Ako nije iskreno, ćao si.
 
Ne pričam o preplitanju, pričam o "ou šit, devojka na koju se ložim se loži na Koldplej, ali ja ne volim Koldplej, štaviše malo mi se i gade, pre bih slušao Sinana Sakića nego Koldplej, zašto sam joj upravo rekao da volim Koldplej?"

To refleksno gravitiranje ka tome da žrtvujemo deo sopstvene individualnosti da bismo se svideli drugim ljudima.Toliko priče o tome kako treba da budeš svoj, da slediš svoje instinkte... sprajt... i opet se pretvaramo da smo nešto što nismo.
E tako nekako
Mogu da ocutim ili da lanem nesto pa svima u prostoriji bude neprijatno :mrgreen:
Ali kad krenem da se uklapam,to je epik fejl
 
Pa ti si dobar. Ja stvarno počnem da volim to što neko voli. :)))))
A Coldplay ne bih slušala, pa nikad.
Ali kad voliš to što neko voli, to i nije tako veštačko... Ne foliram ja, ja kažem ne sviđa mi se to. Mislim ja i ne očekujem da se nekom sviđa baš sve što se meni sviđa. Ako nije iskreno, ćao si.

Malo si kontradiktorna :lol:
 
Pa ja sam kao smrdljiva metalika, to je kulturološki sušta suprotnost mome biću... osećao sam se kao da sam glasao za Vučića.
Jbg ja sam isto kao metalika polupao kafanu uz Džeja :mrgreen:

Uradio sam joj anilingus.A oblačio sam i njene čipkaste najlonke sa halterima i pink gaćice ...na njeno inststiranje.Ostalo znate....
Dobro to sam i ja uradio plus štikle a dao sam joj da me pegguje :zper:
 

Back
Top