Quantcast

I VI SRBI NISTE NORMALNI, HOCETE PROTEST ZBOG GADAFIJA A STO NE NAPRAVITE NESTO OVDE?

Lamb

Primećen član
Poruka
868
Mnogi pruzaju podrsku Gadafiju, i to je skroz okey, sto se samo tako vatreno ne zalozite za protest i podrsku normalnima da se Purda vrati nazad u zatvor..

Ili protest da se ponisti j.bena rezolucija o Srebrenici koju je doneo Tadic.

ili da se napravi miting protiv NATO i EU i MMF-a..ili protest da se smeni TADIC I KOALICIJA BRE!!!
da se spali zastava EU i NATO-a...kao sto su Hrvati spalili zastavu EU a protest organizovan preko face book-a...da sad ja zakazem protest niko ne bi dosao..
A NA PROTEST ZA GADAFIJA BI SVI DOSLI !!

a sto se lozite majko mila....

I IMATE MNOGE ANTIPOLITICARSKE PARTIJE ali vi cete opet glasati za tamo neki DSS/SPS/SNS.

i dobro rekose Albanci: Srbi se nikad nece sloziti

Poslednja izmena:

turcin

Ističe se
Poruka
2.289
Trenutno ne mozemo da se organizujemo zbog onih cuvenih izjava Moj si beograd dosao da rusis,iz vise razloga.

-Ne znamo je li BG glavni grad

-Ako jeste,ne znamo koje drzave

-Nismo ustanovili pravi broj pravih beogradjana kao i da li su oni izjavili navedenu izjavu

-Nismo ustanovili ustvari ko tacno vuce korene jos od Singindunuma,jer smo se slozili da se samo ini mogu nazvati pravim beogradjanima

-sada smo u usaglasavanju stava da ustvari svi koji su u Beogradu i koji zive u njemu su dosljaci ili doseljenici

-Nikao se nije javio sa dokazima da vuce korene i poreklo jos iz Singindunuma

-na osnovu iznetog verujem brzo da ce biti na sceni africko-hravtski scenario i u BG

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.012
Mnogi pruzaju podrsku Gadafiju, i to je skroz okey, sto se samo tako vatreno ne zalozite za protest i podrsku normalnima da se Purda vrati nazad u zatvor..

ili da se napravi miting protiv NATO i EU i MMF-a..ili protest da se smeni TADIC I KOALICIJA BRE!!!
da se spali zastava EU i NATO-a...kao sto su Hrvati spalili zastavu EU a protest organizovan preko face book-a...da sad ja zakazem protest niko ne bi dosao..

I IMATE MNOGE ANTIPOLITICARSKE PARTIJE ali vi cete opet glasati za tamo neki DSS/SPS/SNS.

Nisu samo albanci to rekli. To su rekli mnogi drugi, a pre njih sami Srbi. Zbog toga su neki mudri Srbi stavili 4S u grb, da nam bude imperativ. Ali avaj, mnogi se tih ocila dohvatiše, samo u inat - kako svima, tako i sebi samima. Šta da ti kažem, balkanska karma...

Samo čovek može biti pametan, narod ne.

Elem, podrška Srba Gadafiju nije u stvari podrška Gadafiju, već je za inat, za inat Americi i svim drugima, nama samima, komšijama, prijateljima, logici i interesima, tradiciji i svemu onom za šta živimo. Takvi smo mi Srbi, j6g. Ako nama nije dobro, neće nikome, a Gadafi je dobar za to. Za inat! :)

Poslednja izmena:

Lamb

Primećen član
Poruka
868
Nisu samo albanci to rekli. To su rekli mnogi drugi, a pre njih sami Srbi. Zbog toga su neki mudri Srbi stavili 4S u grb, da nam bude imperativ. Ali avaj, mnogi se tih ocila dohvatiše, samo da u inat - kako svima, tako i sebi samima. Šta da ti kažem, balkanska karma...

Samo čovek može biti pametan, narod ne.

Elem, podrška Srba Gadafiju nije u stvari podrška Gadafiju, već je za inat, za inat Americi i svim drugima, nama samima, komšijama, prijateljima, logici i interesima, tradiciji i svemu onom za šta živimo. Takvi smo mi Srbi, j6g. Ako nama nije dobro, neće nikome, a Gadafi je dobar za to. Za inat! :)

da, tako je...a niko ne zna da je GADAFI UBIO vise od milion Libijaca jos pre, da bi se odrzao na vlasti, jer je dugo na njoj..

tezak smo izrod

Poruka
19.885

Ма какав Гадафи...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.