I ubuduće harač na zvonjavu mobilnog

Слажем се са наведеним али ми не говоримо о интерпретатору већ о аутору.
Иначе, ауторска права важе 70 година од смрти последњег аутора дела, тако да ћемо масовно прећи на класику....ето, бар неко добро.

Ne, ovo su ti baš prava srodna autorskim, tako se zovu.
Autorsko pravo ima kompozitor pesme koja se izvodi.

sutra tadic i njegovi lopovi da donesu zakon kako svi gradjani mora da daju vlastima po jedan bubreg, jer imaju dva, opet bi dosli Mrgreen i OnlyYourShadow i ostatak zute banditske ekipe da pravda taj potez i da nam objasnjavaju kako punjenje budzeta nema alternativu z:D

Da bi se doneo zakon, on uvek mora da bude u skladu sa dobrim običajima, moralom i javnim poretkom, kao i da obuhvata pravnorelevantan društveni odnos. S obzirom da ova tvoja sprdačina ne obuhvata iste, nemoj se blamirati.

Da bi se doneo zakon, on uvek mora da bude u skladu sa dobrim običajima, moralom i javnim poretkom, kao i da obuhvata pravnorelevantan društveni odnos. S obzirom da ova tvoja sprdačina ne obuhvata iste, nemoj se blamirati.

nemas ti pojma. zakoni jedino imaju obavezu da budu u skladu sa ustavom. sa obicajima moralom i poretkom - nemaju.

jos jednom to znaci da ti nemas veze blage.

ti meni ne mozes da drzis predavanje ni u cemu

a inace ja podrzavam ovaj potez , jer ce zzbog ovoga i ono malo budala sto vas je dosad podrzavalo - da vas omrzne

mene ovo i onako ne dotice

Kad ne znaš da tumačiš.
Nemaš pojminog pojma o ovome, nije mi jasno zašto i dalje spamuješ temu? Ako hoćeš nešto da ti objasnim, tu sam, slobodno pitaj, vidim da ne razumeš.

Back