i to se mora....

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
z:) e dosli smo u fazu da raspredamo oko toga kad cu mu upoznati rodbina...niko to ne voli, pa ni ja, i gledam da prolongiram u nedogled...ali, necu moci da se izvlacim doveka z:p jer on vec hoce....koji je vas stav, u kom momentu veze treba da se upozna rodbina i da se na taj nacin veza jos vise uozbilji?????....ja cekam da mama izrazi zelju a to se nadam da nece biti skoro z:mrgreen:
 
Stvarno zavisi od osobe i kako je vaspitana..s nekim brzo bez problema manje od mesec dana cak i prespavati tamo a s nekim nikad..imao sam drugaricu koja je bila u 9ogodisnjoj vezi i nikad nije bila kod fraera..ono valjda u prolazu se upoznala s njegovim i nista
 
z:) e dosli smo u fazu da raspredamo oko toga kad cu mu upoznati rodbina...niko to ne voli, pa ni ja, i gledam da prolongiram u nedogled...ali, necu moci da se izvlacim doveka z:p jer on vec hoce....koji je vas stav, u kom momentu veze treba da se upozna rodbina i da se na taj nacin veza jos vise uozbilji?????....ja cekam da mama izrazi zelju a to se nadam da nece biti skoro z:mrgreen:

Kad je neka spontana situacija, tj. baš kad se mora :malav:
 
Stvarno zavisi od osobe i kako je vaspitana..s nekim brzo bez problema manje od mesec dana cak i prespavati tamo a s nekim nikad..imao sam drugaricu koja je bila u 9ogodisnjoj vezi i nikad nije bila kod fraera..ono valjda u prolazu se upoznala s njegovim i nista

ovo je situacija gde su oni u drugom gradu i to bi upoznavanje bilo ciljno....nikako ne moze biti spontano....:D....
 
u momentu kada osoba skapira da je zrela da uplovi u ozbiljne vode :))) zivot se komplikuje, novi akteri se pojavljuju :))))

joooooj, jedva cekam tvoju temu sa vasheg prvog godisnjeg odmora :)))) :lol:
 
z:) e dosli smo u fazu da raspredamo oko toga kad cu mu upoznati rodbina...niko to ne voli, pa ni ja, i gledam da prolongiram u nedogled...ali, necu moci da se izvlacim doveka z:p jer on vec hoce....koji je vas stav, u kom momentu veze treba da se upozna rodbina i da se na taj nacin veza jos vise uozbilji?????....ja cekam da mama izrazi zelju a to se nadam da nece biti skoro z:mrgreen:

kad rešite da živite zajedno...
...inače, ni jedan jedini drugi razlog...
 
misim...ta priča - "ajde da odemo u subotu do Beograda da se upoznaš s mojim roditeljima" - mi je u najmanju ruku ljigava...

...jel to ono...da roditelji vide buduću "snajku"...? da je procene...? ili samo "onako"...čisto obično upoznavanje...red je...?

...:/
 
u momentu kada osoba skapira da je zrela da uplovi u ozbiljne vode :))) zivot se komplikuje, novi akteri se pojavljuju :))))

joooooj, jedva cekam tvoju temu sa vasheg prvog godisnjeg odmora :)))) :lol:

naravno, sve cete znati :D

Pa ok nisam rekao da treba biti spontano..vec spontano namenski odete na rucak ili vikend..pa ako vam prija sta znam jednom mesecno ne znam sta pranirate:lol:

pa to je najteze, kad je pogodno da se odradi....jer kad tad se mora poceti....kao sto i on mora da upozna mog oca....

kad rešite da živite zajedno...
...inače, ni jedan jedini drugi razlog...

teorijski smo resili ali prakticno jos nismo izveli....i ja to nekako tako mislim, da tek tada dodje upoznavanje na tapet.....

misim...ta priča - "ajde da odemo u subotu do Beograda da se upoznaš s mojim roditeljima" - mi je u najmanju ruku ljigava...

...jel to ono...da roditelji vide buduću "snajku"...? da je procene...? ili samo "onako"...čisto obično upoznavanje...red je...?

...:/

pda, jeza me hvata od toga....
 
z:) e dosli smo u fazu da raspredamo oko toga kad cu mu upoznati rodbina...niko to ne voli, pa ni ja, i gledam da prolongiram u nedogled...ali, necu moci da se izvlacim doveka z:p jer on vec hoce....koji je vas stav, u kom momentu veze treba da se upozna rodbina i da se na taj nacin veza jos vise uozbilji?????....ja cekam da mama izrazi zelju a to se nadam da nece biti skoro z:mrgreen:

Па није репа без корена!!!!!!!!!
 
uh, kako je to meni jaiks! situacija
eto, nikada ga ni ne bih upoznala sa kevom da se nisam povredila pa nmg mrdam nikud i on me cesto posecuje..uh, kako su se zgotivili, zudim za lavorom kad god ih vidim kako nesto blebecu
a njegove sam upoznala davno, msm, nikakvo konkretno upoznavanje, i njegov cale mi se jedva javi u prolazu
kapiram da me ne podnosi
i da, ukljucila se ostala familija, jedna baba me obozava, a plasim se da ce druga da baci neku magiju na mene :lol:
i sva ta upoznavanja su bila nekako spontana..
 
a što uopšte ideš da upoznaješ njegovu rodbinu?
jel planirate da živite zajedno il šta?
: )

pa da....svasta nesto planiramo a ako se ovako jos malo nastavi, planiramo i bebu :D....ali, on je vec rekao kuci da je ozbiljno i podigla se prasina....mislim da je trebao malo da zamaskira dok sve ne bude definitivno a ne, on je odmah istrtljao da je zaljubljen, da je ovo ozbiljno i tako....prasina se podigla i sad mama rovari da sazna ko sam ja....razumljivo je to, zena zna vrlo malo i interesuje je sve...sad on hoce da me odvede da joj smanji napetost i interesovanje.....mada, kazem mu ja, ne znaci da ce efekat biti taj :D.....
 

Back
Top