I tata je važan

Mnogo si ogorcen .
ako bas hoces licno, ja licno nemam loših iskustava, ali sam svedok mnogih loših iskustava drugih ljudi....gde je mnogo manje toga da tate izbegavaju da budu tate, a mnogo vise da ih zene udaljavaju od dece, a da usput traze druge tate za decu koja imaju svog oca i tatu....
Mozda ti nalazis opravdanje za te zene, ali ta opravdanja bi morala da imaju realnu osnovu, a ne zensko saucesnistvo....

ako bas hoces licno, ja licno nemam loših iskustava, ali sam svedok mnogih loših iskustava drugih ljudi....gde je mnogo manje toga da tate izbegavaju da budu tate, a mnogo vise da ih zene udaljavaju od dece, a da usput traze druge tate za decu koja imaju svog oca i tatu....
Mozda ti nalazis opravdanje za te zene, ali ta opravdanja bi morala da imaju realnu osnovu, a ne zensko saucesnistvo....
Nisam ja nigdje rekla da tate izbjegavaju da budu tate. Niti sam pisala uopšte o ženama na ovoj temi.

Nisam ja nigdje rekla da tate izbjegavaju da budu tate. Niti sam pisala uopšte o ženama na ovoj temi.
Otac je važan onoliko koliko on to želi. Niko ne brani ocu da ustaje po noći,hrani djete,presvlaci, vodi u školu i na treninge. Svaki koji u tom učestvuje ima bliži odnos sa svojim djetetom od onog ko dodje kući i uzme daljinski i traži tišinu jer je umoran.
Onda ne vredi da diskutujemo, posto se ne sporimo....doduse odlican je komentar za diskvalifikaciju sagovornika sa pozicije sile...."ogorcen si" uzas....

Screenshot_20231019-211030~2.png

Back