I stvori Bog Radikale

Ђорђе Вукадиновић је својевремено, док су радикали били малтене на маргини, дао једну могућност њиховог великог повратка на политичку сцену.

Тада то нико није мога ни да помисли, а он је то рекао јавно. Те давне 2003. године...
 
Zasluzni su razne Cede, Bebe, Biserke, Vuco-Kovacevicke, Kandicke, dekontaminatorke Pavicevicke, Rasete, Janjusevici, Kolesari, Subotici-Cane, i sve ostale barabe koje su najahale ovu zemlju nakon 5.oktobra a koje NISMO GLASALI niti se borili za NJIH...
Ja znam za sta sam bio tog 5 oktobra, za kakvu Srbiju sam se borio
 
I Vukadinović i Antonić su mi po meri.

"Za radikale" je kriv blok DS-a.

Retorika pre pada SM je bila efektivna i gađala je u glavnom SPS. Par godina DOS nasilja posle 2000 je takođe mogao da prođe, a pošto se SPS ne oporavlja krenulo se na SRS. Da li su glupi ili nemoćni - ne znam, tek, ništa ne menjaju u pravcu a izgleda da nemaju ni osećaj da ne smeju da dele Srbiju ... Droga vlasti već uveliko kola njihovim venama, džepovi se pune - tu razuma više nema.
 
Zasluzni su razne Cede, Bebe, Biserke, Vuco-Kovacevicke, Kandicke, dekontaminatorke Pavicevicke, Rasete, Janjusevici, Kolesari, Subotici-Cane, i sve ostale barabe koje su najahale ovu zemlju nakon 5.oktobra a koje NISMO GLASALI niti se borili za NJIH...
Ja znam za sta sam bio tog 5 oktobra, za kakvu Srbiju sam se borio

zasluzni ste vi iz DSS i DS-a zajedno sa vasim lopovima i tajkunima.
 
radikali nisu problme. oni su resenje za probleme koje ste vi stvorili u ovom drustvu . oni su resenje problema kojeg ste vi deo.

oni su lek a vi ste rak.

Ja kazem da ste VI rak....gledam juce predizbornu kampanju Nikolica...usao u porodiliste...tacno covek vidi koliko je izvestacen i koliko se pravi da mu je stalo do tih majki pa kao iz fazona najvise pricao sa romkinjom...i tada mu se pokvario vokoder americke PR sluzbe...nestalo onog glasa umiljatog maceta i onim pretecim glasom koji je toliko puta dolazio iz skupstine pita zenu "sta ste vi rodili", ****** ko da je pitao sta ste kupili na pijaci.
 
Zasluzni su razne Cede, Bebe, Biserke, Vuco-Kovacevicke, Kandicke, dekontaminatorke Pavicevicke, Rasete, Janjusevici, Kolesari, Subotici-Cane, i sve ostale barabe koje su najahale ovu zemlju nakon 5.oktobra a koje NISMO GLASALI niti se borili za NJIH...
Ja znam za sta sam bio tog 5 oktobra, za kakvu Srbiju sam se borio

.....true... ali i shire ...
 
Ne razumem šta hoćeš da kažeš?

Evo ovako : Do koje godine gospodnje mislite da na istu žvaku vladate, kradete i mislite da vam je sve oprošteno ili će vam se tolerisati ? I sve to na parolu : Oni su sile mraka, izazvali ratove, unazadili nas itd. Varijacije.

Ako onda kada se dešavalo nije bilo jasno, valjda sada jeste. Ko i dalje otima Kosovo? Ko i dalje ucenjuje zbog nekakvih integracija? Ko je posle 2000. mogao da pomogne a nije?

Destrukcija koja je izvršena 90-ih godina nastavlja se i posle dolaska DOSa - nečinjenjem, to je dovoljno. Bolesnom je dovoljno ne davati lekove da bi ga ubio ili mu još više narušio zdravlje.

Dugo pamćenje ako je pogrešno ne služi ničemu. Bili smo naterani da se branimo čitavo vreme, i to od najvećeg siledžije koji je ikad postojao.

Jedino u Evropu, Evropu, Evropu ... Tadić samo kuka s tom jadnom rečenicom kao Kalimero. A ovi mu lepo vraćaju : Može, ali priznajte otcepljenje Kosova.
 

Back
Top