I šta ćemo sad?

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
207.559
Poslednjih večeri pustoš po gradovima, ako izuzmemo redove pred kovid ambulantama. Evo slike iz Novog Sada:

1605887249109.png


Ne verujem da je mnogo drugačije ni u drugim gradovima. A ide vikend. I šta ćemo sad dragi moji Novosađani i ostali, kako ćemo se zabaviti ove i sledećih večeri uz zatvorene lokale i zabrane okupljanja?
 
Ја сам чуо да су Бојбођански градови такви и у време нормалног стања.
ti su te zajebali
pa ništa kući,učenje,čitanje,filmovi
jedini provod eventualno u kovid ambulanti za vikend,sad izmerih 37,9 temperaturu:hahaha:
Još sam dejt zakazan za večeras otkazao jer sam bolestan u minut do 12, pu ***** te živote :dash:
 
Poslednjih večeri pustoš po gradovima, ako izuzmemo redove pred kovid ambulantama. Evo slike iz Novog Sada:

Pogledajte prilog 802588

Ne verujem da je mnogo drugačije ni u drugim gradovima. A ide vikend. I šta ćemo sad dragi moji Novosađani i ostali, kako ćemo se zabaviti ove i sledećih večeri uz zatvorene lokale i zabrane okupljanja?
Zabavicemo se tako,sto cemo ispeci curku za vikend. Gde je curka,tu je i dobar podvarak.A zna se,gde je podvarak i curka,tu je odlicno vino
italijansko belo i crno.Uzgred da napomenem,imacu i princes krofne,i naravno,kao krajnji dragulj,imacu svog najmilijeg gosta,moju emotivnuoje
partnerku sa najdivnijim zelenim ocima... Zar sve ovo,nije dovoljno,i za najveceg probiraca...
 
ti su te zajebali
pa ništa kući,učenje,čitanje,filmovi
jedini provod eventualno u kovid ambulanti za vikend,sad izmerih 37,9 temperaturu:hahaha:
Još sam dejt zakazan za večeras otkazao jer sam bolestan u minut do 12, pu ***** te živote :dash:

Ок, ако си Бојбођанер, боље од мене знаш какав је ноћни живот.

Неки моји френдови (Ниш) су шљакали у Суботици (пар), и кажу, Суботица је ноћу мртва.

Па сам повезао да је цела Бојбођанерска равница таква. То сам повезао и са Вршцем, који је, чини ми се, град са највећом стопом самоубистава.

Опет, ако си Новосађанин, тамо има пуно ватрених, да не кажем Босанаца, већ Срба из Републике Српске и уопште, некадашње БиХ, па можда они дају тај шмек ноћном животу. А можда је само Суботица таква.

Дејт ће те чекати кад оздравиш. Срећно на дејту, кад буде.
 
Netflix, HBO, citanje, ucenje, sah, itd.. Naravno druzenje sa ukucanima i porodicom, ionako smo stalno u nekoj zurbi i ne posvecujemo dovoljno vremena najblizima, eto ovo je prilika... Ups, ja odgovorih, a nisam Novosadjanin :D
Piše da mogu i ostali. A stvarno, šah je pomalo zaboravljena zabava, što je šteta jer smo nekad u tome bili veoma jaki i priznati.
 
Ок, ако си Бојбођанер, боље од мене знаш какав је ноћни живот.

Неки моји френдови (Ниш) су шљакали у Суботици (пар), и кажу, Суботица је ноћу мртва.

Па сам повезао да је цела Бојбођанерска равница таква. То сам повезао и са Вршцем, који је, чини ми се, град са највећом стопом самоубистава.

Опет, ако си Новосађанин, тамо има пуно ватрених, да не кажем Босанаца, већ Срба из Републике Српске и уопште, некадашње БиХ, па можда они дају тај шмек ноћном животу. А можда је само Суботица таква.

Дејт ће те чекати кад оздравиш. Срећно на дејту, кад буде.
Za Suboticu a i sve gradove Vojvodine do Novog Sada potvrdjujem. Nema zivota. Danju jedva, nocu nikako.
 
Treba uvesti rigorozne mere,koje ce nas zastititi,od sirenja zaraze korona virusom. Ne dozvoliti okupljanje veceg broja od dve osobe,i to,samo pod
uslovom,da mogu da dokazu,da su u emotivnim odnosima. Takodje,zabraniti ozenjenim muskarcima,da u toku epidemije,imaju bilo kakve odnose,
sa svojom ljubavnicom ! Zenama koje su udate,dozvoliti da imaju odnos sa svojim ljubavnikom,samo jednom nedeljno,i to najdalje,do 17 casova.
Bracnim parovima,zabraniti da dok traje epidemija,spavaju u odvojenim krevetima.Ukoliko bi se donele ovakve mere,broj obolelih od korona virusa,
bio bi samo simbolican !
 

Back
Top