Quantcast

"I srednja škola će biti obavezna u Srbiji"

buudala

Legenda
Poruka
61.901
Bahato vaspitanje dece komunizma = neka dete radi šta hoće, da bi steklo naviku da se tako ponaša kao precednik države, vlade ili UO.
Nije to samo kod dece komunizma.
Opšta fukarizacija je posledica nepoštovanja prirodnog poretka .
Staleži su se uzajamno uvažavali i poštovali, a danas je fukara uzjahala na poziciju sa koje omalovažava i seljaštvo i radništvo i sveštenstvo i vojsku.

To se bez dobrih batina neće promeniti.

Mystic+

Legenda
Poruka
61.472
Демократски је одлучено да се свима поделе дипломе, као некада станови, предузећа, послови, службени аутомобили, ресурси земље.

Још увек смо у титиној бесконачној револуцији...

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
znaci deca posle 8 godina ne nauce nista. Bukvalno nista. Jedino sto je korisno su prva dva tri razreda, a onda posle pocinje indokrinacija djaka. ne radi se o nikakvog znanju i razvijanju kreativnosti nego se radi iskljucivo na ispiranju mozga. velica se nacija, ucis se pokornosti i slicno.
I treba neko mesto da se otarase dece ovi koji su se ložili da je rađanje cool pa posle shvatili da su se zafrknuli blago rečeno

Boris Grušenko

Elita
Moderator
Poruka
24.203
Nikakva vajde od toga al ajde. Čini mi se ni ovo školovanja nije dalo efekta. Bolje im je da omoguće trogodišnje zanate da upišu onima iza 20 godine,koji su protraćili vrijeme na gimnazijama i ekonomskim strukama od kojih nema posla.
Naše obrazovanje je formalizovano do besmislenosti.

Samo jednom sam u životu video ooglas za posao nastavnika osnovne i srednje škole.

Postali su strukovna monarhija što reće Aleksa, možeš da postaneš nastavnik samo ako si u srodstvu sa direktorom škole ili njegovim prvim dodavačem.

Dekston

Domaćin
Poruka
4.735
Naše obrazovanje je formalizovano do besmislenosti.

Samo jednom sam u životu video ooglas za posao nastavnika osnovne i srednje škole.

Postali su strukovna monarhija što reće Aleksa, možeš da postaneš nastavnik samo ako si u srodstvu sa direktorom škole ili njegovim prvim dodavačem.
Za sve treba veza,štela,preporuka. Za posao u trafici treba štela. Kad sve pogledam saberem i oduzmem čini mi se filozofski fakultet upisuju najgori učenici. Zato imamo generacije koje tuku profesore. Školstvo nije znalo usmjeriti djecu na pravi put. Generacije koje su se odškolovale 70-ih i 80-ih to je već druga priča. Daleko je tad škola ozbiljnija institucija.

Neartikulisani007

Zainteresovan član
Poruka
257
Ja bih uveo da samo prva 4 razreda budu obavezna da se svako koliko toliko opismeni i da barata osnovnim računom, da zna otprilike da ubode sever jug istok zapad i dovoljno. Dalje od toga po volji jer jednostavno onaj koji ne pokazuje interesovanje za skolovanje ne gnjavi ga i ne kinji. Booje ce se snaci u nekom zanatu ili nesto drugo što voli.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.