al bundy
Legenda
- Poruka
- 64.032
I SNS IMA REPERA - MAKSELA
:
Aleksandar Vučić predstavio mladog hip-hop muzičara, koji će svojim pesmama zabavljati mitingaše na skupu SNS u subotu 16. aprila
BEOGRAD - Opametili se!
Posle frke s bendovima S.A.R.S. i Marčelo i Filteri, koji su naprednjacima zapretili tužbom zbog zloupotrebe muzike i kršenja autorskih prava na mitingu održanom 5. februara, lideri SNS potrudili su se da nađu novu muzičku zvezdu. Tako će na mitingu naprednjaka 16. aprila nastupiti mladi reper Miloš Miljković Maksel, koga je juče predstavio zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić.
Iako su novinari želeli da čuju kako Miloš zvuči uživo, Vučić im je poručio da će morati da se zadovolje samo snimkom njegove pesme. Numeru koju će repovati na mitingu napisao je „zahvaljujući prijateljima stranke, koji su pomogli“.
- Pesma je nastala na osnovu mog nezadovoljstva, života, života drugova oko mene, kolega s fakulteta - kaže Miloš, dok drugi čovek naprednjaka ističe da mu u tekstu nisu pomagali.
- On ima tremu jer ne zna kako to da izvede - uživo ili na plejbek, pošto ne znam da li će pred 120.000 ljudi moći to da otpeva. Ni dinara mu nismo platili... On je dobar, pošten dečko i ne radi na žeton - pohvalio se Vučić.
On je dodao da će SNS uskoro objaviti datum održavanja izbora, jer će vlastima „dati ponudu koju neće moći da odbiju“. Detalje ponude nije otkrio.
http://www.google.rs/url?sa=t&sourc...sg=AFQjCNEq__xUJQ0LyilLyL2-VcEOBdbgcQ&cad=rja
Razumem ja da *******i posle one višestruke blamaže sa retardiranim Kursadžijama želi da privuče i nešto mladju i "urbaniju " publiku , za promenu sa IQ-om većim od broja cipela , al gde nadje ovog veseljaka od onoliko repera koji su mnogi protiv režima ?
Mislim slušo sam ga malo kod Djuke jes dečko pogubljen , al deluje kao ok klinac u suštini , nego je u pitanju neki komletan anonimus koji na you tube ima jednu jedinu pesmu , onu iz SNS kampanje .
Pa i Jul je bar imao ocvalu narkomaku Viktoriju i krezubog Nešu Galiju koji su bar neke , kakve takve pokušaje karijere ostvarili pre političkog angažmana , a ovi nadjoše nekog klinca što nema veze sa životom , šatro "reper " .
:
Aleksandar Vučić predstavio mladog hip-hop muzičara, koji će svojim pesmama zabavljati mitingaše na skupu SNS u subotu 16. aprila
BEOGRAD - Opametili se!
Posle frke s bendovima S.A.R.S. i Marčelo i Filteri, koji su naprednjacima zapretili tužbom zbog zloupotrebe muzike i kršenja autorskih prava na mitingu održanom 5. februara, lideri SNS potrudili su se da nađu novu muzičku zvezdu. Tako će na mitingu naprednjaka 16. aprila nastupiti mladi reper Miloš Miljković Maksel, koga je juče predstavio zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić.
Iako su novinari želeli da čuju kako Miloš zvuči uživo, Vučić im je poručio da će morati da se zadovolje samo snimkom njegove pesme. Numeru koju će repovati na mitingu napisao je „zahvaljujući prijateljima stranke, koji su pomogli“.
- Pesma je nastala na osnovu mog nezadovoljstva, života, života drugova oko mene, kolega s fakulteta - kaže Miloš, dok drugi čovek naprednjaka ističe da mu u tekstu nisu pomagali.
- On ima tremu jer ne zna kako to da izvede - uživo ili na plejbek, pošto ne znam da li će pred 120.000 ljudi moći to da otpeva. Ni dinara mu nismo platili... On je dobar, pošten dečko i ne radi na žeton - pohvalio se Vučić.
On je dodao da će SNS uskoro objaviti datum održavanja izbora, jer će vlastima „dati ponudu koju neće moći da odbiju“. Detalje ponude nije otkrio.
http://www.google.rs/url?sa=t&sourc...sg=AFQjCNEq__xUJQ0LyilLyL2-VcEOBdbgcQ&cad=rja
Razumem ja da *******i posle one višestruke blamaže sa retardiranim Kursadžijama želi da privuče i nešto mladju i "urbaniju " publiku , za promenu sa IQ-om većim od broja cipela , al gde nadje ovog veseljaka od onoliko repera koji su mnogi protiv režima ?

Mislim slušo sam ga malo kod Djuke jes dečko pogubljen , al deluje kao ok klinac u suštini , nego je u pitanju neki komletan anonimus koji na you tube ima jednu jedinu pesmu , onu iz SNS kampanje .
Pa i Jul je bar imao ocvalu narkomaku Viktoriju i krezubog Nešu Galiju koji su bar neke , kakve takve pokušaje karijere ostvarili pre političkog angažmana , a ovi nadjoše nekog klinca što nema veze sa životom , šatro "reper " .






