I ŠIPTARSKA VOJSKA BOLJE OPREMLJENA!!!!!!!

trenutno srpska vojska je 3 puta slabija od vj 99 godine, sve poverljive informacije idu preko NATO siptarima, tako da je srbija prakticno bez odbrane

по твојој причи - живи смо само зато јер су шиптари добри и неће да нас нападну, а то неће да може, знамо се с њима, давно би прсло у прешеву ил где већ да је то истина. било би о5 српских унутрашњих органа и жутих кућа. него, има ту још нечега што ти не говориш. е сад зашто - то је твоја ствар. углавном, не иде то баш тако, има још играча, неки чак тек пристижу, а и неки који су одавно у србији не гледају више ствари на исти начин.
 
Poslednja izmena:
по твојој причи - живи смо само зато јер су шиптари добри и неће да нас нападну, а то неће да може, знамо се с њима, давно би прсло у прешеву ил где већ да је то истина. било би о5 српских унутрашњих органа и жутих кућа. него, има ту још нечега што ти не говориш. е сад зашто - то је твоја ствар. углавном, не иде то баш тако, има још играча, неки чак тек пристижу, а и неки који су одавно у србији не гледају више ствари на исти начин.

Pa i nemaju vise interesa da nas napadaju brutalno i agresivno oruzjem. Jednostavno koriste cinjenicu da smo mi permanentno vec 9-10 godina iz unutra napadnuti sami od svojih. Sada je cepanje Srbije omoguceno mnogo "civilizovanije" diplomatskim pritiscima, ucenama i politikom SPONZORUSE koju vodi aktuelna vlast.
 
Ма жути примењују ону девизу црвених од пре пар деценија, НАРОД ЈЕ ВОЈСКА!!!!
Пошто имамо народ, нема потребе за дуплирањем, друга војска нам не треба.
Е сад, ко тје ту да надрља у случају белаја, процените сами...
 
шта ћеш ти, кад шиптари нападну ил муџахедини направе нешто попут нове нинаје да побегнеш негде?

Pa ako dodje dotle da treba da me regrutuju, pre bih otisao preko granice, nego da ginem ovde za parce zemlje sa svojih 21,22g... ginite vi, prave srpske patroJote XD

Elem, sada malo o cinjenicama: Bolje imati 3 divizije profesionalaca nego 30 divizija regruta
Bolje imati 50 abrams/T90 tenkova nego 500 starudija starih preko 30-40god
i sl. sl sl.
Elem, iskreno se nadam da su poslednji ratovi na tlu evrope zavrseni.
 
Pa ako dodje dotle da treba da me regrutuju, pre bih otisao preko granice, nego da ginem ovde za parce zemlje sa svojih 21,22g... ginite vi, prave srpske patroJote XD

Elem, sada malo o cinjenicama: Bolje imati 3 divizije profesionalaca nego 30 divizija regruta
Bolje imati 50 abrams/T90 tenkova nego 500 starudija starih preko 30-40god
i sl. sl sl.
Elem, iskreno se nadam da su poslednji ratovi na tlu evrope zavrseni.

Ето, то је обучени примерак будућности.
Заболе га за све.Само гледа своју задњицу.
И онда се ми ту као нешто бечимо.И треба да нас нема.Јер ако вако васпитани долазе иза нас боље и нисмо заслужили.
 
E pa zao mi je,ali dok neko u uniformi ne izadje pred medije i javno kaze sta se radi sa vojskom pa makar zaglavio zatvor a ne penziju,do tada mi ovakve price lice na naknadnu pamet.

pa izasao je ponos...znas onaj general koji je odbio da se stavi na raspolaganje u RSK i brani svoj knin...zacudo tadic ga stavi posle za nacelnika generalstaba VS...valjda je mislio da ce bolje braniti srbiju nego prag gde je rodjen....i pored toga covek je izasao u javnost sa svojim neslaganjima i bio smenjen...i pazi sad opet kao penzionisani general postaje pomocnik ministra spoljnih poslova zaduzenog za kordinaciju sa NATO-om....bas cudno...
 
Ето, то је обучени примерак будућности.
Заболе га за све.Само гледа своју задњицу.
И онда се ми ту као нешто бечимо.И треба да нас нема.Јер ако вако васпитани долазе иза нас боље и нисмо заслужили.

Ma, ja kazem, ko hoce da gine, neka gine! Jok gledacu tvoju zadnjicu? Da nosim pusku i da pucam na necije dete, da bi branio komad zemlje koji u zivotu nisam video!? A to, ne brini, jako lepo sam vaspitan! Lepo vi sto bi da ratujete puske u ruke, pa izginite ako hocete... a moja drzava je ona koja meni omoguci pristojan, lep i bezbedan zivot, a ne ona gde sam rodjen!
 

Vojska nije cilj sam po sebi, nego treba pogledati rezultate u bezbednosti. Da li nas je neko napao i jesmo izgubili rat? Ne.

Naprotiv, nekoliko ratova je izgubljeno za vreme vaše "jake" vojske.

Gospodjo, nije izgubljen rat ako VJ slomi nato-siptarsku kopnenu ofanzivu, vojno odbrani teritoriju Kosmeta, sacuva ljudstvo i tehniku, a onda politicke vodje potpisu veleizdaju. Mislite o tome.

Da li nas je neko napao i da li smo izgubili rat, ma jok, nisam ni ja skocio sa zgrade pa nisam poginuo, ali kad bih skocio verovatno bi se to desilo.
 
Pa ako dodje dotle da treba da me regrutuju, pre bih otisao preko granice, nego da ginem ovde za parce zemlje sa svojih 21,22g... ginite vi, prave srpske patroJote XD

Elem, sada malo o cinjenicama: Bolje imati 3 divizije profesionalaca nego 30 divizija regruta
Bolje imati 50 abrams/T90 tenkova nego 500 starudija starih preko 30-40god
i sl. sl sl.
Elem, iskreno se nadam da su poslednji ratovi na tlu evrope zavrseni.

Hebes drzavu, hebes tebe, hebes mene, hebes sve.
 
Gospodjo, nije izgubljen rat ako VJ slomi nato-siptarsku kopnenu ofanzivu, vojno odbrani teritoriju Kosmeta, sacuva ljudstvo i tehniku, a onda politicke vodje potpisu veleizdaju. Mislite o tome.

Da li nas je neko napao i da li smo izgubili rat, ma jok, nisam ni ja skocio sa zgrade pa nisam poginuo, ali kad bih skocio verovatno bi se to desilo.

VJ da je ostala samo jos malo u tom ratu, verovatno bi bila bombardovana... A vrlo verovatno i okupirana od strane NATO alijanse :(
 
Ma, ja kazem, ko hoce da gine, neka gine! Jok gledacu tvoju zadnjicu? Da nosim pusku i da pucam na necije dete, da bi branio komad zemlje koji u zivotu nisam video!? A to, ne brini, jako lepo sam vaspitan! Lepo vi sto bi da ratujete puske u ruke, pa izginite ako hocete... a moja drzava je ona koja meni omoguci pristojan, lep i bezbedan zivot, a ne ona gde sam rodjen!

Па шта чекаш јуначино.Пали.
Маму и кућу ће сутра комшија да ти брани.
 
Ma, ja kazem, ko hoce da gine, neka gine! Jok gledacu tvoju zadnjicu? Da nosim pusku i da pucam na necije dete, da bi branio komad zemlje koji u zivotu nisam video!? A to, ne brini, jako lepo sam vaspitan! Lepo vi sto bi da ratujete puske u ruke, pa izginite ako hocete... a moja drzava je ona koja meni omoguci pristojan, lep i bezbedan zivot, a ne ona gde sam rodjen!

Eto sta evropa uradi od coveka. Pomuti mu razum. Isisa mu pamet. Slomije mu kicmu. Izbrise mu licnost. Ubed ga da je nebitan. Onemoguci ga da racionalno razmislja. Izbrise mu svaki sistem vrednosti. Baci ga u bedak.
 
Eto sta evropa uradi od coveka. Pomuti mu razum. Isisa mu pamet. Slomije mu kicmu. Izbrise mu licnost. Ubed ga da je nebitan. Onemoguci ga da racionalno razmislja. Izbrise mu svaki sistem vrednosti. Baci ga u bedak.


Hhaha...a sta ja da ti kazem. Pogledajmo samo kako je lako ubediti ljude, da nacija postoji!
Ne znam za tebe...ali...
1)Ja nisam u bedaku
2)To sto neko nije nacionalno ostrascen ne znaci da nema sistem vrednosti
3)Jedino sto vredi je ljudksi zivot
4)A ti, sto si uplasen kao p**** pa se bojis individualizma jer si sam bezvredan, to je druga stvar. Zato se i indentifikujes sa grupama [nacionalnim, navijackim i sl]
 
VJ da je ostala samo jos malo u tom ratu, verovatno bi bila bombardovana... A vrlo verovatno i okupirana od strane NATO alijanse :(

Izvini bato o cemu pricas. VJ je zajedno sa civilnim ciljevima bila bombardovana 78 dana. Da je doslo do otvorenog rata NATO bi bio porazen samo tako. Znas, nije Srbija pustinja ko Irak. Ima ovde planina, i uskih putica koji se daju minirati, a tu je bila i kompletna vojska koja nije odstupala pod pretnjom kopnene invazije (do koje je u jednom trenutku, da ironija bude veca i doslo) i koja je bila spremna da do kraja brani zemlju, ali politicari izdajnici su uradili svoje.
 

Back
Top