Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

I Selja je svetan da....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

GruberBG

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.145
Национална штедионица 54 милиона ЕУР - Динкић
2. Књаз Милош 57 милиона ЕУР - Лабус, Штимац
3. Војни станови 24 милиона ЕУР - Динкић, Давинић
4. Кипарске паре 3,5 МИЛИЈАРДЕ!!! ЕУР - Динкић
5. Вила Јелашић 380.000 ЕУР - Јелашић
6. Сателит 38 милиона ЕУР - Давинић
7. Панцири 300 милиона ЕУР - Давинић
8. Кофер вицегувернер - 100.000 ЕУР Јелашић, Симић, Дачић, Дејан Михајов
9. Сиријска хафта 2,7 милиона УСД - Динкић, Лабус
10. Еуроаксис банка 58 мил ЕУР - Динкић, Јелашић
11. Чешки дуг 12 мил УСД - Динкић
12. Национални инвестициони план 222.000 ЕУР - Живков г17+
13. ЈТИ лиценца и новинари у Јапану 50.000 ЕУР и 27 мил ЕУР приватизација - Динкић
14. Аеродром Карго центар 580.000 дин - Недељковић, Каличанин г17+
15. Кадрови у ДДОР и Техногасу 57 мил ЕУР - Динкић
16. Ериксон афера 13.000 ЕУР - Лабус
17. Царинска афера, неколико милиона ЕУР - Динкић, Јеринић г17+
18.Uvoz Svedskih lokomotiva preko butika!!!
19.............
ILI MOZDA NA OVE KRADJE!?!

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.732
choveche shta si zapeo za demokratsku stranku i dinkicja.
mozhda zato shto su slichni ovim tvojim kradikalima?
ako imam rodjaka koji radi isti posao kao ti..pa pre cu rodjaku dati posao nego tebi..kakav bi ja bio covek kada familiji nepruzih pomoc...kako bi tudjem pomogao..
pa rodjaku daj posao kod svoje kucje, ako je jadan pa nema nek ti okopa bashtu okrechi vikendicu pa ga plati, il mu daj pare bez rada.
al u poslu, profesiji i politici - burazerstvu, plemenima i klanovima nema mesta.

Шалом

Ističe se
Banovan
Poruka
2.642
pa rodjaku daj posao kod svoje kucje, ako je jadan pa nema nek ti okopa bashtu okrechi vikendicu pa ga plati, il mu daj pare bez rada.
al u poslu, profesiji i politici - burazerstvu, plemenima i klanovima nema mesta.

ti nisi pazljivo procitao poruku..

Ako je on npr..Arhitekta i ti..i on bolji Arhitekta od tebe..ima vise projektata iza sebe..ja dam njemu posao..iako je neki rodjak ili kum..tu nema nikakvog greha..covek je bolji..a i rodjak mi...a sto da okopava..zanimanje treba da promeni onaj koji nije dobar u struci..

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
objekti u zemunu, hala pinki, josh za slobino vreme, pa u novom sadu sa tenderima i rodbinskim vezama u novije vreme... samo kolko ja pamtim ono shto se zna, a shta ja ne pamtim i shta se ni ne zna, pitaj boga kolko je to.
bla,bla...kao sto je Jugoslav pobedonosno kad mu je Toma bio u emisiji nabedio coveka da ima stan od 100kvm u centru BG pa kad su se svi sjatili na tu adresu a ono neki chicha sto se zove isto...naravno da se loodak nije ni jednom Tomi izvinuo za svoju bahatost..inace,moj zet ima dvocifrenu clansku kartu radikala,sto bi reklo,sa njima je od pocetka...nikad nista nije dobio od njih po partijskoj liniji i ja ih bas zbog toga i poshtujem...

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Jeste. A da je pravna država za to bi išao u zatvor...ustvari, ne bi mu ni palo na pamet da to radi.
Stvarno ne znam zasto neko na politickoj sceni odovorno ne obrazlozi taj prekrsaj ustava. Taj bi obezbedio sebi pobedu na izborima. Mozda postoji odredjeni deo ustava koji neko moze da potegne u odbranu Tadicu, sto znaci da ustav ipak nije prekrsen. Ustav nije prekrsen dok se ne dokaze suprotno.

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.657
Ustav bio ili ne bio prekrsen oni ce se pozvati na imunitet... Ali ustav nije prekrsen a i da jeste kada bi to kostunica objavio pala bi vlada...

ovako ce kostunica da bojkotuje tadica i pasce vlada... a onda ce da puste radikalima vlast dok ovi objave nezavisnost...ovi nece nista uraditi na sledecim izborima vandrednim dobice ds i ldp i osnovati vladu sa g17+ i bice sve ok...tako ce drzava procvetati a ovi ce zauvek biti istrebljeni...

i ziveli su srecno do kraja zivota...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.