machkolinos
Ističe se
- Poruka
- 2.397
И поред диктатуре и катастострофалног учинка у спољној, економској, социјалној политици, Борис Тадић је и даље обожаван и неприкосновен вођа и лидер. Готово са сигурношћу можемо рећи да би највероватније добио и следећи мандат од народа. Подсетићу вас да је у најгоре време деведесетих Милошевић био обожаван и имао највећу подршку у народу, остали нису могли ни да му приђу. А тако је од увек и било ако се мало боље загледамо у српску историју. Очигледно је да су Срби глупи и неталентовани за политику (генерално гледајући). Поред тога, шта је то у нама и одакле нам тај нагон за самоуништење?
Poslednja izmena:

