И после Тадића Тадић

Да ли је Тадић добар државник?


  • Ukupno glasova
    46
  • Anketa je zatvorena .

machkolinos

Ističe se
Poruka
2.397
И поред диктатуре и катастострофалног учинка у спољној, економској, социјалној политици, Борис Тадић је и даље обожаван и неприкосновен вођа и лидер. Готово са сигурношћу можемо рећи да би највероватније добио и следећи мандат од народа. Подсетићу вас да је у најгоре време деведесетих Милошевић био обожаван и имао највећу подршку у народу, остали нису могли ни да му приђу. А тако је од увек и било ако се мало боље загледамо у српску историју. Очигледно је да су Срби глупи и неталентовани за политику (генерално гледајући). Поред тога, шта је то у нама и одакле нам тај нагон за самоуништење?
 
Poslednja izmena:
Борис Тадић је и даље обожаван и неприкосновен вођа и лидер. Готово са сигурношћу можемо рећи да би највероватније добио и следећи мандат од грађана.

ovo jednostavno nije tacno
pa cak i na prethodnim izborima razlika izmedju njega i nikolica bila je samo 1-2%. danas nakon ove katastrofe u koju je uveo celu drzavu - bio bi pociscen na izborima
 
Pitanje je koliko je tadić zaista popularan.Sve ankete se naručuju i zavisno od toga ko plaća,takvi (lažni) rezultati se i dobijaju.Možda nije loše malo pogledati ankete po (neutralnim) forumima,gde aktuelna vlast,računajući naravno i ldp,nigde ne prelazi 35 % !To je prava snaga i borisa tadića.Medjutim,ako pažljivije pogledamo,to su najmladji slojevi društva i paradoksalno,obično su to mladi ljudi koji izbegavaju izbore!Dakle,potreban je kvalitetan protivkandidat i kampanja koja će motivisati što veći broj ljudi da izadje.To je teorija.U praksi,imamo primere i očiglednih izbornih kradja,mislim da će sledeći izbori jednostavno biti žestoko pokradeni u najboljem maniru sps-a i jul-a devedesetih.Navešću samo jedne skorašnje lokalne izbore kao ilustraciju.
Izbori u Negotinu.Obično su cesid i g17 (koji imaju zajedničke osnivače i finansijere iz inostranstva) usaglašeni u prognozama i rezultatima.Medjutim,iako je cesid prognozirao oko 10% za g17 (što je takodje preterano,jer nezavisne ankete su uvek pokazivale oko 3% podrške) g17,dinkić i rasim ljajić su ,,osvojili" čak 21% ,,glasova" što je bezobrazluk svoje vrste,koji bi trebao da zabrine čak i ds borisa tadića,jer,na republičkim izborima bi moglo da doće do situacije da dinkić ,,osvoji" dvotrećinsku većinu neophodnu za novi ustav.
 
Па није обожаван и неприосновен, пре ће бити да је у питању мртва трка међу двојицом-тројицом партијских лидера, оно што бисмо могли назвати већим странкама.
Имамо јако лош избор и, онда народ бира за мање зло. Ако имаш једног председника који иде, смешка се и ради шта ради, замена за њега је, међу овим лидерима, онај што ће све да аминује, буде необавештен, али све прихвати. Мање вређа интелигенцију народа који га посматра и мање се ескпонира... Нисмо уопште у завидној ситуацији, тако нас је време задесило. Биће боље кад дођу млађи, ја се искрено надам.
 
U buvaru će samo sitni državni službenici da bi se zamaskirala prava pljačka ovih poslednjih 10 godina. Čeda će biti premijer, a premijer će imati veća ovlašćena no formalni predsednik.

premijer u sustini i sada po ustavu ima najveca ovlascenja, ali samo na papiru. u praksi je mnogo drugacije. a sto se tice cede kao premijera, nada koja je ustanovljena na nerealnim ocekivanjima. isto kao kad bih ja za sebe rekao da cu biti sledeci premijer. realno sledeci premijer bice neko ili iz ds ili iz sns, sve drugo je ''sto je babi milo, to joj se i snilo''.
 
И поред диктатуре и катастострофалног учинка у спољној, економској, социјалној политици, Борис Тадић је и даље обожаван и неприкосновен вођа и лидер. Готово са сигурношћу можемо рећи да би највероватније добио и следећи мандат од народа. Подсетићу вас да је у најгоре време деведесетих Милошевић био обожаван и имао највећу подршку у народу, остали нису могли ни да му приђу. А тако је од увек и било ако се мало боље загледамо у српску историју. Очигледно је да су Срби глупи и неталентовани за политику (генерално гледајући). Поред тога, шта је то у нама и одакле нам тај нагон за самоуништење?


ebalo te podsećanje, ti porediš neuporedivo.

tadić je u ćitavoj priči najmanje bitan, da li ti imaš pojma šta to jeste diktatura?
 
pa i sloba je proglasen za diktatora, a iste stvari i boris radi, pa ne vidim tu neku sustinsku razliku. molim te procitaj koja su ustavna ovlascenja presednika drzave.

niti slobodan milošević, niti boris tadić jesu diktatori.

razlika je samo u tome što je milošević bio štetočina.

tadić palamudi po novinama, ide i slika se za račun ovaga i onaga, ali nije prekoračio svoja ovlašćenja. bar ja nikada nisam videla ni D od dokaza o tome.... ti izvoli - navedi
 
premijer u sustini i sada po ustavu ima najveca ovlascenja, ali samo na papiru. u praksi je mnogo drugacije. a sto se tice cede kao premijera, nada koja je ustanovljena na nerealnim ocekivanjima. isto kao kad bih ja za sebe rekao da cu biti sledeci premijer. realno sledeci premijer bice neko ili iz ds ili iz sns, sve drugo je ''sto je babi milo, to joj se i snilo''.

Možeš da budeš ako skineš tu uniformu, obriješ se i staviš dva ili tri prsta u džep. Evropa traži ljude savremenih i liberalnih stavova. Zadrigli Tadić, otromboljeni Koštunica, dementni i pijani Nikolić ne mogu to nikada biti. A Čedu voli Ambasadorka. Puno ga voli.
 
niti slobodan milošević, niti boris tadić jesu diktatori.

razlika je samo u tome što je milošević bio štetočina.

tadić palamudi po novinama, ide i slika se za račun ovaga i onaga, ali nije prekoračio svoja ovlašćenja. bar ja nikada nisam videla ni D od dokaza o tome.... ti izvoli - navedi

formalno nije prekoracio, ako se tako gleda ali nevidjena je njegova zelja da se u sve mesa i petlja ''onako neformalno'', inace uloga presednika kod nas vise pozerska nego stvarno. i ima mala ovlascenja.
sloba jeste bio stetocina i to je nesporno, ali ni ovaj nije nista bolji, mislim kad je u pitanju sebeljublje i vlastoljublje.
 
Možeš da budeš ako skineš tu uniformu, obriješ se i staviš dva ili tri prsta u džep. Evropa traži ljude savremenih i liberalnih stavova. Zadrigli Tadić, otromboljeni Koštunica, dementni i pijani Nikolić ne mogu to nikada biti. A Čedu voli Ambasadorka. Puno ga voli.

evropa voli poslusnike i samo to trazi, isto kao sto je i volela slobu dok je slusao, a kad je otkazao poslusnost, odrekli su ga se.
 
formalno nije prekoracio, ako se tako gleda ali nevidjena je njegova zelja da se u sve mesa i petlja ''onako neformalno'', inace uloga presednika kod nas vise pozerska nego stvarno. i ima mala ovlascenja.
sloba jeste bio stetocina i to je nesporno, ali ni ovaj nije nista bolji, mislim kad je u pitanju sebeljublje i vlastoljublje.

alo - niko ne odgovara zbog želja. ovaj je demokrtaski izabran predsednik države u kaki.... bilo ko drugi, ko ne želi nova sranja srbiji - BIO BI ISTI.

mene bi zbog želja mogli da osude na doživotnu :lol::lol::lol:
 
Нервира ме што су све изборне кампање код нас и у свету промоција људи "Богом даних" за место председника.
У њима нема искрености и реалности.
Само лажи, лажи, лажи, ....
Саме изборне кампање су лажна представа о људима.

Када поштеног човека предлажете за неку функцију познаћете га по томе што ће он рећи "моје су мане то, то и то па сад ви видите шта ћете".

Када смо бирали председника кућног савета човек је лепо рекао "мој посао је такав да по неколико недеља нисам кући и ако вам тада буде нешто требало мораћете да чекате" Није говорио ИЗАБЕРИТЕ МЕНЕ и ЈА ћу урадити ОВО, ОВО и ОВО. Касније се испоставило да бољег од њега нисмо могли наћи. Ништа у згради није запуштено, за све се залаже и стара да буде у најбољем реду.
 
Тадић и сва ЕУропска фукара упорно понављају како "нема назад"(а јел` се иде напред или константно уназад увођењем педерастије,педофилије,проституције,итд.), како "ЕУ нема алтернативу", итд.

Ево шта је Титио говорио како се ништа не може изменити после њега:

Све што ЕУропејци ураде , народ ће оборити на улицама ако треба.
 

Back
Top