Quantcast

I Osijek zna da trguje - prodao štopera za 5.000.000 evra

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.529
Osijek prosecan hrvatski klub prodao stopera za 5 miliona ( https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1276...er-Osijek-Atalanta-Serija-A-prelazni-rok.html ) a Crvena Zvezda posle nokaut faze LE i dva ucesca za redom u LS najvise sto je mogla da proda je Joveljic za 4+1 milion..

Partizan je prodao svog stopera za 10+3 miliona.. Dinamo je prodao Spanca Olma za 18 miliona s tim sto bonusi mogu da narastu cak do 50 milki.. Neverovatno je da Zvezda nije mogla za sve ove godine da ispromovise po par mladih igracaa.. Propustena je ogromna sansa i to sve boli nas Zvezdase, zato nam se svi smeju i sprdaju nas..

Zvezdan Terzic je sahranio Crvenu Zvezdu.. Cene su otisle u nebesa, Zvezda je imala rezultat i bilo je prostora ako ne u tim kljucnim utakmicama onda u onim manje bitnim da igraju nasa deca..

Za citavih 6 godina od vecih transfera imamo samo Radonjica za 12 miliona i ajde da kazemo i Grujica za 7.. To je neprihvatljivo. Neko mora da ponese odgovornost..

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.529
Hrvatska je Evropska Unija,Srbija nije.I to određuje cenu.Druga stvar što su Hrvati talentovaniji narod za fudbal,i što dovode prava pojačanja.
Ne. To ne odredjuje cenu... Cenu odredjuju pre svega mladost, potencijal i kvalitet. Nije ni Srbija Zimbabve i mi smo neko ime u svetu fudbala sa igracima po Realu, Mancesteru, itd.. Jel Partizan u EU kad moze da proda za 13 miliona ili mi Radonjica za 12.. Evo sad ce Sadik i Stevanovic da se prodaju za zbirno 30 milki.. Al svi ti igraci su oko 20 godina, a problem je sto Zvezda ne ulaze u te mlade nego u matoruge.. Cene su vrtoglavo skocile i najjaci klubovi a pogotovo slabiji forsiraju klince da bi zaradili, svi osim Zvezde... Zato sto jedino u Zvezdi vazi pravilo da ako na terenu imas jednog ili dva, tri klinca od 19 godina ne mozes da dobijes utakmicu.

Ulični Hodač

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.998
I još jedna bitna stvar,ne trena zaboraviti da je CZ bila klub koja je imala dug od 60 miliona evra,i da je izgubila kredibilitet i da je preživljavala prodajom igrača.Iz tog razloga je i bila ucenjivana manjim ponudama za igrače.Mislim da sam pročitao pre neki dan da je dug sveden na 1,5 miliona evra,tako da je sad CZ kao klub u mugućnosti da odbija ponude koje je ne zadovoljavaju.

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
6.761
I još jedna bitna stvar,ne trena zaboraviti da je CZ bila klub koja je imala dug od 60 miliona evra,i da je izgubila kredibilitet i da je preživljavala prodajom igrača.Iz tog razloga je i bila ucenjivana manjim ponudama za igrače.Mislim da sam pročitao pre neki dan da je dug sveden na 1,5 miliona evra,tako da je sad CZ kao klub u mugućnosti da odbija ponude koje je ne zadovoljavaju.
Po naslovima dug je valjda 33 miliona e.....

XXXyyyXXX

Domaćin
Poruka
4.498
Osijek prosecan hrvatski klub prodao stopera za 5 miliona ( https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1276...er-Osijek-Atalanta-Serija-A-prelazni-rok.html ) a Crvena Zvezda posle nokaut faze LE i dva ucesca za redom u LS najvise sto je mogla da proda je Joveljic za 4+1 milion..

Partizan je prodao svog stopera za 10+3 miliona.. Dinamo je prodao Spanca Olma za 18 miliona s tim sto bonusi mogu da narastu cak do 50 milki.. Neverovatno je da Zvezda nije mogla za sve ove godine da ispromovise po par mladih igracaa.. Propustena je ogromna sansa i to sve boli nas Zvezdase, zato nam se svi smeju i sprdaju nas..

Zvezdan Terzic je sahranio Crvenu Zvezdu.. Cene su otisle u nebesa, Zvezda je imala rezultat i bilo je prostora ako ne u tim kljucnim utakmicama onda u onim manje bitnim da igraju nasa deca..

Za citavih 6 godina od vecih transfera imamo samo Radonjica za 12 miliona i ajde da kazemo i Grujica za 7.. To je neprihvatljivo. Neko mora da ponese odgovornost..
Previše ste opterećeni parama. Treba puno trenirat i davat svoj maksimum na terenu i onda će pare same doći. Taj transfemarkt nije nikakvo mjerilo. Po transfemarktu engleska reprezentacija vrijedi milijardu eura, hrvatska četiristo miliona pa Hrvatska izbaci tu Englesku sa SP. Isti slučaj sa Argentinom. Postoji još jedna kvaka zašto su hrvatski igrači skuplji od srpskih. Hrvatski igrači su isplativa investicija zato što profesionalno odrađuju svoj posao. Imaš Modrića koji u 35. godini trenira kao manijak i prvotimac je Reala i reprezentacije. To se cijeni vani

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.