I opet se pitam ...

ne znam ja nemam tih problema...:))))


ja flertujem i ljudi ne kontaju....i onda kad skontaju stavljaju me na slatke muke jer sam u vezi a sad on neshto hoce, a kad sam htjela i bila solo onda nije kontao a i tad je htio....

aaaaaaa i onda ja tako patim i patim i patim...
 

Back
Top