I magistri i doktori nauka traže posao

Видим да ни он мени не уме да одговори на то што му одговара час овако, час онако, у зависности од личних интереса.
На неким темама се залагао за реституцију и враћање отетог а овде пропагира отимање. Не знам да ли је музичар или није музичар...а баш ме занима.

i ovo se broji..devetka za trud:):zag:
 
Bosko, ja sam kao mladic svercovao farmerke iz Trsta, kasnije kobasice iz Madjarske, a jos kasnijebenzin iz Rumunije, radio sam na najodgovornijim mestima u privredi, i imao sam tri radnje cim je pocelo privatno...



Nastajanjem garniture ovakvih "sposobnih" je inicirana privredna situacija čiju kulminaciju gledamo ovih dana.

Da je ovo prava država Vama i Vašoj familiji bi trebalo konfiskovati svu imovinu na ime neplaćenih carina i poreza, kao i kamata na iste, a osobu koja Vas je posle takve sjajne "poslovne karijere" švercera zaposlila na odgovorno mesto u privredi baciti na robiju.
 
Ne cekajte na vladu, socijalizam vise nije na sceni!

Trazite sami sebi posla!

Otvarajte radnje, trgovine, frizeraje, cvecare, kafice, pekare i td....

Vlada vise ne misli za vas, morate misliti sami za sebe, snalaziti se, A VASE TITULE NIKOM NISU BITNE!

Kapitalizam je stigo u Srbiju......

Таман сам хтео да кажем јел могуће да се Blajbinger и Јагуар нису јавили са одговорим : "Нек иду на њиву " онда видим твој пост... :D

1. Социјализам није на сцени и то јесте проблем ове државе...
2. Наравно да траже сами себи посао...не мислиш ваљда да чекају НСЗ да им нађе посао..
3. Од чега и због чега би високообразовани људи отварали цвећаре и фризераје које отварају они са основном школом и кафиће и пекаре које отварају мафијаши?
4. Наравно да треба за себе да се брину...питање је ко ће за Србију да се брине! Како ти неком ко је отишао у преко и зарадио велику лову да кажеш "ај зарадио си кеш дај нешто својој држави" питаће те а шта је та држава дала мени...?
5. Био је у Србији и фашизам па је отишао отиће и капитализам....
 
Ne cekajte na vladu, socijalizam vise nije na sceni!

Trazite sami sebi posla!

Otvarajte radnje, trgovine, frizeraje, cvecare, kafice, pekare i td....

Vlada vise ne misli za vas, morate misliti sami za sebe, snalaziti se, A VASE TITULE NIKOM NISU BITNE!

Kapitalizam je stigo u Srbiju......

Kapitalizam je i u Americi pa opet ne snalaze se ljudi nego imaju posao kada zavrse skolu . Ne moze jedan naucnik ili doktor da ima cvecaru ili frizeraj , kao sto ni frizer ili cvecar ne mogu da budu naucnici ili doktori. O kom kapitalizmu ti pricas . A i kada otvoris nesto ubise te porezima . Pogledaj sta rade zenama koje imaju svoje radnje , ako rode dete oni jos vise onda duguju drazavi , jer se oporezuju i deca . Koji je djavo ovim politicarima i debilima na vlasti ? A da znam koji je , misle samo na svoju debelu guzicu i dubok dzep . Moraju biti izbori ove godine , MORAJU
 
Kapitalizam je i u Americi pa opet ne snalaze se ljudi nego imaju posao kada zavrse skolu . Ne moze jedan naucnik ili doktor da ima cvecaru ili frizeraj , kao sto ni frizer ili cvecar ne mogu da budu naucnici ili doktori. O kom kapitalizmu ti pricas . A i kada otvoris nesto ubise te porezima . Pogledaj sta rade zenama koje imaju svoje radnje , ako rode dete oni jos vise onda duguju drazavi , jer se oporezuju i deca . Koji je djavo ovim politicarima i debilima na vlasti ? A da znam koji je , misle samo na svoju debelu guzicu i dubok dzep . Moraju biti izbori ove godine , MORAJU
U americi retko ko sta otvara jer sto treba je otvoreno jos pre 50 godina ,kad neki sportisti zarade 100 miliona $ a ne znaju sta ce sa sobom kad zavrse karijere otvore restorane ili tako neke gluposti i to je to.
 
Kapitalizam je i u Americi pa opet ne snalaze se ljudi nego imaju posao kada zavrse skolu . Ne moze jedan naucnik ili doktor da ima cvecaru ili frizeraj , kao sto ni frizer ili cvecar ne mogu da budu naucnici ili doktori. O kom kapitalizmu ti pricas . A i kada otvoris nesto ubise te porezima . Pogledaj sta rade zenama koje imaju svoje radnje , ako rode dete oni jos vise onda duguju drazavi , jer se oporezuju i deca . Koji je djavo ovim politicarima i debilima na vlasti ? A da znam koji je , misle samo na svoju debelu guzicu i dubok dzep . Moraju biti izbori ove godine , MORAJU

Jako је релативно шта је и како је у САД...Поготво да САД од пре 20 године не треба поистовећивати са данашњим прилично пропалим...И у САД државама има делова где се итекако лоше живи горе него у Србији али они праве ратове широм света може се рећи да су то и заслужили али ми нисмо...
 
Jako је релативно шта је и како је у САД...Поготво да САД од пре 20 године не треба поистовећивати са данашњим прилично пропалим...И у САД државама има делова где се итекако лоше живи горе него у Србији али они праве ратове широм света може се рећи да су то и заслужили али ми нисмо...

Ja se u potpunosti slazem sa tim. Verovali ili ne ja sam se letos vratila iz Amerike posle 7 godina i mislila sam da otvorim svoju radnju , ali kada sam videla kako drzava pljacka , radije cu raditi za nekoga . Pre si bio oslobodjen poreza i raznih gluposti 2 godine dok ne stanes na noge , a sada ti noge iseku pre nego sto pocnes da hodas . STRASNO . Cekam neka bolja vremena za svoj cilj tj. cekam drugu vlast da promeni ove gluposti koje su zuti nametnuli .
 

Back
Top