paja1408
Buduća legenda
- Poruka
- 34.639
cesto pricamo o proizvodnji struje...na forumu bi i onih koji su tvrdili da su nuklearke najeftiniji i najbezbedniji izvor el.energije....ako pogledamo sta se desilo u japanu zbog posledica zemljotresa---a japanci su sve kod njih projektovali na maksimum zbog zemljotresa...zamislite sta bi se desilo u bilo kojoj nuklearki da neka budala izvede neko miniranje...ili da dodje do nekog zesceg kvara ..??
da li ce opet neko po srbiji posle ovoga u japanu zagovarati izgradnju nuklearki..??
da li ce opet neko po srbiji posle ovoga u japanu zagovarati izgradnju nuklearki..??


