I have got COVID

nakon što mi je @Soradze skrenula pažnju da si zakačila Kovid, rekoh da na brzinu stavim taj novi tekst u upotrebu, ha ha

Nadam se da će da te malo oraspoloži, i želim ti brz i lagan oporavak

jutube je blokirao video jer je navodno Spam. Nakon što sam kukao, rekli su da su se predomislili, ali koliko vidim još nije vraćen!?
U medjuvremenu sam napravio minimalnu izmenu i promenio naslov. Možda ovaj preživi?
 
evo sad su pustili oba na youtube.... teraju me da se sam sa sobom ovde dopisujem ko poslednja budala, ha ha...
Sada radi! Pu, pu! Da ne ureknemo!

Alal ti vera, Mito, maestralan si! Majstor si da komponuješ, otpevaš, odsviraš, snimiš i postaviš video! I šta sve još usput, pa posle još da se objanjavaš sa "njima"... Za mene su sve to španska sela! Divno je što si ovde sa nama...
Naša Princeza će sigurno biti oduševljena tvojom kreacijom...
Jedva čekam da se javi ponovo...
:heart2:
 
Tuzni patak, ti ne znas sta Je zanimljivo, jos manje sta se radi po srpski restoranima.
Radi se svasta zato sto je narod sebican i pakostan, znam to , ali radi se svasta i po kineskim restoranima, a ipak postoji misljenje u narodu da niko nije vise pakostan od domaceg srbina....a i da nema onih koji ce spremati ili uraditi bilo sta profesionalno....

Zar to nije onda misljenje vecine u narodu, ili ja izvlacim nesto sto nema veze sa vezom.....
Ako to nije misljenje, da su srbi totalno neprofesionalni, i da su pakosni , onda tek ostaje pitanje zasto srbi izbegavaju da kupuju gotova jela u restoranima, a npr vrlo im je ok da kupe ta jela u marketima, tipa maxi ili mercator ili idea.....ali to je jos uvek u malim kolicinama.

A drugo , kinezi i azijati to ne rade bez veze....
Imaju dve dobiti , prvo , imaju vise vremena a podelu rada.
Drugo , stite sebe od pokvarene hrane, jer u Aziji je skoro nemoguce cuvati hranu od raznih pacova, zivotinjica , i toga ima u ogromnim brojevima i kod ulicnih prodavaca hrane i po restoranima...
Kad bi uveli USA standard za restorane u Aziji , narod bi izginuo od gladi za nedelju dana....
Da vi znate kako se oseca salmonela na pilecem mesu pre nego sto ide u fritezu , gde god da prodjete po Aziji...

Kakav je odziv nase javnosti bio kad je onaj tip slikao stanje u preradi Matijevic, a kakvo kad je procurela informacija da vecina nasih mesara falsifikuje iskaze o mesu , tj uvozi Tenis meso koje je prestarelo za Nemacku , a kod nas se vozi jos 6 meseci kao zdravo a i posle toga..
 
I have got COVID
i even cant believe it
I have been so wanted it,
all over these people-punishing times
my blood goes straight to heaven
ALL WE must beat the lies
cause the Truth never, ever dies
krunokličnu boljku imam
ne verujem čak ni ja
a priželjkivah je tako jako
u ova čovekokažnjavajuća vremena
moja krv ide pravo u Raj
Svi zajedno pobediti laži moramo
Jer istina ne umire nikada, ikada.
 
Eevo da svima objavim da sam negativna!! Sada mi tek predstoji borba za gvozdje, za hemoglobin.
To što test ne detektuje virus nema preteran značaj. Sarscov je žilav virus, stoji pritajen u organizmu i prva dva meseca posle akutne faze moraš biti jako diciplinovana - lakši poso i teža hrana, a još četiri meseca posle toga treba da izbegavaš fizički napor i da zavoraviš na vegetarijanstvo. Vegetarijanci mogu da budu oni što mogu da odvajaju po hiljadu-dve evra mesečno na hranu koja nije životinjskog porekla a ima dovoljno proteina. Pamet u glavu. Bolje da jedeš meso nego da te bodu sa injekcijama gvožđa.
 

Back
Top