И ЕУ за ПОДЕЛУ Косова,....али Срби кажу СВОЈЕ НЕ ДАМО,..а туђе ИШ, ИШ !!!

Pustismo EULEKS, prihvatismo kapitulantsku rezoluciju, e jos da im i sjever prepustimo-e pa sto bi Sojic rekao, nece da moze, dragi Albanci !
I zasto da vam damo sjever, sta bismo dobili zauzvrat i da li je moralno uopste vrsiti takvu trampu ?

...da bi mogli dalje da okupiraju i sire se i uzmu Medvedju, Presevo, Bujanovac.
 
Au, nisam znala da je to tako ozbiljno istrazivanje. :eek:




Pa evo ja sam "za" a znam i jos mnogo ljudi koji su odavno "za" jos od vremena Slobe jer im se smucio rat, siptari i vecito otvoreno kosovsko pitanje.
I meni je muka i od rata i od ekstremnijeg dela Siptara i od vecito otvorenog kosvskog pitanja. Samo ne znam kako bih i da li bih glasao na eventualnom referendumu o podeli Kosova. Zaista mi je tesko da o tako necemu odlucujem, a pri tom nisam politicar ni po struci, ni po obrazovanju, a ni pravnik, dakle nekompetntan sam.
 
Овде је очигледна твоја брига за Шиптаре јер и ти знаш чије је Косово, и како ће проћи Шиптари на крају. Адем не схвата да су они у позицији "дај шта даш". :lol:

Pa sta ocekujes od coveka koji je pre neki dan izjavio da "na Kosmetu nece biti mira dok tamo bude Srba"

A sada je izjavio:

Kao sto juce rekoh, Srbe koji su ostali na Kosovu NIKAD necete pripitomiti.
 
Poslednja izmena:
I meni je muka i od rata i od ekstremnijeg dela Siptara i od vecito otvorenog kosvskog pitanja. Samo ne znam kako bih i da li bih glasao na eventualnom referendumu o podeli Kosova. Zaista mi je tesko da o tako necemu odlucujem, a pri tom nisam politicar ni po struci, ni po obrazovanju, a ni pravnik, dakle nekompetntan sam.

Pa dobro, pre referenduma uvek budu javne debate o prednostima i nedostacima necega, i to s pravne strane, pa videcemo. Nisam ni ja posto - poto za podelu ako nije pravilna.
 
I meni je muka i od rata i od ekstremnijeg dela Siptara i od vecito otvorenog kosvskog pitanja. Samo ne znam kako bih i da li bih glasao na eventualnom referendumu o podeli Kosova. Zaista mi je tesko da o tako necemu odlucujem, a pri tom nisam politicar ni po struci, ni po obrazovanju, a ni pravnik, dakle nekompetntan sam.

Samo pitanje je gde je granica podele?
 
Koa sto sam rekao vise puta. Nema deljenja, prvo zato sto je to najgora opcija, drugo, posto se nije na vreme, sada ne vidim razloga.


Да се макар у нечему сложимо:
НЕМА дељења!!! (Ето, нисам ни за поделу Албаније:zper:)

Шиптарима Албанија,..а Србима Србија (Косово и Метохија
је Србија зар не)

.
 
...da bi mogli dalje da okupiraju i sire se i uzmu Medvedju, Presevo, Bujanovac.


Пиколина, размисли о овоме. Тако ће бити ако им допустимо и попустимо, никакви зидови и границе (што земаљске, што моралне и људске) њима ништа не значе.
 
Ovo narandzasto je Severno Kosovo i Metohija, najjaci bastion srpstva i srpskog nacional-patriotizma ! Tamo zive pravi Srbi !

North_Kosovo.png
 
Пиколина, размисли о овоме. Тако ће бити ако им допустимо и попустимо, никакви зидови и границе (што земаљске, што моралне и људске) њима ништа не значе.

Pa razmisljam vec vise od deset godina.

I smatram da pravilna podela (tamo gde je srpsko vecinsko stanovnistvo + sve granice sa centralnom Srbijom + manastiri i imanja da budu nasi) sa sve zidom vredi zlata.

Pitanje je da li je to bas izvodljivo tako.

Pa evo iznad sam napisala kako. Procitaj.
 
Да се макар у нечему сложимо:
НЕМА дељења!!! (Ето, нисам ни за поделу Албаније:zper:)

Шиптарима Албанија,..а Србима Србија (Косово и Метохија
је Србија зар не)

.

Lepo sam mu rekla, da smo mi human narod, da cemo ih drage volje ispratiti i jos spremiti po koju pogacicu za usput, da se jadni ne pate.Nostalgija je ipak nezgodna stvar...da budemo svi svoj na svome.
 

Back
Top