I Englezi su svinje!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Huligani Vest hema i Milvola divljali kao nekad


Plasman Vest hem junajteda u treću rundu Liga kupa Engleske ostao je u senci žešćih incidenata između navijača "čekićara" i gostujućih fanova Milvola. Jedan navijač je izboden nožem, za vreme meča navijači su tri puta uletali na teren prekidajući igru, a policija je posle meča uhapsila najmanje 13 navijača ljutih londonskih rivala.

http://www.blic.rs/sport.php?id=107950

..............................................................

Mislim,zar ovo da se desava u jednoj kuturno uzdignutoj i civilizovanoj Engleskoj!:mrgreen:

Dzaba,preki zakoni,dzaba sve!

Divljaci su divljaci!!!:whistling:
 
Takav je engleski (i svaki drugi) proletarijat - jeste glup, al' je zato divlji.

Inace, samo za ljubitelje Milvola, evo i njihove himne -

We Are Millwall, Super Millwall, We Are Millwall From The Den!
No One Likes Us, No One Likes Us, No One Likes Us – We Don't Care!
We Are Millwall, Super Millwall, We Are Millwall From The Den!
No One Likes Us, No One Likes Us, No One Likes Us – We Don't Care!
 
Huligani Vest hema i Milvola divljali kao nekad


Plasman Vest hem junajteda u treću rundu Liga kupa Engleske ostao je u senci žešćih incidenata između navijača "čekićara" i gostujućih fanova Milvola. Jedan navijač je izboden nožem, za vreme meča navijači su tri puta uletali na teren prekidajući igru, a policija je posle meča uhapsila najmanje 13 navijača ljutih londonskih rivala.

http://www.blic.rs/sport.php?id=107950

..............................................................

Mislim,zar ovo da se desava u jednoj kuturno uzdignutoj i civilizovanoj Engleskoj!:mrgreen:

Dzaba,preki zakoni,dzaba sve!

Divljaci su divljaci!!!:whistling:

Jes da zamalo jednom popijem batine od engleza zbog pogresnog dresa, ipak tvrdim englezi su cerevi nasparam ostalih evropskih piqkica
 
Huligani Vest hema i Milvola divljali kao nekad


Plasman Vest hem junajteda u treću rundu Liga kupa Engleske ostao je u senci žešćih incidenata između navijača "čekićara" i gostujućih fanova Milvola. Jedan navijač je izboden nožem, za vreme meča navijači su tri puta uletali na teren prekidajući igru, a policija je posle meča uhapsila najmanje 13 navijača ljutih londonskih rivala.

http://www.blic.rs/sport.php?id=107950

..............................................................

Mislim,zar ovo da se desava u jednoj kuturno uzdignutoj i civilizovanoj Engleskoj!:mrgreen:

Dzaba,preki zakoni,dzaba sve!

Divljaci su divljaci!!!:whistling:



Sad bas slucajno sam naletio na neke Engleske navijacke novine, i naslov glasi ovako:
"England, back in the action", i na naslovnici slika o incidentu izmedju vec pomenutih klubova, sto bi znacilo da su oni na to ponosni? :dontunderstand: :cool:
 
Sad bas slucajno sam naletio na neke Engleske navijacke novine, i naslov glasi ovako:
"England, back in the action", i na naslovnici slika o incidentu izmedju vec pomenutih klubova, sto bi znacilo da su oni na to ponosni? :dontunderstand: :cool:

Sa naglaskom na navijacke. Nista cudno, tako se i, recimo, na Partizanovom forumu medju navijacima vodila jako konstruktivna rasprava posle onog incidenta u Mostaru, gde su ucesnici jedni drugima cestitali na junastvu i cojstvu prikazanom protivu mrskih Ustasa. Zaturio sam negde i zvanicno saopstenje navijacke grupe Grobari Jug povodom istog dogadjaja, fantasticno je ono stivo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top