I DNK analiza potvrdila poreklo hrvata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne, nisu, nego proto Hrvati jesu bili... Kao što su Srbi sastavlejni od više vrsta stanovništva različitog porekla sa jednom grupom po kojoj se nazivaju, tako su ovi preuzeli ime kroz istoriju od tog plemena, koji nisu bili Sloveni. Kao sa Madjarima, Bugarima etc.

I danas se kod njih nalazi genetsko nasledje tih prvobitnij azijata ... U velikoj manjini doduše , ali nalazilo se ...
da se primjetiti da stanovnici otoka u hrvatskoj nalice kinezima :zcepanje:
 
Ipak je obrazovanje u SFRJ bilo superiorno - mi smo ucili o seobi Slovena.

Sloveni jesu jezička unija, kao i germani koji su se oboje razvili iz nekoliko elemenata i uticaja. Starosedeoci Evrope koji su grupa I koja se posle deli na I1 i I2 koja pod upadom R1a sa istoka i Huna postaje sa njima saveznik, podredjeni i razne varijante od plemena d oplemena doživljavaju transformaciju i nastanak jezičke unije ...

Neki odlaze na sever i tamo se sa uticajem germanskih R1b mešaju i čine Germane koji su indoevropeizovani dobrim delom uticajem Kelta...

Grana Slovena koja je sišla na Balkan ima tu I2a1b1 ( čiji sam i ja pripadnik ) haplogrupu i zajedno sa R1a koji su danas većinom Rusi i još neki azijski narodi prave saveze i plemena i napadaju Rimljane sa azijatima, Hunima , Avarima i tako dalje, koji su bili zeznuti ali u manjini u odnosu na ove, ali opet glavni ...

Eto nešto ukratko ... Razne necije čine više elemenata tako da svako ima pravo da se izražava kako hoće, ali nema pravo ni da drugog naziva na silu kako on ne želi. Eto skoro trećina testiranih ljudi iz Srbije ima E1b1 koja je poreklom iz Sev. Afrike pa nisu Srbi Afrikanci :D

Znači Sloveni i Germani su narodi različitog porekla ujedinjeni vremenom u jezički standard silom prilika i dalje nastavili svoj put kroz istoriju. Gledaćeš odvojeno ta dva ako želiš da pričaš o poreklu ljudi genetike što se tiče...
 
Poslednja izmena:
Ipak je obrazovanje u SFRJ bilo superiorno - mi smo ucili o seobi Slovena.

Najvećem falsifikatu u udžbenicima istorije. Nikada niko, pa ni vajni profesori istorije, a ni antropolozi koji su zastupali tu tezu, nije znao da mi odgovori na pitanje kako je moguće da su se toliki Sloveni, koji su se raširili od Vladivostoka do Alpa, a da se ne zaboravi i na one kasnije germanizovane, kao npr. Prusi (tek da se ima predstava o masi naroda...dakle kako je moguće da su se svi oni mogli nabiti u nekakve poljske močvare, i kako je moguće da ih niko na tolikom ogromnom prostoru, skoro ceo tadašnji poznati svet, nije zaustavio?

Hajde, pokušaj mi ti dati smislen odgovor!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top