Quantcast

И БРИСЕЛ УДАРИО НА ВУЧИЋА: У Србији кршење демократије и медијских слобода

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.356
Sta sa Sergejom?
Svi koji izadju na izbore, podrzace time onoga ko ih je i namestio sebi , da ih dobije.
Za to treba da dobiju po sendvic.
Ee... Bojkot izbora: Očajnički potezi nesposobnih jadnika koji bauljaju bez mozga i bez ideje i koji misle da će rušenjem pobedničkog kandidata postići nešto!? I šta da vam se prizna nelegitmnost izbora i maknemo Vučića? Koga bi onda postavili? Imate li vi 'bojkot-ratnici' nekoga kandidata? A niste ga imali za izbore? Samo kenjate i seruckate bez veze, ja bi vas ispendrečio! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
39.519
Ee... Bojkot izbora: Očajnički potezi nesposobnih jadnika koji bauljaju bez mozga i bez ideje i koji misle da će rušenjem pobedničkog kandidata postići nešto!? I šta da vam se prizna nelegitmnost izbora i maknemo Vučića? Koga bi onda postavili? Imate li vi 'bojkot-ratnici' nekoga kandidata? A niste ga imali za izbore? Samo kenjate i seruckate bez veze, ja bi vas ispendrečio! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
Pobednicki kandidat je onaj koji dobije na postenim izborima, a ne okupatorski namesnik .

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.356
Ko ne priznaje cinjenice,ima problem sa sobom.
Stvarnost je stvarnost a laz je laz.
Protiv istine niko nema sanse.
Bla, bla, bla! Bojkot vam ovaj put nije prošao, možda sledeći put ako postignete bojkot veći od 50 posto! Ali, Vučić ima dosta sendviča, nemate šanse! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
39.519
Bla, bla, bla! Bojkot vam ovaj put nije prošao, možda sledeći put ako postignete bojkot veći od 50 posto! Ali, Vučić ima dosta sendviča, nemate šanse! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Vi Ex radikali ste se nekad izdavali za patriote.Otkuda sada da podrzavate okupatorskog namesnika?

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.356
Pobednicki kandidat je onaj koji dobije na postenim izborima, a ne okupatorski namesnik .
Gnjavator! Vučića makne jedan snajperista! I KOGA ĆEMO ONDA DA POSTAVIMO? Ko je kandidat kojega bi bez prigovora i gunjđanja prihvatili ti 'bojkot-ratnici'? :zcepanje::zcepanje:

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.356
Vi Ex radikali ste se nekad izdavali za patriote.Otkuda sada da podrzavate okupatorskog namesnika?
Ako se držim demokratskih pravila, ja ga MORAM priznavati jer je on postao predsednik zahvaljujući bojkot-DEBILČINAMA! Znači, ako mi to smeta, ja bih se trebao obračunavati sa tim debilčinama, Vučić je samo produkt njihovog kretenluka!

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
39.519
Ako se držim demokratskih pravila, ja ga MORAM priznavati jer je on postao predsednik zahvaljujući bojkot-DEBILČINAMA! Znači, ako mi to smeta, ja bih se trebao obračunavati sa tim debilčinama, Vučić je samo produkt njihovog kretenluka!
Znaci priznajes okupatora i sluzis mu, a protiv onih si ,koji bojkotuju okupaciju?
Eto na sta je izasao tvoj radikalski " patriotizam".
Jos bi da pendrecis one koji se ne mire sa okupacijom?
Ej kukavce kukavni.

Poslednja izmena:

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.356
Znaci priznajes okupatora i sluzis mu, a protiv onih si ,koji bojkotuju okupaciju?
Eto na sta je izasao tvoj radikalski " patriotizam".
Jos bi da pendrecis one koji se ne mire sa okupacijom?
Ej kukavce kukavni.
Koja okupacija? Neka tih 3 miliona koji nisu izašli na izbore istaknu svoga JEDNOG kandidata, makar to bio i Miki Maus, ja ću to priznati! :zcepanje: :zcepanje:

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
39.519
Koja okupacija? Neka tih 3 miliona koji nisu izašli na izbore istaknu svoga JEDNOG kandidata, makar to bio i Miki Maus, ja ću to priznati! :zcepanje: :zcepanje:
Kako ste se nekad busali u grudi kao srpski nacionalisti,patriJote!Pa noz medju zubima ...kad ono ispadoste najbedniji Kvislinzi?
Sada agitujete za okupatorske izbore i okupatorsko namesnistvo?

Ej kukavci kukavni!

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.356
Kako ste se nekad busali u grudi kao srpski nacionalisti,patriJote!Pa noz medju zubima ...kad ono ispadoste najbedniji Kvislinzi?
Sada agitujete za okupatorske izbore i okupatorsko namesnistvo?

Ej kukavci kukavni!
O čemu ti to opet? Za šta se zalažeš? Ukidanje demokratije i izbora, imenovanje predsednika od ne znam koga? Ili WTF?

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.356
Postigao bi da ne pomazes svojim i srpskim okupatorima.Da ne podrzavas okupaciju Srbije - to bi postigao.
:zcepanje:Većina Srba nije podržavala ni Hitlera i šta je bilo drugačije nego da su ga podržavali? Tako je i sa Vučićem, podržavali ga ili ne, on je PREDSEDNIK!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.