Hyundai Palisade

Enishi_Yukishiro

Domaćin
Poruka
4.001
Ima li neko iskustva sa hyundai automobilima?
Planiram da uzmem Hyundai Palisade
1659818457899.jpeg
Predstavljen osveženi Hyundai Palisade u Americi - Auto Republika
Palisade | SUVs | Hyundai Australia

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
178.199
Ja bih ako mi nije baš neophodno pre uzeo sa 5 sedišta jer se i po slici vidi (a uglavnom je tako i kod drugih) da tu za noge nikako mesta nema, a samo oduzima prilično mesta u prtljažniku.
Inače auto ... hm, nije baš lep ... blago rečeno. Pogotovo zadnji kraj je problematičan.

Sensei

Master
Moderator
Poruka
42.841
Ja bih ako mi nije baš neophodno pre uzeo sa 5 sedišta jer se i po slici vidi (a uglavnom je tako i kod drugih) da tu za noge nikako mesta nema, a samo oduzima prilično mesta u prtljažniku.
Inače auto ... hm, nije baš lep ... blago rečeno. Pogotovo zadnji kraj je problematičan.
zadnji red sedišta se spušta i ne smeta u prtljažniku

4c19dc9b-2020-hyundai-palisade-24.jpg

mario80

Buduća legenda
Poruka
39.800
Mislim da i nema kod nas jer je veličina kamiona i nemoguće ga je voziti po bg. To je suv za putovanje a mi ne idemo nigde sem u grocku u vikendicu po voće :lol: a naši lopovi ipak biraju bavarske automobile to je svakome poznato. Dakle korejska i japanska kod nas nisu IN.

Jedino programeri kupuju razumno.

DarkMoon

Elita
Poruka
16.601
Mislim da i nema kod nas jer je veličina kamiona i nemoguće ga je voziti po bg. To je suv za putovanje a mi ne idemo nigde sem u grocku u vikendicu po voće :lol: a naši lopovi ipak biraju bavarske automobile to je svakome poznato. Dakle korejska i japanska kod nas nisu IN.

Jedino programeri kupuju razumno.
Ja nisam u Bg a kod mene ima puno gastoza ali nisam vidjao i kod mene je postao problem sa parkiranjem ....a sto se tice lopova ,zna se vw ,audi ,Mercedes ....

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.