Hvatanje za slamku

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.842
Jeste li nekad uzeli nekog ko vam je bio na leru ili vam se nudi trenutno..a ne svidja vam se preterano ili uopste ali nemate nista bolje pa pristanete na sex ili probate nesto vise?da li se posle toga bolje ili gore osecate?
 
Jeste li nekad uzeli nekog ko vam je bio na leru ili vam se nudi trenutno..a ne svidja vam se preterano ili uopste ali nemate nista bolje pa pristanete na sex ili probate nesto vise?da li se posle toga bolje ili gore osecate?

Naravno,ko i svi predpostavljam.U tom trenutku ne razmisljam,kasnije zaboravim,jedino pre svega se pitam,odkud da se nadjes u ovoj situaciji?ali ebi ga,i posle najboljih situacija,dodju one losije,i tako se zivot kotrlja..............what ever..........:cool:
 
svesno dva puta..
i nikad vise!
tad mi je trebalo da bih prekinula dugogodisnju emociju.
jesam je prekinula..
i to je sto se mene tice posluzilo svrsi..
i sve bi bilo ok da su tako i oni shvatili.
al nisu.
e taj period objasnjavanja posle mi je bio mnogo mucan.
 
Naravno,ko i svi predpostavljam.U tom trenutku ne razmisljam,kasnije zaboravim,jedino pre svega se pitam,odkud da se nadjes u ovoj situaciji?ali ebi ga,i posle najboljih situacija,dodju one losije,i tako se zivot kotrlja..............what ever..........:cool:
vidis meni se nije desilo da neki odron uzmem tek tako da mi je gadna ili samo za kres a da ne bih nesto duze mogao
je l to o meni razmisljash
uvek :heart:
 
svesno dva puta..
i nikad vise!
tad mi je trebalo da bih prekinula dugogodisnju emociju.
jesam je prekinula..
i to je sto se mene tice posluzilo svrsi..
i sve bi bilo ok da su tako i oni shvatili.
al nisu.
e taj period objasnjavanja posle mi je bio mnogo mucan.
jedna drugarica se udala za skolskog druga posle neke brodolom veze..imaju sina..al je lik mentol i jos je pricala o njemu sve najgore
 
vidis meni se nije desilo da neki odron uzmem tek tako da mi je gadna ili samo za kres a da ne bih nesto duze mogao

Nismo se razumeli.Ne neko ko mi se ne svidja,i ko je krs.Nego neko ko nije za mene u tom momentu,ni u sledecem momentu,a meni je dosadno.A svidja mi se naravno.Ali u drugim stvarima nismo jedno za drugo,i ne secem vene za njim,ispricamo se,zezamo se........samo se ne zaljubim,eto.........:manikir:
 
jedna drugarica se udala za skolskog druga posle neke brodolom veze..imaju sina..al je lik mentol i jos je pricala o njemu sve najgore

:sad2:
e to ne mogu da zamislim!
pa gde joj je mozak?
meni su se obojica posle smucili zato sto nisu mogli..hteli sta god da shvate da je to bio samo trenutak u kome su se sklopile neke kocikice..privremeno..
morala sam obojicu da distanciram ali potpuno iz svoje blizine..
i bila sam sa jednim godinu dana, a sa drugim 6meseci samo na cao - cao..
 
:sad2:
e to ne mogu da zamislim!
pa gde joj je mozak?
meni su se obojica posle smucili zato sto nisu mogli..hteli sta god da shvate da je to bio samo trenutak u kome su se sklopile neke kocikice..privremeno..
morala sam obojicu da distanciram ali potpuno iz svoje blizine..
i bila sam sa jednim godinu dana, a sa drugim 6meseci samo na cao - cao..
sta znam valjda joj je i voz odlazio..i meni se nabacivala nesto iako je starija..zivela kod roditelja on nasledio stan..pre ovog fatalnog 9 god u vezi s jednim ortakom..i nije jedini primer da su tako u nekim mlakim vezama i brakovima..valjda se iskljuce i nema gde neko da im probudi mastu
 

Back
Top