Hvatanje za slamku

Jeste li nekad uzeli nekog ko vam je bio na leru ili vam se nudi trenutno..a ne svidja vam se preterano ili uopste ali nemate nista bolje pa pristanete na sex ili probate nesto vise?da li se posle toga bolje ili gore osecate?

ја ни не размишљам о сексу са неким ко ми се "не допада претерано или уопште".
мислим, ***, ипак треба нешто да "проради" у човеку.
бар жеља, ако нема емоција.
 
:sad2:
e to ne mogu da zamislim!
pa gde joj je mozak?
meni su se obojica posle smucili zato sto nisu mogli..hteli sta god da shvate da je to bio samo trenutak u kome su se sklopile neke kocikice..privremeno..
morala sam obojicu da distanciram ali potpuno iz svoje blizine..
i bila sam sa jednim godinu dana, a sa drugim 6meseci samo na cao - cao..
Uuu al si ti neka fatalna, htela si samo seks i posle ih odjebala jer su se primili.
 
vecina to radi..kresne se pa vidi da nije nesto i svako na svoju stranu..iz ljubomore cak zavist sto je neko kresno suparnicu

:neutral: mozda je to od genetske soje,mesa sa antibioticima,radijacije ili suncevih oluja,ali definitivno je sve otislo u pm
Prvo se sire noge pa se onda analizira da li mi se dopada ili ne?Kako jadno ...htela sam da napisem -vreme,ali ne bolje pristaje-ljudi.
 
Jeste li nekad uzeli nekog ko vam je bio na leru ili vam se nudi trenutno..a ne svidja vam se preterano ili uopste ali nemate nista bolje pa pristanete na sex ili probate nesto vise?da li se posle toga bolje ili gore osecate?

Ne, nikad do sad.
Bila sam samo sa onima sa kojima sam zaista htela...
Kad sam solirala, imala sam drugacije mehanizme prevazilazenja tog stanja...
 
Jeste li nekad uzeli nekog ko vam je bio na leru ili vam se nudi trenutno..a ne svidja vam se preterano ili uopste ali nemate nista bolje pa pristanete na sex ili probate nesto vise?da li se posle toga bolje ili gore osecate?

... meni je vec lose kad mi se neko nudi a ne dopada mi se,.. odmah gledam kako da oteram. uglavnom sam fina doduse, jer manijaci ne znas kako ce ko da reaguje
 

Back
Top