Quantcast

Hvala Partizane, lepo je bilo!

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
12.322
Zvezdas sam,ali mi je mnogo zao sto Partizan nije otisao dalje.Imaju solidan tim.Samo im fali bolji golman.Stojkovic je bio nekad super golman,ali godine ga stizu i sve je sporiji.Nema im se sta zameriti,samo zaliti sto bar partizan nije otisao dalje.mada i Partizan i Zvezda su prokockali svoje sanse.Jos nesto, Partizan ima tim za Evropsko takmicenje,dok Zvezda treba jos da trazi neke bolje igrace na pojedinim mestima.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.527
Nisi u pravu, Sotire. Generalno, kad se sve uzme obzir Partizan je zasluzio da prodje dalje. Sto se onog u Hagu tice, gledam na to kao na neki "penal". Ono, desilo se..
Ma nije istina. To je ko da si reko da je reprezentacija u Rusiji zasluzila da prodje grupu jer je protiv Kostarike stvarala dosta sansi i dugo vodila sa Svajcarcima i ostecena za penal gde je moglo biti 2:0 itd... Ali kad psihicki potones i primas golove kao na traci onda ne zasluzujes da ides dalje...

DjomlaSPLAT

Aktivan član
Poruka
1.896
Ma nije istina. To je ko da si reko da je reprezentacija u Rusiji zasluzila da prodje grupu jer je protiv Kostarike stvarala dosta sansi i dugo vodila sa Svajcarcima i ostecena za penal gde je moglo biti 2:0 itd... Ali kad psihicki potones i primas golove kao na traci onda ne zasluzujes da ides dalje...
Ejh sad, ne mozes ta dva da uporedjujes. Mi smo svakog u grupi nadigrali. Eto, samo nismo Junajted kod njih tamo. Jednostavno, nismo imali srece i to je to

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
6.405
Cestitke Partizanu mislim da im se u principu nema sta zameriti, objektivno po svemu prikazanom mislim da je Partizan zasluzio da igra u Evropi i na prolece ali eto jbga nije nam se dalo, nisu se neke kockice poslozile , sad sta da radimo, steta za tu zavrsnicu utakmice u Holandiji, sve u svemu mislim da je Partizan ostavio i vise nego korektan utisak, u 6 evropskih utakmica u grupnoj fazi Lige Evrope jedina utakmica gde je Partizan stvarno bio nadigran i zasluzeno ostao bez bodova je ona u Mancesteru na Old Trafordu i ni u jednoj od preostalih 5 utakmice LE ove jeseni Partizan nije bio u inferiornom polozaju na terenu niti nadigran.

Takodje ne treba nikako zaboraviti i zanemariti odlicnu igru i rezultat u kvalifikacijama gde je Partizan izbacio jednu Malatiju koja je pri vrhu turskog prvenstva koje je mnogo jace od naseg i ekipu koja ima nekolicinu reprezentativaca i to iz fudbalski ozbiljnih zemalja i koja nije naivna ekipa uopste a potom i Molde koji je ove godine ubedljivo osvojio titulu u Norveskoj, ok mozda norveska liga ne spada u neki evropski krem ali realno sampion Norveske ipak itekako ima neku tezinu , tako da Partizan je izbacio dve veoma ozbiljne ekipe , po meni Malatija ili Molde nisu nista slabiji nego recimo AZ Alkmar i Astana.

Tako da sve u svemu Partizan moze da bude zadovoljan ovom jeseni u Evropi, cak sta vise jedna od uspesnijih evropskih jeseni za Partizan u novijoj istoriji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.