Huligani ili placenici ?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.496
Postavlja se opravdano pitanje KO PLACA HULIGANE da kupuju karte za utakmice, da prave plakate i natpise, da putuju masovno cak u inostranstvo i tamo BRUKAJU SRBIJU?

Predpsotavljam da oni nigde ne rade i da nemaju izvore prihoda...

Pa kako onda stignu grupno do tamo? :think:

Ministre za unutrasnje poslove, pozabavi se malo time....
:rtfm:
 
Vodje navijaca su REDOVNO produzena ruka necijih obavestajnih sluzbi. (Setimo se Arkana)

Oni za neciji racun MANIPULISU NAVIJACE.

Vlasti (policijska i sudske) u Srbiji bi trebalo da BEZ KOMPLEKASA sve vodje navijaca svih klubova koji ucestvuju u VERBALNOM TERORIZMU da nabiju u VISEGODISNJI zatvor zbog narusavanja ustavnog poretka i pozivanja na smenu vlasti nasilnim putem!

Kada bi se tako ucinilo, stadioni bi postali ponovo mesto gde se gleda SPORT a ne kvazi politika.
 
Плаћа их тамна страна, Коштуница, Путин, Слоба, Шешељ, Ратко Младић, Дарко Шарић, Амфилохије и редикални елеметни и остатак екипе из параполитичког подземља.
 
Vodje navijaca su REDOVNO produzena ruka necijih obavestajnih sluzbi. (Setimo se Arkana)

Oni za neciji racun MANIPULISU NAVIJACE.

Vlasti (policijska i sudske) u Srbiji bi trebalo da BEZ KOMPLEKASA sve vodje navijaca svih klubova koji ucestvuju u VERBALNOM TERORIZMU da nabiju u VISEGODISNJI zatvor zbog narusavanja ustavnog poretka i pozivanja na smenu vlasti nasilnim putem!

Kada bi se tako ucinilo, stadioni bi postali ponovo mesto gde se gleda SPORT a ne kvazi politika.

Treba tako ali nema politicke volje.:sad2:
 
Ti bre Blaj... mi stvarno ides vise na zivce sa tim svojim s*njem . Idu jer eto placa ih neki mafijas ili neka mafija. Nego da ja tebe pitam,odakle politicarima pare za dzipovima itd. kad su plate u srb po eto nekih 300€ ili u BG da kazemo 1000€ odakle njima toliko bogatstvo. Nemoj majke ti vise kak*ti ako se stvarno nalazis tamo gde kazes da se nalazis.
Por favor cierra lo la boca, vale;estas mas guapo cuando te callas.
 

Back
Top