HTV- servis laži i nacionalizma, kao i devedesetih

loki74

Ističe se
Poruka
2.390
Sinoć je na HTV bila emisija, okrugli sto, o Haškoj presudi, o čemu bi drugom.
Retorika i koncept emisije kao da gledate vremeplov, i da je 1991 ili 1995, a ne
2011.
Faktički svi gosti su govorili o agresiji, zločinima Srba, osim jedne dame koja je govorila o zločinima u Oluji ( ali i ona je na početku morala izdeklamovati podršku domovinskom ratu i Oluji, valjda je to bio nepisani uslov da uopšte možeš gostovati u emisiji ). Radi ,, objektivnosti '' imali su uključenje iz Srbije, pogodite koga-Sonje Biserko. Koja je poručila da su reakcije Beograda na presudu neprimerene ?!
Tu je bio i domoljubni ratni novinar, koji je pratio 95 vojsku, i nigde nije video ni mrtve ni ranjene, nit zapaljene kuće. Možda je u avgustu jako sunce bilo, pa nije čovek mogao dobro videti od svetlosti. Uz put su se javljale udovice branitelja i napadale onu jedinu što je smela zucnuti koju o zločinima u Oluji.
Uobičajena priča-SANU, Slobo, agresija, Vukovar itd.
No, šlag na tortu dolazi na kraju.
Tip koji kaže da je bio savetnik nekakav i prijatelj Tuđmanu, kaže naime da Sud nije dobro protumačio Brionske transkripte. Objašnjavao je rečenicu ,, i tobože jemčiti Srbima građanska prava ". Naime, objasni čovek da je tobože-Tuđmanova poštapalica, citiram... koju on upotrebljava u svakoj rečenici, pa tako i u citiranoj rečenici, nije on mislio ništa prijetvorno ni loše Srbima, nego je koristio poštapalicu. Eto dragi forumaši, čovek je sve objasnio. Nema zločinačkog poduhvata ni progona, dobrodušni predsednik se samo poštapao, a pristrasni Sud nije shvatio tu finesu njegovog jezika.

Forumašima iz Hrvatske- jel vas barem malo sramota vašeg propagandnog servisa ? Čak i na RTS, Pink, B82, kad se govori o ovakvim temama, bude makar jedna osoba koja predstavlja i drugu stranu ( obično Biserko, Kandićka, Čičak ili neko drugi iz Hrvatske ). Kod vas ne može ni da se pojavi u emisiji iko ko ima drugačiji stav.
 
Forumašima iz Hrvatske- jel vas barem malo sramota vašeg propagandnog servisa ?

Mene je sramota sto HRT vise ne prenosi Formulu 1, NBA i derbije nacionalnih nogometnih prvenstava Engleske i Spanije jer su svu paznju skrenuli na debilane tipa "zvijezde pjevaju", "zvijezde plesu", "zvijezde drkaju" i sl., a u svojim stavovima prema Domovinskom ratu, Haagu, Srbima i Srbiji imaju moju punu potporu kao i potporu ogromne vecine hrvatske javnosti.
 
Poslednja izmena:
gledao sam emisiju...i dobra ti je formulacija..
neverovatno..!!
propaganda psiholoska koja je vazila jos pre 90-te godine i ona u toku rata..sada je jos izrazenija...slusati tumacenje doktora prava u toj emisiji je sramota za pravo i doktrorsku titulu...tolika subjektivnost je vrhunac neukusa...
ali im se moze skinuti kapa...uspeli su ujediniti drzavu i podici na noge ... to je za srbiju misaona imenica...kamo srece da je srbija branila tako svoje ratnike...
 
Sinoć je na HTV bila emisija, okrugli sto, o Haškoj presudi, o čemu bi drugom.
Retorika i koncept emisije kao da gledate vremeplov, i da je 1991 ili 1995, a ne
2011.
Faktički svi gosti su govorili o agresiji, zločinima Srba, osim jedne dame koja je govorila o zločinima u Oluji ( ali i ona je na početku morala izdeklamovati podršku domovinskom ratu i Oluji, valjda je to bio nepisani uslov da uopšte možeš gostovati u emisiji ). Radi ,, objektivnosti '' imali su uključenje iz Srbije, pogodite koga-Sonje Biserko. Koja je poručila da su reakcije Beograda na presudu neprimerene ?!
Tu je bio i domoljubni ratni novinar, koji je pratio 95 vojsku, i nigde nije video ni mrtve ni ranjene, nit zapaljene kuće. Možda je u avgustu jako sunce bilo, pa nije čovek mogao dobro videti od svetlosti. Uz put su se javljale udovice branitelja i napadale onu jedinu što je smela zucnuti koju o zločinima u Oluji.
Uobičajena priča-SANU, Slobo, agresija, Vukovar itd.
No, šlag na tortu dolazi na kraju.
Tip koji kaže da je bio savetnik nekakav i prijatelj Tuđmanu, kaže naime da Sud nije dobro protumačio Brionske transkripte. Objašnjavao je rečenicu ,, i tobože jemčiti Srbima građanska prava ". Naime, objasni čovek da je tobože-Tuđmanova poštapalica, citiram... koju on upotrebljava u svakoj rečenici, pa tako i u citiranoj rečenici, nije on mislio ništa prijetvorno ni loše Srbima, nego je koristio poštapalicu. Eto dragi forumaši, čovek je sve objasnio. Nema zločinačkog poduhvata ni progona, dobrodušni predsednik se samo poštapao, a pristrasni Sud nije shvatio tu finesu njegovog jezika.

Velika stvar - na nasoj drzavnoj TV ( a i na svim ostalima ) isto to se prica .... Ono , i tamo ponekad dovedu nekog ko govor istinu ali ga 3-4 evroustase nadjacaju ...
 
Poslednja izmena:
Tip koji kaže da je bio savetnik nekakav i prijatelj Tuđmanu, kaže naime da Sud nije dobro protumačio Brionske transkripte. Objašnjavao je rečenicu ,, i tobože jemčiti Srbima građanska prava ". Naime, objasni čovek da je tobože-Tuđmanova poštapalica, citiram... koju on upotrebljava u svakoj rečenici, pa tako i u citiranoj rečenici, nije on mislio ništa prijetvorno ni loše Srbima, nego je koristio poštapalicu. Eto dragi forumaši, čovek je sve objasnio. Nema zločinačkog poduhvata ni progona, dobrodušni predsednik se samo poštapao, a pristrasni Sud nije shvatio tu finesu njegovog jezika.

And I was like... And she was like... And I was like... And she was like... And I was like...

And she was like ''Let's like... guarantee their like... civil rights... or like... something.''

And I was like ''That's sooooooooo 1970's.''
 
Mene je sramota sto HRT vise ne prenosi Formulu 1, NBA i derbije nacionalnih nogometnih prvenstava Engleske i Spanije jer su svu paznju skrenuli na debilane tipa "zvijezde pjevaju", "zvijezde plesu", "zvijezde drkaju" i sl., a u svojim stavovima prema Domovinskom ratu, Haagu, Srbima i Srbiji imaju moju punu potporu kao i potporu ogromne vecine hrvatske javnosti.

Pa dajte recite im da je rat završen pre 16 godina kada su proterani Srbi u Oluji. HRT kao da je u Kusturičinom Underground-u. Treba emitovati program u skladu sa godinom. Ili je vura zaglavila u centralnom komitetu HDZ-a ili je tako lakše zamajavati naciju da je država pred finansijskim kolapsom i da otoci odlaze "glede" preživljavanja golog. Pa onda raspali povremeno po Srbima tek da se bes okrene u drugom smeru od vlasti i dužničke krize u koju su građani upali uzimajući kredite.
 
meni su Hrvati jasni, njihov nacionalni indetitet se sastoji od mrznje Srbima, ako ne mrze oni nisu Hrvati
niko ne mrzi kao oni, bilo koji nas sovinizam ne moze se porediti sa njihovim, jer nama sovinizam nije deo nacionalng bica kao sto je njima nacionalno bice mrznja
ono sto je meni cudno je to nase iscudjavanje na njihov sovinizam, zar stvarno neko misli da ce oni eto priznati zlocine i pokajati se? nema nista od toga...

And I was like... And she was like... And I was like... And she was like... And I was like...

And she was like ''Let's like... guarantee their like... civil rights... or like... something.''

And I was like ''That's sooooooooo 1970's.''

kralju :lol:
 
Poslednja izmena:
Bože sačuvaj, meni je sve jasno i bez tvojih odgovora.
Ovo je više zbog onih koji još imaju kakvih iluzija o vama.

Dobro, onda se mani tog laznog sarkazma i prenemaganja, Firer trte-vrte, kad ti je vec sve jasno.

A i pitao si forumase iz Hrvatske u uvodniku, a ne svoje sunarodnjake. Da poprave sportski program platio bih im duplu pristojbu, eto sto mislim.

A vi, ma vi niste zanimljivi uopce. Malo se sad javnost uzburkala radi presude, ali u biti nas ne interesirate niti nam sto mozete.
 
Dobro, onda se mani tog laznog sarkazma i prenemaganja, Firer trte-vrte, kad ti je vec sve jasno.

A i pitao si forumase iz Hrvatske u uvodniku, a ne svoje sunarodnjake. Da poprave sportski program platio bih im duplu pristojbu, eto sto mislim.

A vi, ma vi niste zanimljivi uopce. Malo se sad javnost uzburkala radi presude, ali u biti nas ne interesirate niti nam sto mozete.

I zato ti visis ovde, na forumu sa vecinom Srba, duze od vecine Srba, jer te ti isti Srbi uopste ne interesuju...

Pffff aj sto smaras, nego sto si i smesan...
 
Dobro....O Hrvatima ovime ništa novo nismo saznali. Još jednom su nama Srbima održali lekciju o SLOZI , pa makar ona bila i u nečemu što se karakteriše kao ZLOČIN ili bilo šta drugo što i nije za hvalu i busanje....
Upravo stvari ovog tipa ili ono crnogorsko : ...ja ću tebe Vojvodo , ti mene Serdare...a obojica znamo kak'a smo goM.na.... je ono što nedostaje Srbima !

Pa, i nisam napisao ništa novo...al' čisto da podsetim.:mrgreen:

Negooo.....Jel da , da i vi volite što ste rođeni baš ovde i živite baš ovde..???:D
...Žderi ,loči, pucaj ,ka.raj , kolji...ruši ,pali....pa sve to zidaj ponovo da bi generacije posle imale šta da ruše i pale.....
Zamislite da ste neki Skandinavci ili ,hbem li ga koji, pa da 1/4 života provodite u proučavanju štetnih uticaja Toma i Džerija ,Popaja i Miki Mausa na decu 2 - 7 god....da po 1/2 sata čitate sastav i sve ono što piše na kutiji pahuljica, nebi li odlučili koju da kupite....da zapadate u teške depresije i stanja duboke ožalošćenosti kad na TV-u jave da su populacije "žutoguzih severnih Jelena " i "snežnih roze ptica-gom.nokljuca"..opale za 1,07 % u odnosu na prošli vek.......

..Ma, nebih ja menjao ove naše mudže i 'Rvate nizašta na svetu !!:super:
.....:super:..I LOVE BALKAN !!..:super:
 
ja sam redovno pratio hrt za vreme bombardovanja srj 99., toliku mrzhnju i nasladjivanje jednostavno sam zheleo da gledam uzhivo. onda sam i poverovao u sve one najstrashnije priche koje su prichali izbegli krajishnici. no, kakva drzhava - takva i njena tv. sad ih vishe nemam na listi programa, sve cromanjonske tv sam obrisao.
 
Poslednja izmena:
Dobro, onda se mani tog laznog sarkazma i prenemaganja, Firer trte-vrte, kad ti je vec sve jasno.

A i pitao si forumase iz Hrvatske u uvodniku, a ne svoje sunarodnjake. Da poprave sportski program platio bih im duplu pristojbu, eto sto mislim.

A vi, ma vi niste zanimljivi uopce. Malo se sad javnost uzburkala radi presude, ali u biti nas ne interesirate niti nam sto mozete.


Који онда qрац висиш на српском форуму? Ајде ти лепо на мису за Павелића,можеш и на Мирогој па се тамо самозадовољавај,а не овде на Крстарици!
 
Који онда qрац висиш на српском форуму? Ајде ти лепо на мису за Павелића,можеш и на Мирогој па се тамо самозадовољавај,а не овде на Крстарици!

Odakle tebi da je ovo srpski forum? Jer je registriran u Srbiji? :lol: Zanimljiva teorija.
 
Mene je sramota sto HRT vise ne prenosi Formulu 1, NBA i derbije nacionalnih nogometnih prvenstava Engleske i Spanije jer su svu paznju skrenuli na debilane tipa "zvijezde pjevaju", "zvijezde plesu", "zvijezde drkaju" i sl., a u svojim stavovima prema Domovinskom ratu, Haagu, Srbima i Srbiji imaju moju punu potporu kao i potporu ogromne vecine hrvatske javnosti.

nije bitno jel istina il ne bitno da je protiv Srba
 

Back
Top