HTC Tattoo mala cena?

Ordinary Player

Iskusan
Poruka
6.040
HTC-Tatto-004.jpg

http://www.gsmarena.com/htc_tattoo-2932.php

Pre svega nesto mi se ne cini da je ovaj telefon los,i da ima neke teske bagove,cena novog 180e a opet po oglasima ih vidim za 50e ,dal su kupljeni sa nekim paketom ili posebno nebitno,cena je ta
Jos vise sam se zacudio kad je danas na licitaciji otisao jedan za 3000din,sledeci mozda nece preci 4000.

Sto mu je cena toliko mala
 
nisam od onih koji jure poslednju tehnologiju,a HTC kao marku postujem i smatram da imaju kvalitet

1.star model mi ne smeta,bitne su mi funkcije,gps,touch,SD,dijagonala ekrana...
2.koliko znam ljudi su stavljali Gingerbread 2.3.7 na njega
3.sta mu je tacno mana kod touch-a osim sto je rezistivni,jel lose reaguje na dodir ili ..
vidim da ima 143 ppi po incu sto nije malo ,slika valjda nije zrnasta,jeste da ima samo 65k boja
4.uporedjujem performanse ovog sa s5570 koji ima keva,procesor je malo sporiji u odnosu na njega ne verujem da bi to bas toliko kocilo

jel ima mozda neka bolja solucija do 50e,ja cisto sumnjam u to
 
Ja isto koristim HTC tacnije Desire Z, evo vec dve godine. I ako mogu suditi po kvalitetu (spoljasnjem i unutrasnjem) nemam ni jednu zamerku( a volim ih naci :D )...

Mislim da je kod tog telefona, najveca mana displej, los touch (neprecizan) rezolucija i boje, surfovanje po netu nije bas za pohvalu. Ne mislim da je sad to katastrofalno, jer ipak za tu kintu to je za pohvalu :ok:
Ne bih da preporucujem nista, jer nisam bas najbolje upucen u cene telefona.
Ako se vec odlucis da uzmes taj, preporucujem ti da ga vratis na fabricka podesavanja i update-jes, radi dosta brze. I nemoj instalirati svasta na njega, zaobidji bespotrebne widget-e jer dosta usporavaju...
 
Izgrebe se povrsinski sloj... odavno se ugradjuje touch na toplotu prsta (ne radi olovka) koji se pokazao kao vema dobro resenje i mislim da nema veze sa izgrebanoscu.

Nisam siguran da li je isti displej (zastita) kao kod mog Desire-a . Ne koristim nikakvu dodatnu masku ni futrolu a ni zastitnu foliju, telefon nosim u dzepu zajedno sa kljucevima i sitnim novcem
nema tragova izgrebanosti dok je displej ukljucen, tek kad je iskljucen (crn) dobro se obrise i pod odredjenim uglom pogleda naziru se sitne parnice (nista strasno)

u trenutku kada sam ja kupovao mob. HTC je vazio ako ne za najbolje touch screen onda je sigurno bio u samom vrhu... po pitanju kvaliteta
 
covek se uci dok je ziv,sad mozes i olovcicu da kupis ;)
sad sam pogledao test,ne zale se na osetljivost ekrana,vec na prikaz boja sto je za ocekivati,ali vidim da pominju Hero kao bolji izbor (lud mu neki oblik) ,njega ima za oko 5-6000din ,pa sad,videcu kako me dzep bude posluzio,jos sam u fazi razgledanja,posle 6godina bio bi red da zamenim k700

izgleda da tattoo nema prozor na masci,vec otvor,ono sto se izgrebe je digitajzer,nov ima za nekih 800-1000din sto i nije mnogo ako nije u pitanju kineska kopija,dodje jeftinije touch od maske
silikonske folije su zakon,stavis i ne mislis
 
Narvano, hvala ti na ovome, mene ubedise neki 'strucnjaci' da je to toplota, pa ja uzeo zdravo za gotovo... evo sad probah sa metalom koji drzim u ruci i stvarno radi, a nemetali i topli nece :D
A ovo za osetljivost touch screen-a je mozda pristrasnost ka mom modelu, ja mogu da ubodem skoro sve, a kod ovog tatto modela nisam mogao. A mozda je i to sto ja slabo koristim touch, jer imam hardversku tastaturu...
 
uzeo htc tattoo za 35e :)
cyanogenmod 2.3.7

svidja mi se fon,naravno touch ne moze da se poredi sa kapacitivnim na mini galaxy koji sam probao,a i ovaj ekran ima staza pa verovatno i to utice na preciznost u nekim trenucima,ali masina je sasvim ok,yt pusta ko zmaj,nista ne secka,baterija drzi 2 dana,navigacija ludilo,po nekom mom misljenju vredi mnogo mnogo vise
 

Back
Top