amza
Ističe se
- Poruka
- 2.288
Imam ovog lepotana od kad je izasao na trziste nekih 6 meseci
Extra mob doduse i mnogo skup za nase uslove.Win7 je mlad operativni sistem i mora jos puno da se sredjuje mada se od starta pokazao fenomenalno.
Sve u svemu preporuka za kupovinu.
p.s. ima ga i kod Telenora u ponudi na rate uz postpejd pakete ako se nema 624€ za kupovinu u prodavnici
Zeleo bih da na ovoj temi sa ostalim korisnicima podelim utiske

a inace, jako mi se svidja user interface sedmice