Hrvatsku čeka odmazda Rusije

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
36.027
Nego, jel bi mogli da popuse pi#cku svi ratni huskaci i lozaci onako malo....? :cool: .....To naime smiruje nervni sistem..obostrano.:):lol:

Kad je kroejša otimala teritorije, pokretala rat i ostalo tad je bila pravedna borba, a sada kada bi neko da priupita - "izvin'te kanda ste ćapili nešto tuđe, nije lepo" sad se huška na rat

Ništa se ne huška sve može mirnim putem .. neko lepo shvati šta je uradio i prihvati realnost ..

Sram te bilo Natasa, tako o svojim najblizim susjedima.

:thumbdown:

Koji susjedi - Italijani, Mađari, tute kvazi Bugari, Grci, neki koji sebe nazivaju Rumuni ili Albanci ili tačnije Gege i Toske?

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
36.027
Pa i Rusi su npr. rasna tragedija bez glave i repa, ali ih drugi svejedno nazivaju Rusima.

To ne menja činjenicu da su hrvati proizvod austrijskih ćata i da su kao takvi mnogo zla naneli ovim prostorima .. to je problem sa njima .. stvoreni da razjedinjuju, otimaju, lažu ... nesreća velika ali velika sa njima

Treba to ime izbrisati iz memorije ljudi ovih prostora i tada će biti mira i prosperiteta

Poruka
15.302
To ne menja činjenicu da su hrvati proizvod austrijskih ćata i da su kao takvi mnogo zla naneli ovim prostorima .. to je problem sa njima .. stvoreni da razjedinjuju, otimaju, lažu ... nesreća velika ali velika sa njima

Treba to ime izbrisati iz memorije ljudi ovih prostora i tada će biti mira i prosperiteta
Ma meni je bitno da sam za razliku od vecine Rusa bijele rase, a da li sam Hrvat ili nesto peto bas me briga.

Poruka
15.302
kad pimislim da je malo falilo da mi piše mesto rodjenja Split
Bome, ti si sve svoje kredite na nebu vec za rodjenja ispucao.
Ja sam se recimo isto mogao zvati Ante (rekla mi stara da su me sklepali na Antunovo), Roko (bilo je isto jedno od ideja) i Nevio (zato sto su na dan mog rodjenja padale ogromne pahulje), na kraju sam sa Davor koliko toliko prosao liso.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
46.369
Bome, ti si sve svoje kredite na nebu vec za rodjenja ispucao.
Ajd pošteno, šta bih ja sad imao od toga?
Samo probleme...
Da odem u "rodni grad" skakali bi "udri Srbina"..
Vide rusku zastavu na kolima očito pobrkali redosled boja i polupali auto misleći da su uradili veliku stvar za Hrvatsku... Onda pretukli Ukrajinca jer njihova slova pola latinica pola ćirilica... Oваko Neштo Ha Пrimeр

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
46.369
Ne treba Hrvate dirati.
Neka njih na miru samih sa sobom.
Tako je najbolje.
to važi za običan narod
a u Beogradu cela SFRJ - dogovaraju se tajkuni,panduri i kriminalci šta če da rade...

dc266a18ef00156a52e2.jpeg

a što ovaj Vlado Vukmanović liči na... al' nije, vidiš mesto izdavanja - Zagreb

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.