- Poruka
- 4.841
Nema nista od nekoliko stotina "prosvjednika", u ZG., cika policajci ih poslali kuci!
Naravno, natrljane su im usi o domoljublju i slavnoj hrvatskoj "povijesti", u kojoj
samo i imaju slicnog prosvjednika, Matiju Gupca, cija je buna pocela u 7, a
zavrsila u 7 i 15, a sve ostalo je masta, narocito filmska!





















Potomci slavnih predaka, poput njih, mogu istrajavati samo
na etnickim, a nikako na etickim pitanjima!



Naravno, natrljane su im usi o domoljublju i slavnoj hrvatskoj "povijesti", u kojoj
samo i imaju slicnog prosvjednika, Matiju Gupca, cija je buna pocela u 7, a
zavrsila u 7 i 15, a sve ostalo je masta, narocito filmska!





















Potomci slavnih predaka, poput njih, mogu istrajavati samo
na etnickim, a nikako na etickim pitanjima!







