Hrvatski ministar odbrane izazvao saobraćajku u kojoj je smrtno stradao vozač u kojeg je udario

Poruka
23.713
...

Ministri odbrane u tzv ex Yu regionu...i nisu bas neki primerci za posao koji obavljaju...
Jeste da su obicni NATO pajaci ali ono...daj malo šlifa...

Dok recimo tzv "naš" ministar odbrane recimo u vreme desavanja u Banjskoj lepo covek posecuje sajam heklanja....
Dotle Ministar odbrane Hrvatske ide zorom u lov pa usput izaziva saobracajke i pobi ljude...

Hrvatski ministar odbrane izazvao nesreću u kojoj je poginuo muškarac​

https://www.google.com/amp/s/www.no...nistar-izazvao-nesrecu-kojoj-poginuo-muskarac

Eto vidis @Jugoslav Čvarak -u...da je opet Milanovic bio u pravu kad je i sta sve govorio o ovome Banožiću...da je tip krelac zesci...
Sad se to i dokazalo...tragicno...

P.S.
Inace ljudi lovci po pravilu vuku losu karmu...
Ali oni to ne shvataju...

...

Eto vidis @Jugoslav Čvarak -u...da je opet Milanovic bio u pravu kad je i sta sve govorio o ovome Banožiću...da je tip krelac zesci...
Sad se to i dokazalo...tragicno...
Je i o njemu (ima li koji član vlade o kojem nije), ali Grlić-Radman mu je omiljena meta.

U svakom slučaju, Predsjednik Vlade Republike Hrvatske, Gospodin Premijer Andrej Plenković, obračunava se s kukoljem u vlastitim redovima jednakom žestinom i principijelnošću kao što to radi i Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић.

Banožić usmrtio oca dvoje djece, Plenković ga ekspresno smijenio

Nema tu mrdanja i vrdanja, već ekspresna šup karta - m'rš u zatvor!
Da su SDP-njare na vlasti, bilo bi - pojavu osuditi, druga spasiti.
Republika Hrvatska, na sreću, nije više u rukama tih zlotvora.

1699729573641.png

E, zato su oni mnogo ispred nas.

Zbog svega što se dešavalo u vladi za vrijeme njegova mandata, Plenković bi morao dati ostavku iz moralnih razloga, makar to.
Vidi ovog SDP-njare što tu izviruje i provocira.

😡🐈

Pa da nije Predsjednika Vlade Republike Hrvatske, Gospodina Premijera Andreja Plenkovića, bili bi gladni!

Vidi ovog SDP-njare što tu izviruje i provocira.

😡🐈

Pa da nije Predsjednika Vlade Republike Hrvatske, Gospodina Premijera Andreja Plenkovića, bili bi gladni!
Pa da, vama HDZ-ovcima je istina provokacija. Ali ja nisam ni SDP-ovac, ja sam samo običan građanin Hrvatske.

U ovom slučaju koji se dogodio u Republici Srbiji bilo je u samom startu daleko više nepoznanica, zbog toga treba prepustiti institucijama da rade svoj posao.

Kod nas Vucic stiti ubice koje izazivaju saobracajke i ubijaku ljude...

Tako je bilo sa onim jel bese Babicem

Tako je bilo i sa Pink Zeksovim sinom...

Itd....

A ovaj vas krelac....bio na popravnom u drugom srednje...😄

Već u srednjoj školi se aktualni ministar obrane suočio s velikom i teškom bitkom. U drugom srednje Banožić je završio na popravnom, ali je onda ipak uspio upisati treći razred.

Premda je doktorat dobro uradio:

Pročitali smo Banožićev doktorat. Piše da nam je Njemačka susjedna, a Kosovo u Srbiji :kafa:

...

Ne bi me začudilo da mu se sinoć Putin zavukao pod auto i prtljao po kočnicama.

🚙

Prvo je doleteo onaj dron na Jarun....
Setimo se kako je tad Banozic virio nad rupom...

A sad mu neko stisnuo gas preko pune crte...
Ccc...
Vucic bi od toga vec 2-3 atentata za naslovnice napravio...

...

Poslednja izmena od moderatora:
A ovaj vas krelac....bio na popravnom u drugom srednje...😄
To se moj stari koji naginje SDP-njarama uvijek s tim isprdava, :rotf:, iako on još namjerno preuveličava da je zveknuo razred.
Reče jednom: "Pasti drugi razred trgovačke i biti ministar, to ima samo kod nas."

Back