Хрватски колумниста: Беспомоћни смо, не можемо се одбранити од српских ракета ( Пуче Хрватска )

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
42.567
ДАВОР ИВАНКОВИЋ

Хрватски колумниста: Беспомоћни смо, не можемо се одбранити од српских ракета​

Иванковић каже да сви поступци набавке у Хрватској трају годинама, а да “Вучић купује као на Темуу”

Не смирује се бура у Хрватској јавности изазвана кинеским хиперсоничним ракетама на српским МиГ авионима.

Давор Иванковић, колумниста “Вечерњег листа”, говорио је за “Свијет плус” о модернизацији и јачању капацитета српске војске.
- Они стварно могу испалити ракете и гађати у Хрватској шта год хоће, ми смо ту беспомоћни.
Z SS.jpg

Иванковић сматра да Хрватска у овом тренутку “нема противлек” за српске ракете.
Иванковић каже да сви поступци набавке у Хрватској трају годинама, то су међународни конкурси, а да “Вучић купује као на Темуу”.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...-smo-ne-mozemo-se-odbraniti-od-srpskih-raketa
zz sss.jpg

Ко што рече Сима Спасић ( ударна песница СНС ) - Нека изађу на мегдан Хрвати , без Нато пакта, растурили бих ко лудак брескву !
:)
 
ДАВОР ИВАНКОВИЋ

Хрватски колумниста: Беспомоћни смо, не можемо се одбранити од српских ракета​

Иванковић каже да сви поступци набавке у Хрватској трају годинама, а да “Вучић купује као на Темуу”

Не смирује се бура у Хрватској јавности изазвана кинеским хиперсоничним ракетама на српским МиГ авионима.

Давор Иванковић, колумниста “Вечерњег листа”, говорио је за “Свијет плус” о модернизацији и јачању капацитета српске војске.
- Они стварно могу испалити ракете и гађати у Хрватској шта год хоће, ми смо ту беспомоћни.
Pogledajte prilog 1882019

Иванковић сматра да Хрватска у овом тренутку “нема противлек” за српске ракете.
Иванковић каже да сви поступци набавке у Хрватској трају годинама, то су међународни конкурси, а да “Вучић купује као на Темуу”.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...-smo-ne-mozemo-se-odbraniti-od-srpskih-raketa
Pogledajte prilog 1882020
Ко што рече Сима Спасић ( ударна песница СНС ) - Нека изађу на мегдан Хрвати , без Нато пакта, растурили бих ко лудак брескву !
:)
Veseli se srBski rode.
 
Они су нам били једини преостали непријатељ. шиптаре је прецедник редовно налупавао са 5:0. Коначно их је приморао да Србима са КиМ дају документа Републике КосовЕ. Капитулирали су. тикси више нема потребе да спрема његове четаре да ослобађају КосовЕ. Сад пукоше и 'рвати. Ој судбино клета! Пу мајку ти! Против кога ћемо сад ратовати!?
 
Они су нам били једини преостали непријатељ. шиптаре је прецедник редовно налупавао са 5:0. Коначно их је приморао да Србима са КиМ дају документа Републике КосовЕ. Капитулирали су. тикси више нема потребе да спрема његове четаре да ослобађају КосовЕ. Сад пукоше и 'рвати. Ој судбино клета! Пу мајку ти! Против кога ћемо сад ратовати!?
Uvek imamo Bugare
 
Видиш да се ни Хан Ацо не јавља често. Депримиран је тотално. Готово је! Све смо их победили! Могла би се написати нова књига, нешто попут "Победио сам све српске непријатеље" или "Одржао сам опело србожедрима"... Верујем да да би ћосави војевода могао припомоћи око наслова. :super:
 
Видиш да се ни Хан Ацо не јавља често. Депримиран је тотално. Готово је! Све смо их победили! Могла би се написати нова књига, нешто попут "Победио сам све српске непријатеље" или "Одржао сам опело србожедрима"... Верујем да да би ћосави војевода могао припомоћи око наслова. :super:
Njega smo ubedili da je Srbin
 
ДАВОР ИВАНКОВИЋ

Хрватски колумниста: Беспомоћни смо, не можемо се одбранити од српских ракета​

Иванковић каже да сви поступци набавке у Хрватској трају годинама, а да “Вучић купује као на Темуу”

Не смирује се бура у Хрватској јавности изазвана кинеским хиперсоничним ракетама на српским МиГ авионима.

Давор Иванковић, колумниста “Вечерњег листа”, говорио је за “Свијет плус” о модернизацији и јачању капацитета српске војске.
- Они стварно могу испалити ракете и гађати у Хрватској шта год хоће, ми смо ту беспомоћни.
Pogledajte prilog 1882019

Иванковић сматра да Хрватска у овом тренутку “нема противлек” за српске ракете.
Иванковић каже да сви поступци набавке у Хрватској трају годинама, то су међународни конкурси, а да “Вучић купује као на Темуу”.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...-smo-ne-mozemo-se-odbraniti-od-srpskih-raketa
Pogledajte prilog 1882020
Ко што рече Сима Спасић ( ударна песница СНС ) - Нека изађу на мегдан Хрвати , без Нато пакта, растурили бих ко лудак брескву !
:)
cilj ovih raketa je Bondstil a ne Zagreb...................al hrvati vesto igraju ulogu "skretnicara" sa prave teme.......po nalogu NATO-a.
 
cilj ovih raketa je Bondstil a ne Zagreb...................al hrvati vesto igraju ulogu "skretnicara" sa prave teme.......po nalogu NATO-a.
Какав црни Бондстил. Циљ ових ракета си ти и такви као ти. :super:
Блер и жвала.webp
Хоклица.jpg
Edi-Rama-Aleksandar-Vucic.webp


Ц
 

Back
Top