Nikita Kulganov
Buduća legenda
- Poruka
- 42.567
ДАВОР ИВАНКОВИЋ
Не смирује се бура у Хрватској јавности изазвана кинеским хиперсоничним ракетама на српским МиГ авионима.
Давор Иванковић, колумниста “Вечерњег листа”, говорио је за “Свијет плус” о модернизацији и јачању капацитета српске војске.
- Они стварно могу испалити ракете и гађати у Хрватској шта год хоће, ми смо ту беспомоћни.
Иванковић сматра да Хрватска у овом тренутку “нема противлек” за српске ракете.
Иванковић каже да сви поступци набавке у Хрватској трају годинама, то су међународни конкурси, а да “Вучић купује као на Темуу”.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...-smo-ne-mozemo-se-odbraniti-od-srpskih-raketa
Ко што рече Сима Спасић ( ударна песница СНС ) - Нека изађу на мегдан Хрвати , без Нато пакта, растурили бих ко лудак брескву !

Хрватски колумниста: Беспомоћни смо, не можемо се одбранити од српских ракета
Иванковић каже да сви поступци набавке у Хрватској трају годинама, а да “Вучић купује као на Темуу”Не смирује се бура у Хрватској јавности изазвана кинеским хиперсоничним ракетама на српским МиГ авионима.
Давор Иванковић, колумниста “Вечерњег листа”, говорио је за “Свијет плус” о модернизацији и јачању капацитета српске војске.
- Они стварно могу испалити ракете и гађати у Хрватској шта год хоће, ми смо ту беспомоћни.
Иванковић сматра да Хрватска у овом тренутку “нема противлек” за српске ракете.
Иванковић каже да сви поступци набавке у Хрватској трају годинама, то су међународни конкурси, а да “Вучић купује као на Темуу”.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...-smo-ne-mozemo-se-odbraniti-od-srpskih-raketa
Ко што рече Сима Спасић ( ударна песница СНС ) - Нека изађу на мегдан Хрвати , без Нато пакта, растурили бих ко лудак брескву !




