Хрватски добровољац Пребег заробљен у Украјини

motorheadsd

Ističe se
Poruka
2.581

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.508
Интересантно, од многих страних плаћеника, који се налазе у Украјини, у средствима јавног информисања акценат увек стављају на кроасане. Пољака има највише али спомињу кроасане.
Онда сам се мало заинтересовао и дошао до тога да на супротној страни има Срба а има и Руса чији су родитељи били добровољци у рату код нас, посебно у БиХ.
Све у свему, и овде је кроасан синоним зла, нечег што је дно дна људског рода.
На самом почетку акције, у једној емисији на ТВ-у, у којој су причали о плаћеницима, за кроасане су рекли не узимати их у плен него ликвидирати а онда су објаснили и зашто. Тада сам чуо да је у првом рату преко 40.000 кроасана изгинуло у Галицији а неких 4.000 под Стаљинградом у другом рату. Споменули су њихове стравичне злочине над Србима и рекли, тако поступају само они који никада нису платили за своја недела. Зато кроасане не узимати у плен! Морају платити главом своје злочине!

sasasta

Buduća legenda
Poruka
29.149
Човек је припадник хрватске војске, који је послат као испомоћ *******истима.
251999.gif

Pacho Herrera

Ističe se
Poruka
2.372
Интересантно, од многих страних плаћеника, који се налазе у Украјини, у средствима јавног информисања акценат увек стављају на кроасане. Пољака има највише али спомињу кроасане.
Зато што их има најмање од тог наци корпуса. Он треба да шета сутра а већ прекосутра...зна се.

Reefer

Starosedelac
Poruka
156.192
prebeg je vjerovatno instruktor HV i ne bi trebao biti u zarobljeništvu ukoliko hrvatska prizna njegov status i ako dokaže da nije učestvovao u borbama...ukoliko hrvatska odbije priznati - odlazi u novosibirsk...
Ne bi ttrebao biti u zarobljeništvu? Nego šta bi drugo radili sa zločincima, naročito onima koji dolaze iz profašističkih država?

Tempomat

Ističe se
Poruka
2.578
Онда сам се мало заинтересовао и дошао до тога да на супротној страни има Срба а има и Руса чији су родитељи били добровољци у рату код нас, посебно у БиХ.
Све у свему, и овде је кроасан синоним зла, нечег што је дно дна људског рода.
На самом почетку акције, у једној емисији на ТВ-у, у којој су причали о плаћеницима, за кроасане су рекли не узимати их у плен него ликвидирати а онда су објаснили и зашто. Тада сам чуо да је у првом рату преко 40.000 кроасана изгинуло у Галицији а неких 4.000 под Стаљинградом у другом рату. Споменули су њихове стравичне злочине над Србима и рекли, тако поступају само они који никада нису платили за своја недела. Зато кроасане не узимати у плен! Морају платити главом своје злочине!
To je zato jer su Hrvati najhrabriji narod.
Dokazano na Krstarici više puta.
Čak je i Dučić svjestan toga.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.