Hrvatski bogataš - srpski kralj ulja!

Utaja poreza ako postoji,cisto sumnjam da je ogranicena na hrvatske poslodavce.O funkcioniranju drzavnih organa u Srbiji ne znam puno,a ni u Hrvatskoj nije bajno.Tj,utaji tko sto moze.To nema veze sa ustaslukom.

Posto nitko vas nije htjeo uskociti u tu igru sa maloprodajom i prehrambenom industrijom,uskocio je netko drugi,okrivi one koji su prodali firmu,sad je kasno,zar ne?Najlakse je okriviti poduzetnika,on je samo posljedica,uzroci su vasi i samo vasi.

Po vasim medijima se konstatira kako su hrvatski poduzetnici pokupovali dosta toga,ali da barem ni jednu firmu nisu unistili i da redovno isplacuju place i doprinose za razliku od srpskih poslodavaca(doslovno citiram neke portale).


E, dečko što si ti naivan ?

:lol:

Što laskate toliko sopstvenoj superiornosti i pameti !

Zar ne ?


~~~

U koferima ćemo Vas lepo ispratiti iz Srbije !
 
dosad sam smatrao da debelo pretjeruješ pa ti se sad izvinjavam. ovi tvoji sunarodnjaci očito nemaju pojma u kakvim se .ovnima nalaze, koliko vrijedi njihov rad( nerad). mora da je u tom snu neka zaštita od stvarnosti. todorić, siguran sam daje bolje uslove za radnike nego ijedan drugi srpski trgovac robom široke potrošnje. kod njega je sigurna plaća( kolika tolika, sigurno nije manja nego u drugim trgovinama), u skladu sa srpskim zakonima i radnici su sigurno prijavljeni.vama samo smeta što je navodno hrvat, al i to se da promjenit, prezime mu je srpsko pa ga prihvatite kao svog.


Kakva kretenska neokolonijalna priča !

Nemci drže Srbiju - Hrvati (neka Slo) je pljačkaju !!!
 
Dobro ta uljara,ali ostale firme?I sta mislis da mozes firmu koju si prodao sada opet reci:daj mi nazad,moje je!Pa ko bi uopce onda vise poslovao sa Vladom Srbije?Dobio bi Kambodzu ili SJ Koreju a ne Srbiju.Jos uzmes u obzir kako je poduzetnik ulagao svoj kapital u firmu,postoji i medunarodni sud za to.I jos uzmes u obzir da je EU glavni trgovinski partner Srbije,kao i glavni investitor to je recept za katastrofu i naprosto nelegalan cin.

Dakle,da su firme valjale,nebi se prodale,nije nitko dosao i ukrao nego kupio,a naravno da ce svaki poduzetnik gledat da sto bolje prode

Mislis da ja ne bi volio da Hrvatska povrati svoje banke?Da,i tata bi sine..

Moze sve to da se uradi... Kako je uradio Tudjman kad je oteo Srbima imovinu? Cija je bila industrija mesa Gavrilovic? Mnogo toga je hrvatska ukrala drzavi Srbiji i Srbinma tako da se sve to lako moze prebiti... Sto se EU tice zabole me khujac i onako tamo izvozimo samo sirovine!
 
Opasno nas precjenjujes,ustvari ti Mystice dragi sve precjenjujes.Od Todorica ti vidis narod.

A koliko daju ostali u maloprodaji?Place su u cijelom sektoru prakticki podjednake i kod nas


Mjok, nije to vaša pamet, več Nemačka - Vi ste protočni bojler - Kroz vas protiče ekonomija.

Ja pričam o oligarsima, globalizmu i neoliberalizmu, stim što ostaje prokletstvo Hrvatskoj ....:rotf:

Tu će stići računi za naplatu :mrgreen:
 
Moze sve to da se uradi... Kako je uradio Tudjman kad je oteo Srbima imovinu? Cija je bila industrija mesa Gavrilovic? Mnogo toga je hrvatska ukrala drzavi Srbiji i Srbinma tako da se sve to lako moze prebiti... Sto se EU tice zabole me khujac i onako tamo izvozimo samo sirovine!

O cemu pricas,kakvim Srbima?Gavrilovic je nacionaliziran nakon ww2,nacionalizirala ga je Jugoslavija,kasnije SR Hrvatska,sto,mislis uvoditi komunizam ponovo?

Koliko ja znam Đuro Gavrilovic je danas vlasnik te tvornice,a ja vjerni konzument:mrgreen:,u posjed tvornice je usao 95.godine nakon Oluje,tvornica je prethodno bila u stecaju:mrgreen:toliko o vasoj upravi i ekonomiji RSK

Upravo je i to poanta,u danasnjim uslovima to naprosto ne moze da se uradi.Jedino ako racunas na neki ogromni sveeuropski konflikt

- - - - - - - - - -

Mjok, nije to vaša pamet, več Nemačka - Vi ste protočni bojler - Kroz vas protiče ekonomija.

Ja pričam o oligarsima, globalizmu i neoliberalizmu, stim što ostaje prokletstvo Hrvatskoj ....:rotf:

Tu će stići računi za naplatu :mrgreen:

Zaiebani ti bojleri..

Sta,hoces reci da vasi bojlerasi djele robu za dzabe i isplacuju 65 000 plus 13.placa i regres?
 
Poslednja izmena:
Мјок ... шта да ти кажем , него .... :manikir:

нема никакве солидарности унутар ЕУ; постоји ексклузивни клуб моћних, па онда оних којима се дозвољава да понекад привире у њега, па следећи у којем су батлери, па онај који се састоји од кандидата за батлере, па провинција која ни не зна где је клуб, па тешка провинција, па Хрватска, Румунија и Бугарска, а онда долази рангирање кандидата, међу којима је „у самом врху“ ту одмах иза Црне Горе, Србија, којој се, наравно, сви диве, а у паузи дивљења јој завиде јер има Вучића за председника владе.
 
Мјок ... шта да ти кажем , него .... :manikir:

нема никакве солидарности унутар ЕУ; постоји ексклузивни клуб моћних, па онда оних којима се дозвољава да понекад привире у њега, па следећи у којем су батлери, па онај који се састоји од кандидата за батлере, па провинција која ни не зна где је клуб, па тешка провинција, па Хрватска, Румунија и Бугарска, а онда долази рангирање кандидата, међу којима је „у самом врху“ ту одмах иза Црне Горе, Србија, којој се, наравно, сви диве, а у паузи дивљења јој завиде јер има Вучића за председника владе.

Paa,mogu se ja s tim slozit zasto ne?Osim toga,male i zaostale drzavice poput Hrvatske su tu na marginama price-nebitno.Nemamo izbora,ni vi ni mi ni Slovenci ni Bugari.A ako moram birati tko ce mi "krojiti kapu"onda svakako bolje Njemacka nego Rusija ili lokalni serif na birou za nezaposlene Srbija.

Poanta je da ste vi vec debelo u toj prici,i nema smislja isljedivanje nekog tamo Todorica kao zlog ustase ili agenta Njemackog neo-kolonijalizma itd itd,trla baba lan.
 
Србија је хрватск колонија. Само две хрватске фирме, обадве под контролом хрватске државе, мамју у влсништву 70% све српске преостале привреде. До тога је дошло захваљујући југословенима српског порекла, а хрватске провинијенције, који владају србијом од 2000 па на даље.
тај шљам је то дозволио.
 
dosad sam smatrao da debelo pretjeruješ pa ti se sad izvinjavam. ovi tvoji sunarodnjaci očito nemaju pojma u kakvim se .ovnima nalaze,
Izvinjenje prihvaceno. :smeker:

@tema: :nono3:
Ne, nisi u pravu. Znaju oni tacno u kakvim se goFnima nalaze, nego foliraju i prave se pametni. Misle/nadaju se, to ce da im prolazi Od Kosovskog Boja pa Do Vecnosti. E pa nece. :bum:

_niemand_
 
Todoric nama nije nista kriv, covek se bavi biznisom. Nas unistavaju srpski politicari koji su vecina poreklom Srbi, nije Todoric kriv sto su ovi prodane duse

тачно је да нам он није нништа крив. Ал нетачно да се он бави само бизнисом. Он није овде само да заради паре, него да , као хрват контрлише српску привреду.
 
тачно је да нам он није нништа крив. Ал нетачно да се он бави само бизнисом. Он није овде само да заради паре, него да , као хрват контрлише српску привреду.

Stvarno? A ko ga je poslao sa takvim zadatkom? :think:

Angela Merkel? Vladimir Putin? Kolinda Grabar-Kitarović? Obama Barack? CIA? MI6? Paja Patak? Miki Maus? :lol:

_niemand_
 
dosad sam smatrao da debelo pretjeruješ pa ti se sad izvinjavam. ovi tvoji sunarodnjaci očito nemaju pojma u kakvim se .ovnima nalaze, koliko vrijedi njihov rad( nerad). mora da je u tom snu neka zaštita od stvarnosti. todorić, siguran sam daje bolje uslove za radnike nego ijedan drugi srpski trgovac robom široke potrošnje. kod njega je sigurna plaća( kolika tolika, sigurno nije manja nego u drugim trgovinama), u skladu sa srpskim zakonima i radnici su sigurno prijavljeni.vama samo smeta što je navodno hrvat, al i to se da promjenit, prezime mu je srpsko pa ga prihvatite kao svog.

Нико није рекао да он неком смета самом чињеницом што је Хрват него то што је хрватски магнатски шпекулант који има сва овлашћења у Србији захваљујући корумпираности домаћих криминалаца на власти, док српски привредници немају дибидус никаквог приступа хрватском тржишту.

Кад смо већ код тога кажи ми због чега ти неуспело провидно имитираш Далматинца Хрвата поред оних што то јесу и јављају се из своје државе ?
Је ли то само нека врста комплекса ниже вредности, имаш такав неки ботовски невладин налог у циљу политичке релативизације или је и једно и друго помешано код тебе ?
 
Poslednja izmena:
тачно је да нам он није нништа крив. Ал нетачно да се он бави само бизнисом. Он није овде само да заради паре, него да , као хрват контрлише српску привреду.

Тачно је и то да је изјавио да: "Где год се налази продавница ИДЕА - то је Хрватска!" (рекао Лучић на тв у емисији Ћирилица)
 
vidim da nitko ne piše o samoj kupovini:

1. za koliko para je todorić kupio tu firmu
2. koliko će uložiti u tehnologiju
3. koliki je trenutni profit te firme i koliko je dug povrat investicije
4. ko mu prodaje firmu, tj. koja je firmina alternativa prodaji

1. Još je nije kupio. Za sada je samo zainteresovan.
2. Ne mora Bog zna šta da ulaže. Fabrika u Šidu ima moderniju tehnologiju od Todorićevog Dijamanta, fabrika je, faktički, nova. Imaju finalni proizvod, jestivo ulje "Iskon", ali glavni prihod im dolazi od izvoza sirovog ulja na Zapad. Sam Todorić kupuje sirovo ulje od njih.
3. Na ovo ne znam odgovor. Završni računi za 2014. još nisu dostupni javnosti, a kod nas nema prakse da se objavljuju kvartalni podaci, koji su naravno, poznati upućenijima.
4. Viktorija Group, a koje su alternative, znaju oni.
 
Gospodo, prepucavanja na ovu temu su besmislena.

Hrvatski krimosi vršljaju po Srbiji zahvaljujući zaštiti EU i korupiranoj vlasti u Srbiji.

No verujem da nije tako daleko vreme kada će i ova gadost biti okončana i kada će i razni Todorići i oni koji su im dopustili da rade to što rade morti da se suoče sa svojim nedelima.
 
Gospodo, prepucavanja na ovu temu su besmislena.

Hrvatski krimosi vršljaju po Srbiji zahvaljujući zaštiti EU i korupiranoj vlasti u Srbiji.

No verujem da nije tako daleko vreme kada će i ova gadost biti okončana i kada će i razni Todorići i oni koji su im dopustili da rade to što rade morti da se suoče sa svojim nedelima.

..ma uvik moćnija zemlja ima jače karte...otkad je boga ...:ok:
 
Stvarno? A ko ga je poslao sa takvim zadatkom? :think:

Angela Merkel? Vladimir Putin? Kolinda Grabar-Kitarović? Obama Barack? CIA? MI6? Paja Patak? Miki Maus? :lol:

_niemand_

Нема потребе да глумиш циннизам на тако малоумни начин. Послала га је његова држава хрваска и њене безбедностне структуре, као и Атлантис групу. Целу ствар је дебело потпомогла немачка, интервенцијама у Европској Банци за обнову и развој, ( где су ове две фирме добијале кредите по муњевитом поступку), и у још неколико банака чије франшизе раде у Србији. Васо Лекић је тражио неки мањи кредит да премости неке тешкоће, па га је банка одбила. Иста та Банка , дала је 7 милиона евра хрватској Атлантис Групи, да купи фирму Васе Лекића, одмах, без пардона. А та банка ради у Београду у Србији. И да те научим још нешто. Нема српске привреде, без српских банака, или бар српскух обавештајно безбедноссних служби. Како ми немамо ни једно ни друго. осуђени смо да будемо колонија и то ни мање ни више него хрватске. Хрвати који су заклали милион Срба, а сад скоро пола милиона Срба протерали, сад су власници Србије. Зато ликуј. Дошло је твоје време.

- - - - - - - - - -

Zasto mu to drzavni organi Srbije dopustaju

ШЂта су то државни органи Србије. Мислиш на номенклатуру која је постављена од стране запада да спроведе уништење Србије за њихов итерес. државни органи србије су Немачка амбасада, Америчка Амбасада, Девентроп и особље хрватске амбасаде. ситм њих, нико други не постоји.
 

Back
Top