Hrvatska uputila notu Srbiji

NEGO BLAJBI DA TE PRIUPITAM NA CEMU TI TO ZASNIVAS SVOJE 100 % SRPSTVO???


ti si iz vojvodine za koju kazes da ti poreklo od elite...

elite?

dobro bljabi neka bude

ali ta elita dodje ranije prije I sv rata jel de ???

E , VIDIS BLAJBI TU TVOJA ELITA PROPADA...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bravo majstore, zbog jednog trola kome se ne zna ni rod ni poreklo uspeo si da se ispišaš po Srbima iz Vojvodine.
TO JE CINJENICA


NEPOKOLEBLJIVA JE ISTINA O VECINI SBRA IZ VOJVODINE U i SV RATU O TOJ TOBOZ ELITI, KOJA JE RATOVALA NA STRANI AUSTROUGARSKE !!!


TO JE CINJENICA!!!


dok su srbi iz bosne recimo, bili dobrovoljci kod kralja, ODBILI UNIFORMU AUSTROUGARSKU I DOSLI DOBROVOLJNO U SBRIJU, NE PLASECI SE DA RATUJU NA STRNAI SOVJE BRACE JER SU ODBILI DAK RNEU NA SVOJU BRACU!!!


u vojvodini bese obrnuto!!!


ovi ovde djurdjevi, subotini, pajini, milovnaovi su nosili plavu uniformu!

i sad su oni nesto a ovi dobrovoljci iz bosne su dodjosi?

ppa kakvi dodjosi oni behu dobrovoljci, koji odbise da kao srbi u vojvodini nose austrougarsku uniformu!



to je cinjenica!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
TO JE CINJENICA


NEPOKOLEBLJIVA JE ISTINA O VECINI SBRA IZ VOJVODINE U i SV RATU O TOJ TOBOZ ELITI, KOJA JE RATOVALA NA STRANI AUSTROUGARSKE !!!


TO JE CINJENICA!!!


dok su srbi iz bosne recimo, bili dobrovoljci kod kralja, ODBILI UNIFORMU AUSTROUGARSKU I DOSLI DOBROVOLJNO U SBRIJU, NE PLASECI SE DA RATUJU NA STRNAI SOVJE BRACE JER SU ODBILI DAK RNEU NA SVOJU BRACU!!!


u vojvodini bese obrnuto!!!


ovi ovde djurdjevi, subotini, pajini, milovnaovi su nosili plavu uniformu!

i sad su oni nesto a ovi dobrovoljci iz bosne su dodjosi?

ppa kakvi dodjosi oni behu dobrovoljci, koji odbise da kao srbi u vojvodini nose austrougarsku uniformu!




to je cinjenica!!!
A znaš li ti da su Srbi iz Vojvodine dosta stradali od ustaša,znaš li možda činjenicu da je odziv Srba iz Vojvodine 90-tih na mobilizaciju bio skoro 90%
Blajbi nije Srbin iako se tako pretstavlja
Srbi iz Vojvodine su najviše prelazili na srpsku stranu u toku velikog rata za razliku od Srba iz like
 
Poslednja izmena od moderatora:
Не мора геноцид да се спроведе до последњег човека да би био геноцид. Битна је намера и начин реализације. Треблинка је била чист геноцид, иако нису страдали сви Јевреји у Пољској.

Недовољно за дефиницију геноцида !
 
Ja sam 100% Srbin iz Srbije, cistijeg je tesko naci....Nisam od ovih dodjosa iz Bosne ili od ko zna gde koji se PREDSTAVLJAJU kao veliki Srbi.
:hahaha: :rotf:

bajke.jpg
 
U ovom i prethodnom komentaru razbacuješ se s nulama u brojkama ko pijani svatovi kad daju novac glazbenicima.
Пиши ћирилицом не тим сврачјим ногама.
Где ти видиш нуле - нуло:
ДАНАС се у Русији и Кини и Индији, ... хомосексуализам и ДАЉЕ сматра за БОЛЕСТ.
Једино се у полициским државама то сматра за "избор"...
Српска Православна Црква то сматра за манифестацију стања човека код уласка демона (једна од...), а то се не може сматрати здравим - сем лудоме...

Геноцид у Сребреници је био над Српским женама и децом, старима и болеснима. Што су Српске снаге побиле заробљене муслимане, проистиче из тога што су исти направили ГЕНОЦИД над Српским селима око Сребренице, а из ЗАШТИЋЕНЕ ЗОНЕ УН.

Што се тиче хрватског ГЕНОЦИДА над Србима у НЕЗАВИСНОЈ ДРЖАВИ ХРВАТСКОЈ, број од 700.000 до 1.400.000 убијених је више пута потврђен и од Немаца и од Савезника и од самих хрвата, и теренским истраживањима, тако да ревизија тог броја у данашње време је чисто бацање прашине у очи и трајаће докле буду трајале западне Полицијске државе.

Суштински је код ХРВАТСКОГ ГЕНОЦИДА над Србима 1941-45. питање: Зашто починиоци најгнуснијих зверстава у историји света - ХРВАТИ, нису ПЛАТИЛИ ЗА ТАЈ ЗЛОЧИН?

- Ни код зверстава у Немачкој у римокатоличко-протестантским ратовима.

- Ни у Мачви у 1.св рату (око 50.000 најмонструозније побијених цивила) и уопште 1.св.рату.
- Ни 1941-45 за око 1.400.000 најмонструозније убијених беба, деце, жена, стараца, богаља, цивила...

Гадили су вас се и Немци и Италијани, ђавољи накоте.

Кад вам стигне рачун НА НАПЛАТУ, онда више нећете смањивати бројеве ваших демонских иживљавања.
До тада бити хрват је директан пут у ПАКАО.

Da, tobože, nitko nije čuo za hrvatske kraljeve... samo 350 godina stoji freska krunidbe kralja Zvonimira na zidu u Rimu. :lol:

hrv_kra_5.jpg
Ко ти је тај Звонимир на овој слици?
Ко те лагао ...?

Звонимир је Српско име.
Краљеви у хрвата не постоје, сви су измишљотина, било је само пар Канова, нпр Огадај...
ХрваЦки краљеви, гробови краљева, задужбине, трагови у историји НЕ ПОСТОЈЕ,
има само пар провидних фалсификата.

Ни хрваЦка не постоји, постоји само Немачка територија отета од Србије 1991-95. али неће то дуго.
 
Пиши ћирилицом не тим сврачјим ногама.
Где ти видиш нуле - нуло:



Ко ти је тај Звонимир на овој слици?
Ко те лагао ...?

Звонимир је Српско име.
Краљеви у хрвата не постоје, сви су измишљотина, било је само пар Канова, нпр Огадај...
ХрваЦки краљеви, гробови краљева, задужбине, трагови у историји НЕ ПОСТОЈЕ,
има само пар провидних фалсификата.

Ни хрваЦка не постоји, постоји само Немачка територија отета од Србије 1991-95. али неће то дуго.
Dobra ti je ta vutra, zmaju.
 
Ministarstvo spoljnih i evropskih poslova Hrvatske uputilo je danas diplomatsku notu ambasadi Srbije u Zagrebu, zbog otkrivanja spomen ploče Mladenu Bratiću, komandantu bivše JNA u, kako navode, napadu na Vukovar, u novosadskom kompleksu Vojske Srbije.

Hrvatska je u noti osudila taj čin i izrazila očekivanje od Srbije i njenih institucija da, kako kažu, „odbace politiku relativizovanja i veličanja zločina“, čime se, smatraju, „dodatno vređaju žrtve agresije na Hrvatsku“.

„Srbija je ponovno pozvana da se usmeri na proces suočavanja s vlastitom prošlošću i ulogom u ratovima koje je pokrenula u devedesetim godinama prošloga veka“, stoji u saopštenju objavljenom na zvaničnom sajtu tog resora.

Navodi se da je notom Ministarstvo ponovo ukazalo na neprihvatljivost ovakvih odluka i poteza srpskih vlasti, koje su „u suprotnosti s nastojanjima Republike Hrvatske da, bez obzira na ne tako davnu agresiju Republike Srbije i bivše JNA na Republiku Hrvatsku, izgrađuje dobrosusedske odnose“.

https://www.blic.rs/vesti/politika/hrvatska-uputila-diplomatsku-notu-srbiji/74cppn4

Nikako Srbi da se smire, vec dugo nisu ratovali....
.

Не разумем око чега се Хрвати буне.

Вуковар је био бриљантна антитериристичка операција која је завршена за два и по месеца.

Нормално је да се обележава име бораца против тероризма и тако је свуда у свету.


.
 
A znaš li ti da su Srbi iz Vojvodine dosta stradali od ustaša,znaš li možda činjenicu da je odziv Srba iz Vojvodine 90-tih na mobilizaciju bio skoro 90%
Blajbi nije Srbin iako se tako pretstavlja
Srbi iz Vojvodine su najviše prelazili na srpsku stranu u toku velikog rata za razliku od Srba iz like
Ja srbe ne delim. To rade pascad laloska. Drugo, u I sv ratu ogroman deo njih je nosio uniformu austrougarske, dok su srbi preko drine predli dobrovoljno u srbiju da ratuju...

To su cinjenice.

Sto se vukovara tice novosadski korpus je dao puno, redovne vojske sa svih strana koji su sluzili a i rezerve...u toj rezervi je bilo puno srba normalno, ali je veliki deo njih "dodjosi" kako ovaj odrod rece dok su domaci poput onog pasceta iz obojenog programa dezertirali i posle sra.li o nama ko agresorima....

Moj pradjed je dosao u vojvodinu kao srpski dobrovoljac s ordenjem za hrabrost dobio kolonizaciju od kralja... Potom je 1942 bacen goloruk sa zenom u tisu od madjara u raciji...

I u toj raciji najvise stradase "dodjosi" dok su se domaci srbi izvlacili preko veza komsijskih sa domacim fasistima hortijevim...
 
Ja srbe ne delim. To rade pascad laloska. Drugo, u I sv ratu ogroman deo njih je nosio uniformu austrougarske, dok su srbi preko drine predli dobrovoljno u srbiju da ratuju...

To su cinjenice.

Sto se vukovara tice novosadski korpus je dao puno, redovne vojske sa svih strana koji su sluzili a i rezerve...u toj rezervi je bilo puno srba normalno, ali je veliki deo njih "dodjosi" kako ovaj odrod rece dok su domaci poput onog pasceta iz obojenog programa dezertirali i posle sra.li o nama ko agresorima....

Moj pradjed je dosao u vojvodinu kao srpski dobrovoljac s ordenjem za hrabrost dobio kolonizaciju od kralja... Potom je 1942 bacen goloruk sa zenom u tisu od madjara u raciji...

I u toj raciji najvise stradase "dodjosi" dok su se domaci srbi izvlacili preko veza komsijskih sa domacim fasistima hortijevim...
Blajbi nije Srbin,verovatno je neki horvat iz srpske Vojvodine koga su Šešelj & co. nagazili onih dana pa nosi teške traume zbog toga :D
 
Moliću fino,a u koju paščad ti spadaš?
Jel u onu sa "pedigreom"?
Jak vam je "pedigre",mal jači od kisele vode.
Sve sam heroj do heroja! :D
pedigre? austrougarski ? oni koje je toboz arso doveo ko elitu pa je za tepsiju ribe i zbog navodno poreza brisala slovo ici z prezimena... koja je vecinski ratovala rame uz rame sa ustasama i obrezanima na strani austrougarske...
koji su danas cankovi mladi "antifasisti" i pljuju matiju beckovica...

te tvoje ocito...


za razliku od heroja prkeo drine koji dodjose dobrovoljno u srpsku vojsku jer odbise da idu protiv brace...

za tebe sam heroj . sa tri godine dobrovoljno u srpskoj , vojsci rs, sa stazom na ozrneu okupirnaom od mudzahedina bin ladenovih i nai lijasu sa dve rane...


dok su tvojima draze te ustasetine, sa kojima su ti pretci nosili plavu uniformu...


pasce si ko i oni...
 
pedigre? austrougarski ? oni koje je toboz arso doveo ko elitu pa je za tepsiju ribe i zbog navodno poreza brisala slovo ici z prezimena... koja je vecinski ratovala rame uz rame sa ustasama i obrezanima na strani austrougarske...
koji su danas cankovi mladi "antifasisti" i pljuju matiju beckovica...

te tvoje ocito...


za razliku od heroja prkeo drine koji dodjose dobrovoljno u srpsku vojsku jer odbise da idu protiv brace...

za tebe sam heroj . sa tri godine dobrovoljno u srpskoj , vojsci rs, sa stazom na ozrneu okupirnaom od mudzahedina bin ladenovih i nai lijasu sa dve rane...


dok su tvojima draze te ustasetine, sa kojima su ti pretci nosili plavu uniformu...


pasce si ko i oni...
Kapetane Marče apiš me za "pače"!
Ipak si sam sebe pedigrirao ovim izjavama!
Ne obraćam se narodu koji je iz nemilosti i ljute potrebe došao u ove krajeva radi spasenja života!
Obraćam se tebi kao nepismenom buzdovanu koji vređa domaćina!
Kontaš?
Deda ti oslobodio Vojvodinu?
Pun mi "organ" takvih kao ti što su došli da nas .prosvete,oplemene,oslobode,.....
Čitaj malo i razmišljaj!
Kad skontaš poentu,nemoj skakati sa "Brankovog" mosta!
Što se tiče ratovanja sa ustašama,ni jedan Srbin iz vojvodine nije prešao na njihovu stranu!
A iz tvoje familije?
Zato bolje vodi računa na koji način pišeš!
Ja sam sad birao reči pa bih te zamolio da i ti u budće povedeš računa koga nazivaš paščetom!
 

Back
Top