Hrvatska ukinula vize Albancima

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.087
Građanima Albanije više neće biti potrebne hrvatske vize i oni će moći u toj zemlji da ostanu 90 dana. Neće im biti potrebne vize ni za tranzit preko Hrvatske

TIRANA - Vlada Hrvatske odlučila je da od ove godine ukine vize za građane Albanije, javila je novinska agencija ATA.

Građanima Albanije više neće biti potrebne hrvatske vize i oni će moći u toj zemlji da ostanu 90 dana. Albanskim građanima ubuduće neće biti potrebne vize ni za tranzit preko Hrvatske.Ova odluka stupila je na snagu 1. januara.

Ministarstvo spoljnih poslova Albanijne pozdravilo je odluku Zagreba i istaklo da će ona "približiti narode dve zemlje i da će doprineti unapređenju kulturne, ekonomske i trgovinske saradnje između dve zemlje", prenosi ATA.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.70.html:313545-Hrvatska-ukinula-vize-Albancima

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neverovatno, ispunjena mi je zelja koju sam zazeleo 01.01.2011 u 00:01 casova

Tisucljetnu nista gore od ovog ne moze da snadje
 
Građanima Albanije više neće biti potrebne hrvatske vize i oni će moći u toj zemlji da ostanu 90 dana. Neće im biti potrebne vize ni za tranzit preko Hrvatske

TIRANA - Vlada Hrvatske odlučila je da od ove godine ukine vize za građane Albanije, javila je novinska agencija ATA.

Građanima Albanije više neće biti potrebne hrvatske vize i oni će moći u toj zemlji da ostanu 90 dana. Albanskim građanima ubuduće neće biti potrebne vize ni za tranzit preko Hrvatske.Ova odluka stupila je na snagu 1. januara.

Ministarstvo spoljnih poslova Albanijne pozdravilo je odluku Zagreba i istaklo da će ona "približiti narode dve zemlje i da će doprineti unapređenju kulturne, ekonomske i trgovinske saradnje između dve zemlje", prenosi ATA.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.70.html:313545-Hrvatska-ukinula-vize-Albancima

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neverovatno, ispunjena mi je zelja koju sam zazeleo 01.01.2011 u 00:01 casova

Tisucljetnu nista gore od ovog ne moze da snadje

Ахаха.... што рече мој генијални народ: КО ЋЕ КОМЕ - АКО НЕЋЕ СВОЈ СВОМЕ!.........све то "завршава" ХОДАЈУЋЕ ЗЛО ИЗ ВАТИКАНА... ако...

А да су "своји" сведочи о томе и ЗАСТАВА РИМСКЕ ИМПЕРИЈЕ:

 
Ministarstvo spoljnih poslova Albanijne pozdravilo je odluku Zagreba i istaklo da će ona "približiti narode dve zemlje i da će doprineti unapređenju kulturne,[/QUOTE]
Мени је пала у очи болдована реч.Кад се споје тисућљетна култура и сецкање људи за продају и наступ на иностраним тржиштима,шта се добија?
 
Ministarstvo spoljnih poslova Albanijne pozdravilo je odluku Zagreba i istaklo da će ona "približiti narode dve zemlje i da će doprineti unapređenju kulturne, ekonomske i trgovinske saradnje između dve zemlje", prenosi ATA.

Kulturne saradnje :rotf: :rotf: :rotf:
Da nisam bio u Skadru koji je zvanično kako sami Albanci kažu "kulturni centar Albanije" možda bih i progutao to o kulturnoj saradnji. Bolja bi im bila kulturna saradnj sa Mozambikom ili čak Afganistanom, nego sa njima, ali sve je to Evropa, sretno im bilo :lol:
 
Poslednja izmena:
Sledece turisticke sezone strani turisti ce prijatno da se iznenade ponudama novih turistickih radnika na cro obali, kratkonogih novopecenih Hrvata

Imace da biraju izmedju radioaktivnog smeca sa US brodova ili siptaarskih "usluga"

ha ha ha
Što se ti uzrujavaš. Ti ćeš kao i svake godine močiti noge u lavoru.z:dm5::hahaha::rotf:
što se tiče ukidanja viza, Albanija je u NATO savezu. Zemlje članice NATO saveza moraju ukinuti vizni režim. Pokrenut je postupak za ukidanje viza za SAD. Tako ćemo u buduće putovati u SAD,bez viza .:super:
 
Poslednja izmena:
Građanima Albanije više neće biti potrebne hrvatske vize i oni će moći u toj zemlji da ostanu 90 dana. Neće im biti potrebne vize ni za tranzit preko Hrvatske

TIRANA - Vlada Hrvatske odlučila je da od ove godine ukine vize za građane Albanije, javila je novinska agencija ATA.

Građanima Albanije više neće biti potrebne hrvatske vize i oni će moći u toj zemlji da ostanu 90 dana. Albanskim građanima ubuduće neće biti potrebne vize ni za tranzit preko Hrvatske.Ova odluka stupila je na snagu 1. januara.

Ministarstvo spoljnih poslova Albanijne pozdravilo je odluku Zagreba i istaklo da će ona "približiti narode dve zemlje i da će doprineti unapređenju kulturne, ekonomske i trgovinske saradnje između dve zemlje", prenosi ATA.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.70.html:313545-Hrvatska-ukinula-vize-Albancima

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neverovatno, ispunjena mi je zelja koju sam zazeleo 01.01.2011 u 00:01 casova

Tisucljetnu nista gore od ovog ne moze da snadje

Meni nije jasno šta vas Srbe boli krasni qurac kada je riječ o nekim vizama koje ukida RH Albancima...
 
Kulturne saradnje :rotf: :rotf: :rotf:
Da nisam bio u Skadru koji je zvanično kako sami Albanci kažu "kulturni centar Albanije" možda bih i progutao to o kulturnoj saradnji. Bolja bi im bila kulturna saradnj sa Mozambikom ili čak Afganistanom, nego sa njima, ali sve je to Evropa, sretno im bilo :lol:

Njihova saradnja nije nista novo, 1 svetski rat, 2 svetski rat, i svi ratovi 90 tih, Hrvati su nekim siptarima velikodusno dali i cinove generala, ipak je to ljubav kakva se radja samo jednom, Hrvati i Siptari su ko gace i gu.zica, savrseno odgovaraju jedno s drugim.
 
Meni nije jasno šta vas Srbe boli krasni qurac kada je riječ o nekim vizama koje ukida RH Albancima...


Meni nije jasno šta VAS NADOBUDNE CROATE boli KRASNI qurac kada je riječ :lol: da VISITE NA sprpskim FORUMIMA ?! NEPREKIDNO!!!

DE, bre, pogledaj jednom PRVO SEBE. !!!

MUKA, MUKA, ZLO MI JE OD CROATA NA KRSTI

ebotali te oni Ivane!!!!
 
Pa cela EU sem UK im je ukinula vize. Nekako mi se čini da je za njihovu emigraciju privlačnija Nemačka,Austrija,Švedska... nego Hrvatska.

Hrvatska im je bolja jer tamo Siptari vode glavnu rec, nemaju nikakvih problema sa zakonom, Hrvati ih obozavaju samo zato jer su protiv nas, Dalmacija je sva narkomanska, dakle savrsen ambijent za prosecnog Siptara

Takve uslove na zapadu nikad nece imati
 
Meni nije jasno šta vas Srbe boli krasni qurac kada je riječ o nekim vizama koje ukida RH Albancima...
Зато што са вама имамо ретардирани безвизни режим и зато што ће сада контрола онога што раде шиптарски криминалци(а код њих су 50% популације криминалци или подржавају криминалне радње)бити још теже,прелазиће овамо како хоће и кад хоће и из правца Хрватске.
 
Зато што са вама имамо ретардирани безвизни режим и зато што ће сада контрола онога што раде шиптарски криминалци(а код њих су 50% популације криминалци или подржавају криминалне радње)бити још теже,прелазиће овамо како хоће и кад хоће и из правца Хрватске.

Što se mene tiče trebale su ostati vize. Trebalo bi vam zabraniti uopće ulazak u Hrvatsku. Ja uopće nemam potrebe da dođem kod vas. Koji ću qurac u Srbiji.z:mrgreen:
 
Meni nije jasno šta vas Srbe boli krasni qurac kada je riječ o nekim vizama koje ukida RH Albancima...

Pa ovo je forum gde se raspravlja o raznim politickim temama, tako da nije nista cudno ako na red dodje i Hrvatska i Siptari koji sad tamo idu bez viza, tice nas se sve to itekako, ako nista drugo zanimljivo je, lepa vest :lol:

Ali dobro je sto takvo pitanje postavlja Hrvat koji jednostavno ne moze bez Srba i srpskog foruma, ljubav nije u pitanju (nju ste rezervisali za Siptare), dakle ostaje samo zavist, ocaj, nemoc i mrznja
 

Back
Top