Хрватска спремна да прихвати избеглу децу са грчких острва

Sta mislis odakle potice to Servia i zasto :)
О, знам, Крунин поданиче...
Из британске неписмености у комбинацији са пиргавим "хумором".
Него, шта ти мислиш о овом новом "Путу свиле", само- овај пут у обрнутом смеру?
Да ли је Британија спремна за кинеску "руку помирења"?:hahaha1:
 
О, знам, Крунин поданиче...
Из британске неписмености у комбинацији са пиргавим "хумором".
Него, шта ти мислиш о овом новом "Путу свиле", само- овај пут у обрнутом смеру?
Да ли је Британија спремна за кинеску "руку помирења"?:hahaha1:

Mislim da je Britanski Komonvelt sila. :D
 
Opet poredis neuporedivo. Mrs
Sestro... sta mislis da ti i ja za 25.05. odemo u Kumrovec?
Nisam nikada bio, ali svake godine se prijetim da cu iznajmiti hippie kombi, tamo se nasrati, pa zavoditi zensku SDP mladez.
Kupit vina u rinfuzi, smotat travu, ponekoj na rastanku cak i psilocibinske pecurke pokloniti.
Tek nabujale 18-ogodisnjakinje koje je stranka poslala medju gerijatriju, onako reda radi, da bas i hrvatska ljevica ne ispadne turboustaska?
Ako si spremna za avanturu, ja ove godine castim gorivom, mamim mlade SDP-ovke, ti mlade SDP-ovce.
Sta mislis o tome da ti i ja nesto ubodemo, omastimo brk i kasnije se zajedno cerekamo?
Zivot je kratak, zato, zivimo ga.
 
Poslednja izmena:
Meni nije jasno kako neko može da živi u Srbiji sa 300 evra i bolnicama koje su u rangu lošijih konjskih štala u Kanadi.

Тзв Канађанину је јефтиније да оде до Индије да поправи зуб и назад него да то уради у леденој припиздини.
 
Тзв Канађанину је јефтиније да оде до Индије да поправи зуб и назад него да то уради у леденој припиздини.
Jeste ako je slepac, a onda je u svakom slucaju bez zuba.
Svaka normalna firma ima dental osiguranje koje pokriva popravke, a ako si privatnik nije problem da platis zubara.
Dovoljno je videti zube u Kanadjana i kod Srba da se donese zakljucak.
 
Тзв Канађанину је јефтиније да оде до Индије да поправи зуб и назад него да то уради у леденој припиздини.
Мјок, сад им Мајкл Мур организује туре до Кубе; боље им ураде, Кубанци су одлични лекари... :lol:
 
Тзв Канађанину је јефтиније да оде до Индије да поправи зуб и назад него да то уради у леденој припиздини.
Ta ledena pripizdina , kako god okreneš je raj naspram blatnjave srbijanske vukoyebine. Bar tog kala nema. A kada veje sneg nedeljama bez prestanka putevi prohodni i čisti a ne kao u BG kada nastupi kolaps zbog 2,5 cm neočekivanog snega oko sv. Jovana. Bio sam u Manitobi celu njihovu zimu , i u Montadi, Dakoti... i totalno sam se zayebao što sam se vrnuo u Evropu. Boli tamo tuki njih dal si Nemac, Norvežanin, Poljak, Srbin.Potpuno nebitno. Samo da si pošten čovek.
 
Ima neke istine, ali ipak ovde imamo Ukrajinca koji komentarise Kanadu. :lol:
Naravno sa je zapad danas i pre 30 ili vise godina nebo i zemlja.
Mozemo slobodno reci da je 2000ta bila prekretnica kad su globalisti udarili na svoje, da opljackaju i porobe.


Он је канадски држављанин пореклом из Украјине који тамо живи већ годинама.
 

Back
Top