Quantcast

Хрватска спремна да прихвати избеглу децу са грчких острва

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
24.061
Sta mislis odakle potice to Servia i zasto :)
О, знам, Крунин поданиче...
Из британске неписмености у комбинацији са пиргавим "хумором".
Него, шта ти мислиш о овом новом "Путу свиле", само- овај пут у обрнутом смеру?
Да ли је Британија спремна за кинеску "руку помирења"?:hahaha1:

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.486
О, знам, Крунин поданиче...
Из британске неписмености у комбинацији са пиргавим "хумором".
Него, шта ти мислиш о овом новом "Путу свиле", само- овај пут у обрнутом смеру?
Да ли је Британија спремна за кинеску "руку помирења"?:hahaha1:

Mislim da je Britanski Komonvelt sila. :D

Poruka
8.962
Opet poredis neuporedivo. Mrs
Sestro... sta mislis da ti i ja za 25.05. odemo u Kumrovec?
Nisam nikada bio, ali svake godine se prijetim da cu iznajmiti hippie kombi, tamo se nasrati, pa zavoditi zensku SDP mladez.
Kupit vina u rinfuzi, smotat travu, ponekoj na rastanku cak i psilocibinske pecurke pokloniti.
Tek nabujale 18-ogodisnjakinje koje je stranka poslala medju gerijatriju, onako reda radi, da bas i hrvatska ljevica ne ispadne turboustaska?
Ako si spremna za avanturu, ja ove godine castim gorivom, mamim mlade SDP-ovke, ti mlade SDP-ovce.
Sta mislis o tome da ti i ja nesto ubodemo, omastimo brk i kasnije se zajedno cerekamo?
Zivot je kratak, zato, zivimo ga.

Poslednja izmena:

електрика

Zaslužan član
Poruka
111.599
Meni nije jasno kako neko može da živi u Srbiji sa 300 evra i bolnicama koje su u rangu lošijih konjskih štala u Kanadi.

Тзв Канађанину је јефтиније да оде до Индије да поправи зуб и назад него да то уради у леденој припиздини.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.486
Тзв Канађанину је јефтиније да оде до Индије да поправи зуб и назад него да то уради у леденој припиздини.
Jeste ako je slepac, a onda je u svakom slucaju bez zuba.
Svaka normalna firma ima dental osiguranje koje pokriva popravke, a ako si privatnik nije problem da platis zubara.
Dovoljno je videti zube u Kanadjana i kod Srba da se donese zakljucak.

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
24.061
Мјок, сад им Мајкл Мур организује туре до Кубе; боље им ураде, Кубанци су одлични лекари... :lol:

Bren

Elita
Poruka
17.376
Ta ledena pripizdina , kako god okreneš je raj naspram blatnjave srbijanske vukoyebine. Bar tog kala nema. A kada veje sneg nedeljama bez prestanka putevi prohodni i čisti a ne kao u BG kada nastupi kolaps zbog 2,5 cm neočekivanog snega oko sv. Jovana. Bio sam u Manitobi celu njihovu zimu , i u Montadi, Dakoti... i totalno sam se zayebao što sam se vrnuo u Evropu. Boli tamo tuki njih dal si Nemac, Norvežanin, Poljak, Srbin.Potpuno nebitno. Samo da si pošten čovek.

електрика

Zaslužan član
Poruka
111.599
Ima neke istine, ali ipak ovde imamo Ukrajinca koji komentarise Kanadu. :lol:
Naravno sa je zapad danas i pre 30 ili vise godina nebo i zemlja.
Mozemo slobodno reci da je 2000ta bila prekretnica kad su globalisti udarili na svoje, da opljackaju i porobe.

Он је канадски држављанин пореклом из Украјине који тамо живи већ годинама.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.