Hrvatska smanjuje plate u javnom sektoru do 20%

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kolinda i Mesić su bili u Izraelu. Od Izraela kupujemo oružje vojnu i tehniku. Suradnja izvrsna. Naši Kanaderi gasili požare u Izraelu, nama prijateljskoj zemlji.
ne znam sta je jadnije to sto sebe sam lazes ili to sto dolazis na srpski portal pokusavaju da nas ubedis kako vas ide :hahaha::hahaha::hahaha:
izgleda da onih 500 hiljada rvata sto je pobeglo iz ustasistana u poslednjih par godina nema informacije kojima ti raspolazes :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Kolinda i Mesić su bili u Izraelu. Od Izraela kupujemo oružje vojnu i tehniku. Suradnja izvrsna. Naši Kanaderi gasili požare u Izraelu, nama prijateljskoj zemlji.
2019 u Srbiji su bile skoro 4 milijarde direktnih stranih investicija iz celoga sveta,istovremeno u hrvatskoj je bilo oko 7 miliona.
Mislim ipak su to poslovni ljudi koji procenjuju i vide perspektivne igrače a istovremeno vide koji su luzeri i gde ne treba ulagati
 
2019 u Srbiji su bile skoro 4 milijarde direktnih stranih investicija iz celoga sveta,istovremeno u hrvatskoj je bilo oko 700 miliona.
Mislim ipak su to poslovni ljudi koji procenjuju i vide perspektivne igrače a istovremeno vide koji su luzeri i gde ne treba ulagati
Blagostanje sve kako je Vučić obećao. Beograd na vodi, Obrenovac na vodi...
 
Bombardiranje je bilo opereta prema ratu u RH i BiH.
Sankcije ste sami sebi uveli...
Tako je. Rat koji je dobrim delom izazvao Milosevic, kada je zapoceo svoj ples na 14. kongresu KPJ. Hrvatska je pretrpela uzasne materijalne stete, a i progon stotina hiljada Srba je takodje naskodio ekonomskom telu Hrvatske. Steta je bila svakako veca ali vidis to u Srbiji niko ne kapira jer za krivca vide Tudjmana koji je mlatarao nekakvom nevidljivom kamom iznad srpskih glava.

Naravno da ne vide da je 14. kongres rodio rat i nacionalizam. Momenat kada je trebalo popustiti i uvesti SFRJ U EU.

Sto se sankcija tice upravo zbog raznih seseljista smo i sami sebi uveli sankcije i tu si u pravu.
 
Blagostanje sve kako je Vučić obećao. Beograd na vodi, Obrenovac na vodi...
Nije blagostanje ali se radi na tome.Ako je za dobrobit mojih potomaka ništa mi teško ne pada
Iscrpeli ste sve svoje resurse a pomoći nema,mladi hrvati su to intitivno shvatili pa su zato i pobegli
U šugoslaviji ste parazitirali na grbači srpskog naroda,shvatili ste 2000 kada ste brže bolje dotrčali u Srbiju .Oko 200 hrvatskih firmi zarađuje u Srbiji
 
Nije blagostanje ali se radi na tome.Ako je za dobrobit mojih potomaka ništa mi teško ne pada
Iscrpeli ste sve svoje resurse a pomoći nema,mladi hrvati su to intitivno shvatili pa su zato i pobegli
U šugoslaviji ste parazitirali na grbači srpskog naroda,shvatili ste 2000 kada ste brže bolje dotrčali u Srbiju .Oko 200 hrvatskih firmi zarađuje u Srbiji
Nismo mi ništa iscrpljeli, niti naftu ni plin. A prihodi od turizma u SFRJ su završavali nu Beogradu. U Srbiji je radna snaga jeftina i isplati se poslovati. Hebeš sve u ekonomiji ako se zasniva na jeftinoj radnoj snazi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top