Hrvatska priznala da je vojno slabija od Srbije, traži pomoć od SAD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S-200 i još neki stariji sistemi su srušili najnoviji Izraelski F-16. A pitanje može i suprotno, koliko je država uništeno koje su imale S-300, S-400 i S-500?
Na ovakva pitanja, i konstatacije o sušenim avionima ruskim PVO sistemima, von kUrtonštajn obično odgovara da su slučajno srušeni. :D
Po principu ajde da lansiramo raketLu, možda BAŠ sad, BAŠ na toj visini, dužini i širini, leti neki američki aviJon.

Genijalno i stručno. :D
 
Zaboravio si na S-400, on je bolji od THAAD-a.
Ne znam sta da ti kazem,
Ja ocigledno citiram generala Ruske RV PVO a ti ispravljas jer coek ocigledno nema pojma o svom poslu

al ti znas

Ali srecom osim citiranja, ja znam i ko je Slinavi Nedjeljko, pa nema potrebe da pridajemo narocitog znacaja tvom dobacivanju iz blata
 
Inace, kad sam pre nekog vremena slusao izlaganje generala Judina, na pitanja o s500 i plafonu obaranja, rekao je da je sistem slican americkom THAAD

Jel to naglasak da su Rusi kopirali americku ideju i tehnologiju ili kaze da je americki THAAD jednako ili cak efikasniji?

Ждановљева изјава у твом потпису да су Американци спасли СССР руском крвљу је тачна. Треба само прочитати мемоаре Винстона Черлчила, ""Други светски рат". Огромна војна и техничка опрема, која се херојски али делимично пробила са Запада до СССР је ако ништа друго убрзала крај рата највећих сила на свету.

Нисам чуо за генерала Јудина, моја грешка и незнање, а време ће убрзо указати ко је ефикаснији. Оно што је сумњиво је да све више америчких савезника купује руско, а не америчко противваздухопловно оруђе. Ваљда немају пара, ко то може да зна?
 
S-200 i još neki stariji sistemi su srušili najnoviji Izraelski F-16. A pitanje može i suprotno, koliko je država uništeno koje su imale S-300, S-400 i S-500?
SSSR, ČSSR, Ukrajina, Iran, Sirija, Grčka, pa i Rusija, Turska. Sve redom države bogate resursima, sa donekle jakom vojskom, među kojima i s300 itd, dobrim dijelom ne postoje više ili su iz ekonomskih i ratnih razloga devastirane.
Ono kad bismo tjerali mak na konac. Svi se oni naoružavaju protiv neprijatelja kojem njihovo stanovništvo dobrovoljno masovno bježi.
 
SSSR, ČSSR, Ukrajina, Iran, Sirija, Grčka, pa i Rusija, Turska. Sve redom države bogate resursima, sa donekle jakom vojskom, među kojima i s300 itd, dobrim dijelom ne postoje više ili su iz ekonomskih i ratnih razloga devastirane.
Ono kad bismo tjerali mak na konac. Svi se oni naoružavaju protiv neprijatelja kojem njihovo stanovništvo dobrovoljno masovno bježi.
znaci nijedna dobro da si priznao zapisanko :hahaha:
 
"Nevidljivi" se ne proizvode od 1990., a povučeni su 2008. nakon još nekoliko ratova gdje je sudjelovao bez da je oboren.
Bottom line, kod vas vrijedi ona stara "hvalite me usta moja kad nitko drugi neće."

Bottom line, imamo čime da se pohvalimo, za razliku od kržljavaca koji nemaju :kafa: Kad smo kod hvale i tuđih usta, još jednom treba pogledati temu na drugom podforumu koja se zove "fascinacija srpstvom", to jest skoro nepregledan niz stranaca koji su bili i dalje jesu fascinirani našim narodom, pa se onda upitati ko je to fasciniran kržljavcima?
 
Bottom line, imamo čime da se pohvalimo, za razliku od kržljavaca koji nemaju :kafa: Kad smo kod hvale i tuđih usta, još jednom treba pogledati temu na drugom podforumu koja se zove "fascinacija srpstvom", to jest skoro nepregledan niz stranaca koji su bili i dalje jesu fascinirani našim narodom, pa se onda upitati ko je to fasciniran kržljavcima?
Pa i nemate se cime hvaliti, izdvajas jedan događaj koji nije ni na koji način utjecao na gubitak još jednog rata i k tome šestinu teritorije.

Da, tamo postoji i tema "Nesumljivo Hrvati" sa još dužim popisom ljudi drugih naroda koji su bili fascinirani hrvatstvom i u njega se uklopiti. Mislim koga briga, ali Srbima je važno da ih se tapsa po glavi ko malu djecu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top