Hrvatska predsjedniku Vučiću zabranila ulazak u državu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
26.124
vucica stvarno svako moze da pljune. On se samo obriše i tera dalje.
SKANDAL NA POMOLU
0

Hrvatski mediji: Vučić danas htio doći u Jasenovac, Zagreb mu zabranio ulazak u zemlju​

G. M.
53
Aleksandar Vučić (Foto: Twitter)

Aleksandar Vučić (Foto: Twitter)
35 min
FacebookMessengerTwitterEmailEmail
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić prema neslužbenim je informacijama planirao danas privatno posjetiti Jasenovac i Pakrac, no hrvatske vlasti neće mu dopustiti ulazak u zemlju.

Poruka
9.351
Poruka
16.347
HDZ/SNS opet majstorski uskladjeni, pa kako i ne bi, moje dvije sestre najvoljenije.

:heart2: :heart2: :heart2:

Gospodin predsjednik Aleksandar Vucic javlja Pupavcu da obavijesti gospodina premijera Andreja Plenkovica kako mimo protokola misli doci u Jasenovac, gospodin Andrej Plenkovic izdaje zabranu i ispada zastitnik hrvatskih interesa, dok gospodin predsjednik pred svima moze reci da je pokusao i dao sve od sebe, ali mu -U-stase nisu dozvolile.
Vuk sit, ovce na broju, mrzitelji vladajucih s obje strane sretni, a zapravo im rastu magarece usi.

HDZ i SNS -U- :heart2:

Poslednja izmena:

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
14.562
Vučić je, prema neimenovanim izvorima iz Plenkovićeve vlade, kontaktirao predsednika SDSS-a Milorada Pupovca i rekao mu da planira privatnu posetu Jasenovcu, odnosno spomen-području gde je za vreme NDH bio ustaški koncentracioni logor u kojem su stradali mnogi Srbi u Drugom svetskom ratu.
Jel emailom ili smsom?

Vlada je nezvanično saopštila da Vučić nije poštovao nikakav protokol, da je hteo sve da uradi bez procedura i pravila diplomatskih odnosa i da je hteo da sa svojim TV ekipama pređe hrvatsku granicu i izazove haos uoči godišnjice Oluje, ali da mu je vlast jasno rekla „ne“ i rekla da mu ideja „srpskog sveta“ ovde neće uspeti.

E jbg. Sledi Vulinov desant na Hrvatsku večeras u Dnevniku i sutra kod Marića.

Poruka
17.996
Poruka
16.347
Očekujem žestok protest @Jugoslav Čvarak -a na Trgu Baneta Jelačića... :kafa:

To mu je jedinstvena prilika da dokaže ljubav prema AV-u :kiss:

...
Vec sam se oglasio, a sluzbeni Zagreb je pri posjeti gospodina predsjednika Aleksandra Vucica vec bio okicen srpskim zastavama.
Dok je na vlasti HDZ, gospodin predsjednik Aleksandar Vucic uvijek ce biti rado vidjen gost.

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
14.562
Vec sam se oglasio, a sluzbeni Zagreb je pri posjeti gospodina predsjednika Aleksandra Vucica vec bio okicen srpskim zastavama.
Dok je na vlasti HDZ, gospodin predsjednik Aleksandar Vucic uvijek ce biti rado vidjen gost.

Napiši tri komentara pod različitim imenima na Index.hr u kojima hvališ predsjednika Vučića i kudiš premijera Plenkovića.

Kad to uradiš, slede dalja upustva.

Poruka
16.347
Napiši tri komentara pod različitim imenima na Index.hr u kojima hvališ predsjednika Vučića i kudiš premijera Plenkovića.

Kad to uradiš, slede dalja upustva.
Ne mogu, morao bi preko FB-a, a account mi je pod prismotrom.
Ne salim se, redovito mi ga brisu i traze presliku osobne.
Antisemitizam i velicanje proizvodjaca padobrana Zana "Jovana" Ojdanica kostalo me crne liste.
Btw. nikada slova ne bi napisao protiv gospodina premijera Andreja Plenkovica.

Poruka
17.996

Znači tropa... :zzzz:
Očekivao sam bar neki demonstrativni akt od tebe...bar kao onaj lik koji po beogradskim prasnjavim autobusima pozadi prstima ispisuje "СРС ШЕШЕЉ"..., a kad ovi stanu na stanicu...:kafa:

Uvek me nasmejao ludi čiča..., a nisam ga viđao posle korone...valjda je pregurao...a i autobusi su sad malo čistiji pozadi...što mu kvari posao...jbg...

...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.