Hrvatska - poslednje uporište nacionalizma i fašizma u Evropi

Slavic Land

Aktivan član
Poruka
1.168
Dovoljna je jedna iskra da se u hrvatskim medijima zapali novo interesovanje za srbima, ratom, zločinima.

Mediji su puni "branjenja" hrvatskih ratnih zločinaca. Retko koji pojedinac sa vlasti sme da "pisne" o tome da su oni realno bili zločnici i učinili nešto loše.

Svuda grafiti, svuda nezadovoljstvo, svuda ponovo o srbima, vezano i nevezano za rat.
Opet smetaju Bajaga i Lepa Brena... Opet 99% tekstova na internet portalima propagira mržnju prema srbima, čisto da se ne bi osetili ugroženo...

Dok kod nas Biserko i Kandićka govore o Srbiji kao kočnici razvoja Balkana, punoj nacionalizma... mislim da je upravo suprotno...da ovde vlada prava demokratija... svako može da priča šta hoće i to ne o drugima već npr. pljuvanje Srbije...
zar to nije demokratija nad demokratijama... pljuješ svoju zemlju i niko ti ništa ne može...
 
Dovoljna je jedna iskra da se u hrvatskim medijima zapali novo interesovanje za srbima, ratom, zločinima.

Mediji su puni "branjenja" hrvatskih ratnih zločinaca. Retko koji pojedinac sa vlasti sme da "pisne" o tome da su oni realno bili zločnici i učinili nešto loše.

Svuda grafiti, svuda nezadovoljstvo, svuda ponovo o srbima, vezano i nevezano za rat.
Opet smetaju Bajaga i Lepa Brena... Opet 99% tekstova na internet portalima propagira mržnju prema srbima, čisto da se ne bi osetili ugroženo...

Dok kod nas Biserko i Kandićka govore o Srbiji kao kočnici razvoja Balkana, punoj nacionalizma... mislim da je upravo suprotno...da ovde vlada prava demokratija... svako može da priča šta hoće i to ne o drugima već npr. pljuvanje Srbije...
zar to nije demokratija nad demokratijama... pljuješ svoju zemlju i niko ti ništa ne može...
:whistling::whistling::whistling:

Тужилаштво сматра да је заједнички злочиначки подухват српске политичке елите био на делу између 1. августа 1991. и краја децембра 1995. године.[1] У оптужбама српским вођама за заједнички злочиначки подухват, помиње се геноцид и стварање Велике Србије.[1][2] Према наводима суда, у заједнички злочиначки подухват су били укључени[1]:

Слободан Милошевић,
Војислав Шешељ
Вељко Кадијевић,
Благоје Аџић,
Ратко Младић,
Радмило Богдановић,
Јовица Станишић,
Франко Симатовић "Френки",
Радован Стојичић, "Баџа",
Милан Мартић,
Горан Хаџић,
Милан Бабић,
Радован Караџић,
Момчило Крајишник,
Биљана Плавшић,
Жељко Ражнатовић, "Аркан",

и друге политичке фигуре из Србије, Црне Горе, као и вође Срба из Босне и Херцеговине и Хрватске.
 
Smjena...ovoj dvojici je tek počela, pa imaju elana.

бра, то су озбиљни поремећаји личности. поубијали милионе, протерали стотине хиљада, покатоличили исто толико ако не и више, и о5, после свега, долазе код срба??? мсм, то све треба говњивом мотком по губици бедној
 
da smo ustaše nismo, al da smo vas vojno satrali to jesmo, priznajem



Vi nekoga "satrli"?
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:


Zahvali Miloševiću za to što ste dobili "domovinski" rat. Jedan ustaša sedeo u Zagrebu,
drugi ustaša sedeo u Beogradu i naravno da su Srbi najebali.

Ali čak i tako, najveći domet guzoljubne, fašističke hrvatske vojske je bilo ubijanje
staraca i silovanje starica u "Oluji". To slavite 5. avgusta svake godine.
 
бра, то су озбиљни поремећаји личности. поубијали милионе, протерали стотине хиљада, покатоличили исто толико ако не и више, и о5, после свега, долазе код срба??? мсм, то све треба говњивом мотком по губици бедној
:lol: pokušali jeste, pa ste se proveli ko bosi preko trnja :lol:
 
Vi nekoga "satrli"?
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:


Zahvali Miloševiću za to što ste dobili "domovinski" rat. Jedan ustaša sedeo u Zagrebu,
drugi ustaša sedeo u Beogradu i naravno da su Srbi najebali.

Ali čak i tako, najveći domet guzoljubne, fašističke hrvatske vojske je bilo ubijanje
staraca i silovanje starica u "Oluji". To slavite 5. avgusta svake godine.

nemamo mi kome zahvaljivat, pogotovo ne tom zločincu.
 

Back
Top