Quantcast

Хрватска подигла ограду на својој граници

Poruka
21.098
Granica je prema bliskom nam istoku...

Svakako treba ostaviti jedna vrata za kuhare i konobare..

Jerbo su dobri radnici i brzo se šaltaju sa dinara na kune...
Ebeš vašu granicu.Da nema migranata ne bismo znali da postojite ni vi ni granica jer kod vas odavno nema ništa dobro ni korisno što nam treba.Ko ide odavde, 99% sigurno neće u Hrvatsku.

suave

Aktivan član
Poruka
1.433
Džaba, Amerikanci ne dozvoljavaju dizanje ograde prema Srbij
Otišao čovjek u Srbiju po par kuhara i konobara koji mu trebaju za sezonu, a tamo Srbi masovno skočili na njega....hoće da ih povede sa sobom u Hrvatsku.
Za mjesec dva će zubima cvikati bodljikavu žicu da dođu kod nas raditi, lani ih je bilo 20 000 ove barem duplo. Ne pomaže tu nikakav zid.

Ugostitelji nikada ranije nisu krenuli u potragu sa sezoncima, chef Duje traži ih u Srbiji: ‘Javilo mi se njih 800! Bore se da dođu kod nas‘
Koliko znam, na hrvatsko primorje najviše dolaze muslići iz MeHo federacije a onda se tamo prilagode, žene i dižu džamije.

Mej bregami

Elita
Poruka
18.979
Džaba, Amerikanci ne dozvoljavaju dizanje ograde prema Srbij

Koliko znam, na hrvatsko primorje najviše dolaze muslići iz MeHo federacije a onda se tamo prilagode, žene i dižu džamije.
Da, kad samo nebi bilo obrnuto da se oni prilagode hrvatskom društvu i daju djecu krstiti jer nemaju namjeru se vraćati, znam osobno tri takva slučajeva, kao zašto bi im djeca bila drugačija od prijatelja, ali to su lajt muslimani inače.

suave

Aktivan član
Poruka
1.433
Da, kad samo nebi bilo obrnuto da se oni prilagode hrvatskom društvu i daju djecu krstiti jer nemaju namjeru se vraćati, znam osobno tri takva slučajeva, kao zašto bi im djeca bila drugačija od prijatelja, ali to su lajt muslimani inače.
:rotf:

Куран каже да ће Алах ценити сваког муслимана по томе шта му је у срцу, а не шта му је на језику. Ово учење је дало верски легитимитет схватању да муслиман има право да лаже, користи мимикрију и скрива своје веровање у ситуацији када се осећа угроженим због свог веровања. Муслиман који сматра да кад је у опасности има право да порекне своју веру и исповеда веру неверника. Употребу такије муслимани не сматрају лагањем, већ дозвољеном мером самозаштите. На сваком је вернику да сам у складу са својом савешћу процени степен опасности и оцени да ли ће и у којој мери применити такију.

За разлику од Сунита који верују да се такија може примењивати само у рату или ситуацији директне претње, мањинска заједница Шиита је кетман сматрала обавезом и стубом своје вере.

https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Кетман

Koliko znam, muslimani koji su primili sakrament bili su Kurdi Alaviti?

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
37.125
Ne pomaže to. Ima na granici Bosne i Hrvatske minskih polja koliko hoćeš pa ulijeću garavi i u njih. Ko zna koliko ih je otišlo Bogu na ispovijed. Neki dan je nekoliko Marokanaca uletilo ravno na vojni poligon na Slunju gdje je bila vježba. Jedan završio sa polomljenom nogom. Službena verzija kaže da je pao u provaliju dok je bježao.
:mafijas:

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
11.846
Šta je loše u dizanju ograde?
Pa lose je, zato sto je lose, tj. zastarjelo rjesenje... a nama je voz prosao, samo sto jos ne shvacamo, vec zivimo u zabludi.
Muslimani dobili Europu na kitu.
Pljusnuli kitu na stol i rekli - mi smo mladi i puno nas je.
I to je to.
Zanimljivo je to kako imperiji padaju, dovoljno da se neka seljacija sjeti prcati kao zecevi.
Sve je jasno sta ce se dogoditi, ograda je vec odavno previse suvisna.
Muslimani su vec odavno tu, sve sto Europa radi je da oko sebe i muslimana postavlja zicanu ogradu, u kojoj ce nastati klaonica.
Na kraju krajeva, ako tako mora biti, neka bude, da nas netko dokusuri i sve ovo sranje prodje.

Darth Vader

Elita
Poruka
16.044
Pa lose je, zato sto je lose, tj. zastarjelo rjesenje... a nama je voz prosao, samo sto jos ne shvacamo, vec zivimo u zabludi.
Muslimani dobili Europu na kitu.
Pljusnuli kitu na stol i rekli - mi smo mladi i puno nas je.
I to je to.
Zanimljivo je to kako imperiji padaju, dovoljno da se neka seljacija sjeti prcati kao zecevi.
Sve je jasno sta ce se dogoditi, ograda je vec odavno previse suvisna.
Muslimani su vec odavno tu, sve sto Europa radi je da oko sebe i muslimana postavlja zicanu ogradu, u kojoj ce nastati klaonica.
Na kraju krajeva, ako tako mora biti, neka bude, da nas netko dokusuri i sve ovo sranje prodje.
Nas neće niko dokusuriti.Po Evropi će nići Aušvici na svakih 50km,na lokalu neki Jasenovac dok teče krvava Drina,Morava,Tisa..Pa jeli ti stvarno misliš da će to sve proći tako što će se urušiti evropska društva?
Naravno da neće.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
11.846
Nas neće niko dokusuriti.Po Evropi će nići Aušvici na svakih 50km,na lokalu neki Jasenovac dok teče krvava Drina,Morava,Tisa..Pa jeli ti stvarno misliš da će to sve proći tako što će se urušiti evropska društva?
Naravno da neće.
Pa antika je pala, di nece ova nasa danasnja govnara?
Dobro je ova nakarada i potrajala.

Vjeruj mi, meni se isto ne uci arapski, a pogotovo mi se ne prcka tamo nesto oko kozice na kiti, ali mislim da je to Europi buducnost.
Popusili smo.
BALINLUK - KRSCANI: 1:0

Darth Vader

Elita
Poruka
16.044
Pa antika je pala, di nece ova nasa danasnja govnara?
Dobro je ova nakarada i potrajala.

Vjeruj mi, meni se isto ne uci arapski, a pogotovo mi se ne prcka tamo nesto oko kozice na kiti, ali mislim da je to Europi buducnost.
Popusili smo.
BALINLUK - KRSCANI: 1:0
Dobro.Da ti objasnim sasvim plastično i neprijatno otvoreno: Poklaćemo ih.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.