Hrvatska obala gledat će samo talijansku TV

Mađare nije niko teraju da vojno napadnu Srbiju 1914.g. pa da se posle toga prepolove. Od njihovih zahteva nema ništa iako su oni verovatno najgotivniji i najrealniji od svih naroda sa kojima smo imali pogranične probleme.

Ralno Mađara nema nigde na desnoj obali Save pa samim tim na tim prostorima nemaju šta da traže. A da im pola Slavonije pripada to je već moguće. I to samo onaj deo zapadno od Papuka prema Varaždinu. To su svojevremeno osvojili od takozvanih hrvata bitkom na Petrovoj gori i sada nek se dogovore sa hrvatima šta je čije i to nas ne treba uopšte da interesuje. Pitanje je uopšte koliko hrvati na tu teritoriju imaju prava jer su njom polovično upravljali najviše 200 godina a Mađari skoro 800. Uostalom, to smo im mi i poklonili u VII-VIII veku pa iz tog razloga možda bi sada trebali da se o tome mi i Mađari dogovorimo. To je jedini razlog zbog koga bi sada trebali da se umešamo u taj problem.

1980. u Slavoniji je zivelo 350.000 Madjara...(Vise nego u Vojvodini).

Danas ih je oko 50.000, samo uz madjarsku granicu.

GDE SU OSTALI???
 
Kako ko su?

Pa Rumuni, Grci, Makedonci, Crnogorci, Bugari nisu protiv nas, Madjari se drze korektno....Jedini problem su Albanci i ako hoces Hrvati.
Niko nema ozbiljne aspiracije na nasu teritoriju....

A na hrvatsku teritoriju imaju SVI NJENI SUSEDI!


Nemogu da verujem da si i ti jednom napisao nešto realno i pametno.

Napisao si davno nešto još jednom i zato sam ti dao čokoladicu ali sam već zaboravio oko čega to beše.
 
1980. u Slavoniji je zivelo 350.000 Madjara...(Vise nego u Vojvodini).

Danas ih je oko 50.000, samo uz madjarsku granicu.

GDE SU OSTALI???


Kažem ti da o tome trebaju da se dogovaraju takozvani hrvati i Mađari.
Ako hrvati istorijski ne mogu da dokažu svoje poreklo onda mi možemo jer se odlično zna da su te teritorije koje danas nose naziv Hrvatsko Zagorje dobili na poklon od Srba.

A po pitanju naroda to neka se dogovaraju samo hrvati i Mađari. Oni su se vekovima pretvarali jedni u druge da se više tu ništa ne zna ko je ko i šta je šta.

Uostalom, ako oni ne mogu da se dogovore onda neka se sve to vrati u pređašnje stanje znači u VII vek i vrati vlasniku.
Bolje i to nego da ratuju među sobom a da ne znaju oko čega.
 
Poslednja izmena:
Kako ko su?

Pa Rumuni, Grci, Makedonci, Crnogorci, Bugari nisu protiv nas, Madjari se drze korektno....Jedini problem su Albanci i ako hoces Hrvati.
Niko nema ozbiljne aspiracije na nasu teritoriju....

A na hrvatsku teritoriju imaju SVI NJENI SUSEDI!


Gluposti.
Videlo se kod priznavanja Kosova, koliko mi imamo prijatelja. I za to smo sami krivi,
jer ovakvu državu kakva je Srbija danas niko normalan i ne treba da poštuje. Srbiju ne
poštuje niko počevši od nas samih pa nadalje.

Vi izgleda živite nekom izmišljenom svetu...:whistling:
 
Televizija Kopar je nekada imala ogromnu gledanost u severnoj Italiji i zahvaljujući toj činjenici(i činjenici da je pre RAI-a imala kolor program)je italijanska televizija prešla na PAL sistem iako je bilo boljih ponuda od Francuza za SECAM.U ovoj turi tehnoloških promena su karte obrnute,pa šta?
Iz Jugoslavije su Italijani isterani i to ne kao Nemci nraju rata,nego dosta kasnije.Istra je ostala prilično pusta ,a i dosta Dalmacije.I Srbi su isterani iz Dalmacije,ali to je bilo pod firmom"za njihovo dobro" i zvalo se "kolonizacija".To je sve učinjeno da se zadovolje aspiracije Hrvata i Slovenaca.Sada dolazi drugačije vreme.
Srbi bi dokazali da su mentalno bolesni kada ponovo ušli u bilo kakve "integracione"aranžmane sa Hrvatima.
 
Kada si jak, samostalan i sam odlučuješ o svojoj daljoj sudbini svi su ti prijatelj.

Onog trenutka kada se sve to promeni odmah od svih tih prijatelja postaju neprijatelji.

A ako misliš da grešim onda ćeš prike morati ponovo da učiš istoriju jer si ti nešto oko toga dobro omanuo i zabrljao. Ili si iz tog predmeta imao jednu veliku 0 (nulu) ili si sa godinama zaboravio. Ili si naseo na tuđe pričice i laži. U svakom slučaju, da si pre toga imao nešto u svojoj glavi ne bi tek tako svakom svašta verovao.


Kako Srbija može da bude jaka i samostalna, kada ovu zemlju pljačka ko stigne već
dve decenije?

Ako se pljačka nastavi ovim tempom, Srbija neće postojati za desetak godina.:kafa:
 
Gluposti.
Videlo se kod priznavanja Kosova, koliko mi imamo prijatelja. I za to smo sami krivi,
jer ovakvu državu kakva je Srbija dana niko normalan i ne treba da poštuje. Srbiju ne
poštuje niko počevši od nas samih pa nadalje.


Vi izgleda živite nekom izmišljenom svetu...:whistling:



Srbija je moja zemlja i samim tim nema zamenu.


Ja ne poštujem ove bitange i fukare koje ti obožavaš i zbog kojih ti sam ne poštuješ svoju državu ali izgleda poštuješ samo novac koji dobijaš od tog ološa a samo iz razloga da je sam ne poštuješ.
 
Kako Srbija može da bude jaka i samostalna, kada ovu zemlju pljačka ko stigne već
dve decenije?

Ako se pljačka nastavi ovim tempom, Srbija neće postojati za desetak godina.:kafa:


Ti si sada došao meni da pričaš o pljačkama !?!

Pa ja danima, mesecima i godinama pričam o tome a ti si baš te lopove i kriminalce branio ?

Izgleda da su počele gaće da ti se tresu jer osećaš da je vaše vreme i vreme organizovanog kriminala iz vlasti prošlo.

Prike, moraćeš prvo sve da pojedeš što si sam sebi spremio i zakuvao, da okaješ svoje grehe da vratiš dugove, pa tek onda kada budeš zdrav i prav da pričaš o nekim novim krimialcima.

Do tada pa pa ..... i lepo sanjaj svoje lepe snove u onoj buvari koju si sam sebi zidao.
 
Poslednja izmena:
Ti si sada došao meni da pričaš o pljačkama !?!

Pa ja danima, mesecima i godinama pričam o tome a ti si baš te lopove i kriminalce braniš ?

Izgleda da su počele gaće da ti se tresu jer osećaš da je vaše vreme i vreme organizovanog kriminala iz vlasti prošlo.

Prike, moraćeš prvo sve da pojedeš što si sam sebi spremio i zakuvao, da okaješ svoje grehe da vratiš dugove, pa tek onda kada budeš zdrav i prav da pričaš o nekim novim krimialcima.

Do tada pa pa ..... i lepo sanjaj svoje lepe snove u onoj buvari koju si sam sebi zidao.


Jesi li ti normalan? Ja niti sam glasao za ove na vlasti niti imam bilo kakve veze sa
njima?

Da li se ti drogiraš ili o čemu se radi?:think::think::think:
 
Buongiorno, Croazia - Problemi koje je lani u prosincu donijela digitalizacija programa u Italiji šire se iz Istre na ostatak zemlje

Talijani bi do početka ljeta mogli potpuno okupirati eter u hrvatskom priobalju. U zapadnoj Istri zbog jačine talijanskog signala gotovo se uopće ne vide hrvatski programi, a smetnje su počele u prosincu prošle godine, kada je prva talijanska regija na sjeveru zemlje prešla na digitalni signal.

ceo tekst ovde

----------------------------------------------------------------------------------------------

hehe

Italija polako vraca svoje sebi, prvo mediji a onda i ostatak

:per:

:klap:

Kratko pitanje!!!

Kada će digitalizacija u Srbiji???[/B]
 
Kratko pitanje!!!

Kada će digitalizacija u Srbiji???[/B]


''U Hrvatskoj agenciji za poštu i elektroničke komunikacije od početka smetnji u Istri nisu sjedili prekriženih ruku, no ispostavilo se da, unatoč brojnim odaslanim prigovorima, problem ne nestaje, već se jednostavno s talijanske strane gura pod tepih.''
:per::hahaha:

Kada će digitalizacija na Bliski istok????
 
Nađi jedan moj post u kojem ih podžavam ili priznaj da si LAŽOV.


Nemam vremena da jurim tvoje tekstove od pre 2-3 meseca ili pola godine i više.

Odlično ti znaš šta si pisao i koga si sve voleo i obožavao. Ako si malo okrenuo ćurak to ne znači da si se i promenio ..... vuk dlaku menja ali ćud nikada.....

Ja od ovih trenutnih nisam imao neke veće ni štete ni koristi. Ali sam od samog njihovog starta 2000.g. odlično uvideo po načinu njihovog rada da će to biti velika tragedija i za državu i za narod. Ustvari bilo ko da je hteo da gleda otvorenim očima odmah je uvideo da su to sve notorni kriminalci, fukare, probisveti, lopovi, uličari ..... počevši od đinđića pa do onog zadnjeg idiota sa partisjkom knjižicom neke nacionaldemokratske partije.
 
Poslednja izmena:
Hrvatska je jedina drzava na svetu koja je uspela izvrsi genocid i otme teritorije nad tri naroda , od kojih je svaki jaci od Hrvata . :think: .. Milioni Srba , stotine hiljada Italijana i Madjara su pobijeni i proterani sa teritoriji takozvane Hrvatske . E, stize vreme da osete blagodati nezavisnosti ... :cool: ..

Hrvat je stvarno profesija , a ne nacionalno odredjenje ... :cool: .. al padaju akcije .. :per:
 

Back
Top