Hrvatska na zimu neće imati grejanje: Evo šta će se desiti ako Rusija obustavi isporuku gasa EU!

Руси су рекли, Србија и Мађарска ће имати гас!
Наравно, САД ће се преко Бугарске потрудити да то спречи а онда да оптужи Русију како нас је издала!
Исто као са Јужним током!
Што се тиче овив кроасанских влажних снова о томе како су они енергетски независни, независни су колико је била независна и НДХ!
nije problem da li ce nam stici, nego da li cemo imati da platimo.
 
Руси су рекли, Србија и Мађарска ће имати гас!
6evngd.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne pitaš se ti, nego naš Predsednik.

PreCednik ne moze da da ono sto nema.

Srbija je energetska sirotinja i beda jednako koliko i Hrvatska.

Hrvatska trosi jos vise gasa od Srbije a mi sirotinja energetska trenutno dobijamo 2 milijarde od Rusije po ceni od samo 270 dolara za 1000 metara kubnik a ostalih milijarduk kupujemo na evropskom gasnom trzistu po 1200-1300 dolara za 1000 metara kubnih.

Uvidjas razliku u ceni?

Lepo i korisno je biti ruski prijatelj a stetno i lose biti ruski neprijatelj.

Zavrsis kao Hrvati zime godine 2022.

frozen-freezing.gif
 
Sve to ne može da se uradi preko noći.
Naravno da ne može. Ali cilj je u budućnosti imati što više dobavnih pravaca i dobavljača, a ne samo jednog (monopol Rusije).
Ali pretpostavljam da kao što to ne može preko noći, tako ne može ni Rusija tako lako odreći se europskog novca. Tako da meni ovo više izgleda igra nadmudrivanja. Svi trebaju sve, a gledaju kako koga zaje...
 
PreCednik ne moze da da ono sto nema.

Srbija je energetska sirotinja i beda jednako koliko i Hrvatska.

Hrvatska trosi jos vise gasa od Srbije a mi sirotinja energetska trenutno dobijamo 2 milijarde od Rusije po ceni od samo 270 dolara za 1000 metara kubnik a ostalih milijarduk kupujemo na evropskom gasnom trzistu po 1200-1300 dolara za 1000 metara kubnih.

Uvidjas razliku u ceni?

Lepo i korisno je biti ruski prijatelj a stetno i lose biti ruski neprijatelj.

Zavrsis kao Hrvati zime godine 2022.

frozen-freezing.gif
Tihi, opet imaš vlažne snove? 😁😂
 
a mislis da cemo mi imati?
vec ove godine su stedeli i grejanje je bilo losije nego ranijih godina


Mi cemo imati osim ako Vucic bude mega glup pa uvede sankcije Rusiji kao Hrvati.

Ne bojte se (raznim bojama), imamo drva.
Think About It Reaction GIF by Identity


Beogradjani i Vojvodina ne znaju sta su to drva narocito po gradovima. Greju se na gas.
 
Pa sta mogu nase uvazene kolege iz Beograda kao sto su @Sizif @De Sisti @Cosmopolite @zemunski kej da zaloze u svojim stanovima ako nestane gasa za grejanje vode u radijatorima u sistemu centralnoj grejanja kad oni u stanovima nemaju ni kotao ni kamin?
Tihi ne sekiraj se za nas.! Poslednji koji ce da propadnu su Beogradjani u ovoj zemlji. Jeste zivot nesto skuplji ali su i plate vece .Hvala bogu ima se u steku a pola ih ima i visak nekretnina, Sad kad su stigli Rusi i Ukrajinci koji dizu cene za najmanji stan dobices 100 000 evra. S a tim parama da kupimo celu ulicu u Raskoj.
 

Back
Top