Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Хрватска масовна терапија против вируса корона: Напад на Србију!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Ne stvarno,kako očistite gofna ispod noktiju?
U suštini bole vas uvo što je nestašica toalet papira,jes da prsti malo smrde na govna ali ste se valjda navikli
U lojavim zemljama proizvodnja toalet papira i nije baš unosan biznis, s obzirom na to da se lojavci za sve pobrinu sami :D

Poruka
3.399
Da, beše tako onomad kad je 1918. godine udarila kriza, isto Hrvati nisu ništa tražili od nas :hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1:
Kakve veze ima nešto pred više od 100 godina što je bilo sa situacijom danas? A to nam je najveća greška u povijesti koju smo napravili. Iako Sabor nikad nije izglasao ikakvo udruženje sa Srbijom. A i Stjepan Radić je rekao "ne idite kao guske u maglu". :per:

lil_moon

Iskusan
Poruka
5.960
Srbija očito predstavlja prodaju hrane kao pomoć, kao što je bilo u slučaju CG kad su presreli švedske respiratore jer ta švedska firma ima predstavništvo u Beogradu, pa se poslije pravili dobri, hoće da poklone respiratore koje su preoteli , a usput Vučić spominjao i hranu, bi reko poklanjaju a ne prodaju hranu Crnoj Gora.

"Ipak, mislimo da je dobro da on cjelinu svoje pažnje usredsredi na zaštitu zdravlja i dobrobit građana Srbije. Snaći ćemo se mi. Na sreću još je država i tržišta na kojim je moguće za svoj novac kupiti nedostajuće proizvode, kao što smo u Srbiji kupili i hranu o kojoj govori predsjednik Srbije", kazao je Simović i dodao:
"Takođe, i drugih je država u kojima je moguće s njihovim trgovinskim kućama ugovoriti kupovinu robe proizvedene u trećim zemljama, a da vam ne bude oduzeta kao što se to nama dogodilo sa respiratorima na tržištu Srbije". "
http://ba.n1info.com/Regija/a420250/Crna-Gora-odbila-respiratore-od-Srbije.html

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Kakve veze ima nešto pred više od 100 godina što je bilo sa situacijom danas? A to nam je najveća greška u povijesti koju smo napravili. Iako Sabor nikad nije izglasao ikakvo udruženje sa Srbijom. A i Stjepan Radić je rekao "ne idite kao guske u maglu". :per:
Ima veze sa tim što Hrvati jednostavno nisu sposobni bilo šta sami da urade, kako onda tako i sada. A što se Radića tiče, on je rekao šta je rekao i ja bih bio izuzetno zadovoljan da ste ga i poslušali, ali u tom momentu se pokazala ona stara zakržljala osobina, a to je da se ide i u naručje onome kojeg mrziš, samo ako ćeš tako da spasiš svoju bulju.

lil_moon

Iskusan
Poruka
5.960
Ne stvarno,kako očistite gofna ispod noktiju?
U suštini bole vas uvo što je nestašica toalet papira,jes da prsti malo smrde na govna ali ste se valjda navikli
Ja dnevno perem ruke dvajes trijes puta, a ti ? Imaš li nekada problema sa probavom, jel isto razmazuješ stolicu po pozadini ? Hajd trkni do kupatila, operi se i promijeni donji veš, da ne pišeš zafekaljen.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
26.501
To pravi stručnjaci...
Priznaj da vas je navukao

Ijaoooooo sad sam shvatila šta su vam uradili

:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

Ne , ne radi mi to ... stvarno ću pomisliti da su .... o neeeeee , pa dakle to je bilo da vas navuku , da se relaksirate ................ ajooooooooooj

pa ovo je za

:woho::woho::woho::woho::woho::woho::woho::woho::woho:

I onda nedelja veče - kapak nema izvoza .

Mej bregami

Veoma poznat
Poruka
11.504
A Slavonija pusta!
Nećete gladovati jer čim se otvore granice pola od vas će pobeći glavom bez obzira
Daj Bože mada čisto sumnjam
Pustije je pola Srbije od Slavonije. Ne brini ti za nas, kod nas se danas polja obrađuju mehanizacijom, ne težačkim radom.

tomyIobo

Aktivan član
Poruka
1.142

piciginx

Buduća legenda
Poruka
38.249
Priznaj da vas je navukao

Ijaoooooo sad sam shvatila šta su vam uradili

:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

Ne , ne radi mi to ... stvarno ću pomisliti da su .... o neeeeee , pa dakle to je bilo da vas navuku , da se relaksirate ................ ajooooooooooj

pa ovo je za

:woho::woho::woho::woho::woho::woho::woho::woho::woho:

I onda nedelja veče - kapak nema izvoza .
Naravno, mi gledamo i divimo se metodama koje kako vidimo daju sjajne rezultate.

Policijski sat je naša nada.

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.196
Znaci, ako novinar na Index.hr sastavi tekst o Vucicu, onda je to napad na Srbiju?

Nece bas biti tako.
Svi znamo da hrvatska sluzba u Srbiji razvaljuje, samo tako. Radikali sa bedzom i oni bez bedza sa njima odlicno saradjuju vec desenijama.
Sta nam garantuje da ovaj tekst nije bas narucen iz Beograda?
Neka se raja bavi time, dok se mi zaduzujemo jos koju milijardu vise.
To je radikalska škola, ko god kritikuje Vučića i Šešelja taj je ustaša. Nebitno koje je nacije i vere. :mrgreen:

Heart of Courage

Primećen član
Poruka
759
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.