Hrvatska godinama (iz)daje pasose kriminalcima iz Srbije

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
0Pbk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTlRjN01EQV8vNzg2NTQ0MTI3NTM1OTc4NTNiYzM4ZDE4MWZjOTkzNDkuanBnkZMCzQLkAIEABQ

Posto ovde postoje nekakve zlurade insinuacije da su nam susjedi nekakve fasisticke tvorevine... A eto, opet, srpski kriminalci (ili kriminalci iz Srbije, prosireni pojam) obozavaju taj "fasizam", i jos i vise, putovnice te.

A i nagradno pitanje: a zasto niko od kriminalaca iz Srbije nikada nije dobio aljbanski pasos?

(A moze podpitanje: ko je onaj Vlado Vukomanovic, nesto mi poznata faca) :smeker:
 
kakve to veze ima? Pa i Tito je putovao sa raznim pasosima do rata.
Nista meni ovde nije jasno. Tita, najveci Sin nasih Naroda i Narodnosti (Srba i Hrvata) je koristio te fasisticke metode?

A mi dobro znamo da je Tita bio Hrvat. Dakle, na neki nacin stvarno po toj logici fasista.

Sav sam konfuzan. Tita: te najveci Sin, te najveci antifasista, te najveci fasista.

Pa sta je bio Tita? Najverovatnije Jupiterijanac. Marsovac, u najmanju (crnu) ruku.
 
tito nije bio srpski patriota

srpski patriota se ponosi sto je srbin i nikad ne bi , ni na papiru , bio nesto drugo , posebno ne hrvat.
Pa bar 80% izbeglih Srba iz Hrvatske,a da su mladji od 50-60 godina je u poslednjih 10 godina uzelo hrvatske pasoše ,jer kao što reče čuveni doktor i erudita iz Jagodine ,profesor Palma -patriotizam se ne sipa u traktor ,a sa genocidnom ustaškom putovnicom su vrata baustelle širom otvorena.
 
Pa bar 80% izbeglih Srba iz Hrvatske,a da su mladji od 50-60 godina je u poslednjih 10 godina uzelo hrvatske pasoše ,jer kao što reče čuveni doktor i erudita iz Jagodine ,profesor Palma -patriotizam se ne sipa u traktor ,a sa genocidnom ustaškom putovnicom su vrata baustelle širom otvorena.
Iebiga... Uzeli su oni, ali njihovoj deci ne dozvoljavaju pasose. Iako su i oni potencijalni Hrvati. Izigravanje demokratije, za ulazak u EU?

Pa proslo im... :aha2:
 
Pa bar 80% izbeglih Srba iz Hrvatske,a da su mladji od 50-60 godina je u poslednjih 10 godina uzelo hrvatske pasoše ,jer kao što reče čuveni doktor i erudita iz Jagodine ,profesor Palma -patriotizam se ne sipa u traktor ,a sa genocidnom ustaškom putovnicom su vrata baustelle širom otvorena.
A ko je napravio kuću ili stan u kojem ti smrdis, neki pisac, pjesnik, intelektualac?
Ili je pak bio neki baustelac?
 

Back
Top