Hrvatska blokirala otvaranje Poglavlja 26, Vučić najavio bojkot konferencije sa EU

Kad Srbija bude platila ratnu odštetu Hrvatskoj domovini onda mozemo pricat o pridruzivanju,a do tada izoliranost i blok.

Mda, a tebe se pita... :roll:

- - - - - - - - - -

Ovo ide u prilog rastu evroskepticizma i proruske politike.

Da, naravno, to je sada politička igranka: ako se Srbija počne opasno približavati Rusiji, odmah će se odblokirati svi pregovori
 
Србија треба да уведе санкције Русији ако хоће у ЕУ, да призна Косово и да уђе у НАТО. У сваком случају у новој геополитичкој подели мапе Европе која полако постаје реалност, Србија ће бити део руске зоне одговорности и члан Евроазијског економског савеза. То би био крај распарчавању земље, и нови почетак за нашу економију која ће готове производе а не полуфабрикате и сировине извозити у земље Евроазијског савеза.
 
Србија треба да уведе санкције Русији ако хоће у ЕУ, готове производе а не полуфабрикате и сировине извозити у земље Евроазијског савеза.

Ajde pročitaj šta si napisa, ......kako pod sankcijama Rusiji izvoziti Rusiji
 
Hrvatska blokirala otvaranje Poglavlja 26, Vučić najavio bojkot konferencije sa EU

Hrvatska je blokirala otvaranje poglavlja 26, a premijer Aleksandar Vučić najavljuje da će napustiti Brisel i da sutra neće prisustvovati Međuvladinoj konferenciji, ukoliko Hrvatska ne povuče blokadu, prenela je Prva televizija.

Foto: O. Bunić / RAS Srbija
pin on pinterestshare it
Premijer Vučić otputovao je večeras u Brisel, i ukoliko se sa visokom predstavnicom EU za spoljnu politiku Federikom Mogerini ne bude postignut dogovor o deblokadi, on će još večeras napustiti Brisel i neće prisustvovati sutrašnjoj međuvladinoj konferenciji, na kojoj će se razmatrati otvaranje poglavlja, javila je ta televizija.

Dačić: Hrvatska blokada poglavlja 26 je sitna stvar

Šef srpske diplomatije Ivica Dačić rekao je da ovakva odluka Hrvatske pokazuje neprincipijelnost pozicije kada se blokira ono poglavlje koje nema nikakve veze sa zahtevima koje ima zvanični Zagreb.

"Da li ćemo otvoriti ovo poglavlje danas ili za pet meseci, pa ne mislite valjda da će se Srbija uplašiti ili ugroziti nacionalne interese zbog toga. Sitna je to stvar", rekao je Dačić novinarima.

On je rekao da bi EU trebalo mnogo više pažnje da posveti onom što se dešava u Hrvatskoj.

"Ako je Hrvatska ta koja će da odlučuje o tome da li će Srbija u EU, onda mi je odmah nekako palo interesovanje", rekao je Dačić.

http://www.blic.rs/vesti/politika/h...cic-najavio-bojkot-konferencije-sa-eu/1ekbtv9


ovo je inaće stvarno nisko od strane hrvatske...
Hrvat sam iz Hrvatske i ovo ne odobravam

ovo je svojevremeno radila i Slovenija Hrvatskoj

po tome se vidi da smo svi odreda balkanci i držimo se "nek komšiji crkne krava"...


jadno i bedno.... blokirati nekome poglavlje kulture i obrazovanja jer sto dece hrvatskog porekla nema udžbenike tiskane na hrvatskom jeziku

dno dna...

ne kažem pritom da društvo netreba brinuti o manjinama... taman ih 100 1000 ili 10000 bilo...oni su bogatstvo svakog društva ... ali nekome stopirati put u bolje sutra pa ujedno i toj manjini je po meni RETARDIRANO al... opet s obzirom koga je moj narod odabrao ovdje u Hrvatskoj da nam vodi državu još ste/smo dobro prošli...

mada niti Srbija nema cveće na vlasti a o oporbi da i ne pričam....
 
Kad Srbija bude platila ratnu odštetu Hrvatskoj domovini onda mozemo pricat o pridruzivanju,a do tada izoliranost i blok.

Zašto izoliranost? Rusija i Kina su uvek alternative. Kina će kroz koju godinu preteći SAD po razvoju

- - - - - - - - - -

Da, naravno, to je sada politička igranka: ako se Srbija počne opasno približavati Rusiji, odmah će se odblokirati svi pregovori

Neće se odblokirati, jer poluraspaal Srbija nije bitna EU, ali je bitna nama.
 
Sramotno je sto to mislis.Svaki hrvat se triba stidit tebe.Ocigledno nis dozivija granatiranje Dubrovnika pa nimas sto pametno kazat.

kakve to veze ima sa poglavljem o kulturi i obrazovanju? :dash:

a da se spriječe u budućnosti sukobi između Hrvatske i Srbije i jednima i drugima je u interesu da budemo u istom taboru tj. EU/NATO
situacija gdje Hrvati i Slovenci sa Albancima su u NATO (neki i EU) a Srbija i RS (Dodik)više bliži Rusiji, muslimani iz BiH bliži Turskoj i neki čak ISlamskoj državi...

ovaj naš kraj čini JAKO nesigurnim pa bi se ne daj Bože "Dubrovnika" po cijelom Balkanu moglo nekoliko desetaka desiti ako dođe do PIZD.

eto... kapiraš?
 
Ajme danas je bas lipo bit hrvat.:mrgreen: Sto kaze teta Merkel?Auf Wiedersehen. A sto kaze Vucic Broz ? Pha ha ha

Lepa vaša puna pedofila... :mrgreen:

Zbog Kolindine najave o kemijskoj kastraciji pedofila Kaptol odlučio podržati Josipovića
Zbog nekog, nama nepoznatog razloga, najava o kastraciji pedofila navela je biskupe da preko noći uskrate potporu HDZ-ovom predsjedničkom kandidatu.

SRAMOTA: Zbog rupe u zakonu osuđivani pedofili u Hrvatskoj bez problema mogu ponovno raditi s djecom

Dosje pedofilija u Hrvatskoj: "Dida me silovao..."

Jesu li i pedofili rodna manjina?

RIJEKA - Županijski sud u Rijeci potvrdio je presudu kojom je 65-godišnji svećenik Drago Ljubičić, župnik iz Banjola na otoku Rabu, u prosincu 2007. godine bio osuđen na jedinstvenu kaznu zatvora u trajanju od 3 godine zbog bludničenja nad maloljetnim dječacima.

Skandali tresu crkvu: Pedofiliju izgoniti ognjem i mačem!

Početna teza Crkve otprije desetak godina "pedofila ni dva promila" se istopila pa je najnoviji slučaj seksualnog zlostavljanja vjeroučenika u Bibinju završio – u Vatikanu.
 
Početna teza Crkve otprije desetak godina "pedofila ni dva promila" se istopila pa je najnoviji slučaj seksualnog zlostavljanja vjeroučenika u Bibinju završio – u Vatikanu.

bio jedne godine u tom Bibinju

srećom samo noć.... pa jutros krenuli dalje prije nego su mještani saznali kakav ljevičar im ušo u "grad" :hahaha: valjda bi me bezbolskom palicom silovali :lol:


inaće Bibinje je malo mesto pokraj Zadra poznato po ustašluku i težim oblicima debilizma uvjetovanik krvnim devijacijama bilo mnogo slučajeva da se bratić sa sestričnom ženio i imao obitelj i slično (pričali mi ljudi)... uglavnom ne čudi nastranost u tom mestu :(
 
Nego, jel Srbija surađuje sa haškim sudom?

Da vidim šta da javim, jel puštamo poglavlje 24 ili ne.
glupo pitanje.. ko osudi one silne srbe?

- - - - - - - - - -


kakve to veze ima sa poglavljem o kulturi i obrazovanju? :dash:

a da se spriječe u budućnosti sukobi između Hrvatske i Srbije i jednima i drugima je u interesu da budemo u istom taboru tj. EU/NATO
situacija gdje Hrvati i Slovenci sa Albancima su u NATO (neki i EU) a Srbija i RS (Dodik)više bliži Rusiji, muslimani iz BiH bliži Turskoj i neki čak ISlamskoj državi...

ovaj naš kraj čini JAKO nesigurnim pa bi se ne daj Bože "Dubrovnika" po cijelom Balkanu moglo nekoliko desetaka desiti ako dođe do PIZD.

eto... kapiraš?

ja iskreno ne vidim nacin na koji bi neko naterao srbe da ponovo ratuju van granica..
Da Vucic nekome objavi rat, poslali bi njega da ratuje.. Njega, Diplomu, Slinu i sendvicare.
 
Hrvati se nemaju potrebe ispricavati.

Da smo civilizirani ko sto nismo trebali bi im svi skupa reci jedno veliko i iskreno HVALA

Prvo su uspeli da nam iznerviraju velikog vodju, sto je uvek simpaticno za videti

Takodje su nam dodatno prolongirali i otezali IMAGINARNI PUT U EU, koji se nikada nece uspesno okoncati, jer niti cemo mi ispuniti uslove niti ce EU uopste postojati.

Sta reci, hvala susjedi, hvala decki, Cokolinda je zasluzila jednu secernu tablu sa rizom.
 
glupo pitanje.. ko osudi one silne srbe?

Mislim na ovo:

HAŠKI tribunal izdao je nalog za hapšenje i zatražio izručenje radikala Vjerice Radete, Jove Ostojića i Petra Jojića. Hag ih tereti za nepoštovanje suda zbog navodnih pretnji, podmićivanja i uticaja na dva svedoka u slučaju protiv Vojislava Šešelja.

Oćete ih izručiti?
 
glupo pitanje.. ko osudi one silne srbe?

- - - - - - - - - -



ja iskreno ne vidim nacin na koji bi neko naterao srbe da ponovo ratuju van granica..
Da Vucic nekome objavi rat, poslali bi njega da ratuje.. Njega, Diplomu, Slinu i sendvicare.

na žalost u svakoj od ovih naših banana republika našlo bi se podosta topovskog mesa...

pa vidi samo ove bednike koji po 20 godina glasaju za istu partiju a od iste nemaju ni pare koristi... samo ih laže vara i krade a oni opet na sljedećim izborima zaokruže njih...


tako da retarda kolko oš na ovom brdovitom balkanu
 

Back
Top